Τι μουσική ακούτε;

Τι μουσική ακούτε;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 236)
  • Άλλο είδος από τα παρακάτω (πείτε ποιο)

    Ψήφοι: 30 12.7%
  • Λαϊκά

    Ψήφοι: 40 16.9%
  • Έντεχνα

    Ψήφοι: 73 30.9%
  • Ρεμπέτικα

    Ψήφοι: 34 14.4%
  • Rock

    Ψήφοι: 132 55.9%
  • Metal

    Ψήφοι: 95 40.3%
  • Gothic

    Ψήφοι: 30 12.7%
  • Κλασική

    Ψήφοι: 62 26.3%
  • Soundtracks

    Ψήφοι: 56 23.7%
  • Hip-Hop

    Ψήφοι: 34 14.4%
  • Pop

    Ψήφοι: 54 22.9%
  • Μπαλάντες / Blues

    Ψήφοι: 66 28.0%
  • Electronic

    Ψήφοι: 43 18.2%
  • Celtic

    Ψήφοι: 19 8.1%
  • Traditional/Folk

    Ψήφοι: 24 10.2%
  • Disco

    Ψήφοι: 6 2.5%
  • Jazz

    Ψήφοι: 15 6.4%
  • Reggae

    Ψήφοι: 13 5.5%

metal

Νεοφερμένος

Η metal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ακούω Heavy Metal .Αναρωτιέμαι πώς υπάρχουν άνθρωποι που όχι μόνο δεν ακούν αλλά το θεωρούν και απαράδεκτο αυτό το είδος μουσικής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zarathustra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίτσε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Εγώ ακούω απ'όλα με μία έφεση στα κομματάκια της δεκαετίας του '80...(στύλ disco)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Έγινε split για τη φιλοσοφία της metal/rock κι ανέβηκε poll. Αν ξέχασα κάτι πείτε το. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
εγω παλι ακουω το 80% απο αυτα που εχει το πολλ το καθενα εχει την δικια του μαγεια κ την δικια του στιγμη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Λειπουν τριπχοπ/αμπιεντ και σκυλαδικα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
ροκ...κ επίσης alternative
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apokotou1709

Νεοφερμένος

Ο Άκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Grunge rock και heavy metal(λιγακι)!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iduna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Iduna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 153 μηνύματα.
Ακουω ροκ, funk, reggae και οτιδηποτε αλλο κατσει και ειναι καλο.
Η μουσικη ειναι μια. :D

edit/
Ακουω heavy metal πολλων ειδων, hard rock, rock γενικοτερα, punk, και μουσικη Mestiza δηλαδη μουσικη ιδεολογια του στυλ Manu Chao, Amparanoia, Mano Negra, Ska-P, Obrint Pas κλπ. Πολλα απο αυτα τα συγκροτηματα ειναι ska-punk που μου αρεσει πολυ.

+1! O Manu Chao ειναι ο αγαπημενος μου τραγουδιστης και νιωθω το χρεος να κανω παραθεση μονο γι'αυτο το λογο.λολ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Κυρίως έθνικ, φολκ και λάτιν.
Αποφέυγω οτιδήποτε πρόχειρο και εύπεπτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Μέταλ, ροκ και ρεμπέτικα για προσωπικά μου ακούσματα και λαικά για τον χαβαλέ με παρέα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Ακούω: visual kei, j-rock, j-pop, anime OST, gothic (σκέτο, όχι gothic metal), progressive metal, epic metal, soundtracks.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CareerOrNot

Νεοφερμένος

Ο Εκτορας. .... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εγω ακουω : metal , rock , heyvy .κατι σε τυπου limp bizkit ,Soad.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris883

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dimitris883 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Λοιπόν ειμαι πολύ χαρούμενος που το στέκι είναι ροκ.Ειλικρινα δεν το περίμενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Hindi songs.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Rock Alternative

αλλά γενικά μπορώ να ακούσω τα πάντα, ανάλογα με τη διάθεση! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αληκτώ

Νεοφερμένος

Η Αληκτώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Κυρίως Gothic και Black Metal... Αλλά και τα άλλα ειδη μουσικής δε με χαλάνε, εκτός από country, disco και pop
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Λείπουν και τα αραβικά/oriental !!!!

Μου αρέσει πολύ να τα ακούω...ξεσηκώνομαι!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αριαδνη4852

Νεοφερμένος

Η αριαδνη4852 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
ακουω gothic και rock.αναλαφρα και μη.εξαρταται απο τη διαθεση:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Grunge rock και heavy metal. Αγαπώ και κλασική και jazZ βεβαίως βεβαίως. Πάντως η μουσική είναι μία, τα είδη της είναι τα πολλά. Άρα η σωστη ερώτηση θα ήταν ''Τι είδη μουσικής ακούς?'' ίσως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3l3n@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βασιλικά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Rock και alternative κυρίως. Εξαρτάται όμως απο τη διάθεση. Πάντως και εγώ τώρα τελευταία έχω μια κλίση πρός τα ήσυχα τραγουδάκια..Θα ανεβούμε όμως! :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top