Αφέρωμα σε 2 ελληνικές κωμικές σειρές

dark angel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μια ξενη! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Θέλω την γνώμη σας για 2 ελληνικές κωμικές σειρές που είναι η αγαπημένες μου θα έλεγα!Πρόκειται για μία καινούρια και μία παλιά.''Τι ψυχή θα παραδώσεις μωρή?'' κ' ''Η οικογένεια βλαπτει''.Μιλάμε φυσικά για 2 σειρές του ''MEGA'' και από αυτές τις 2 έχω ξεχωρήσει 3 ηθοποιούς που πιστεύω πως ερμήνευσαν καταπληκτικά τον ρόλο τους .Πρώτη και καλύτερη η Χρύσα Ρώπα όπου πρωταγωνιστούσε και στις 2 σειρές έχοντας δυναμικούς ρόλους μετά απο το ''Τι ψυχή θα παραδώσεις μωρή'' η υπέροχη Ελένη Ράντου και τελευταία και καλύτερη η ανεπανάληπτη ΘωμαΪς Ανδρούτσου στον απίστευτο ρόλο τις μανιοκαταθληπτικιάς θείας .Λοιπόν θέλω να μάθω και την δική σας γνώμη:)!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
.Πρώτη και καλύτερη η Χρύσα Ρώπα όπου πρωταγωνιστούσε και στις 2 σειρές Λοιπόν θέλω να μάθω και την δική σας γνώμη:)!!!!!!!!!!

όταν μιλάει αυτή η γυναίκα ,εκκρίνεται μια σπάνια ουσία στον εγκέφαλο μου , η οποία έχει ταυτοποιηθεί σε πολλούς serial killer
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
δεν νομιζω πως μπορει να συγκριθει καμια σειρα με το <<πενηντα - πενηντα>> και τον Φιλιππιδη... εμενα προσωπικα η Ρωπα με εκνευριζει αφανταστα με τις τσιριδες της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
εμενα ουτε η μια ουτε η αλλη σειρα μου αρεσε...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΒΙΛΙΣ-21-

Νεοφερμένος

Ο ΒΙΛΙΣ-21- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
παιδια μαλλον δεν ξερετε τι λετε η δεν βεπεται τηλεωραση.Η καλυτερη σειρα ειναι η δυο ξενοι με τις απιστευτες ατακες οπου εχουν αφησει εποχη!!!αλλα και το 50-50 ειναι αρκετα καλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
δεν νομιζω πως μπορει να συγκριθει καμια σειρα με το <<πενηντα - πενηντα>> και τον Φιλιππιδη... εμενα προσωπικα η Ρωπα με εκνευριζει αφανταστα με τις τσιριδες της.
συμφωνω απολυτα! το "οικογενεια βλπτει" δεν μου αρεσει καθολου γιατι σε καθε επισοδειο ειναι και πιο κρυο και γενικα πολυ ανιαρο. Το 50-50 ειναι απο τις λιγες ελληνικες σειρες που με εκανε να γελασω και να θελω να το δω γιατι ακομα κι αν δεν ηταν κατι το τοοοσοοο σπουδαιο οι προταγωνιστες και οι ατακες τους το εκαναν πολυ ευχαριστο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
50-50 και Ευτυχισμενοι μαζι!!:clapup::clapup::clapup: Απο τις καλυτερες σειρες των τελευταιων σεζον!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
συμφωνω απολυτα! το "οικογενεια βλπτει" δεν μου αρεσει καθολου γιατι σε καθε επισοδειο ειναι και πιο κρυο και γενικα πολυ ανιαρο. Το 50-50 ειναι απο τις λιγες ελληνικες σειρες που με εκανε να γελασω και να θελω να το δω γιατι ακομα κι αν δεν ηταν κατι το τοοοσοοο σπουδαιο οι προταγωνιστες και οι ατακες τους το εκαναν πολυ ευχαριστο!
τα ρεμαλια του μεγκα..εβαλαν τις σαβουροσειρες το βραδυ..και κρατανε το 50-50 για τον Αυγουστο..
ξεφτιλα..εχω νευριασει.γιατι τωρα πια δεν εχω τι να δω το βραδυ..

ειχαμε το 50-50 και ανοιγε η ψυχη μας..τωρα..βλεπουμε τις αισχρες κομπλεξικες κρυαδες του ομοφυλοφιλου Ρηγα.. το τι μισογυνισμος και γενικα διαστροφη βγαζει αυτη η σειρα δεν λεγεται..
αλλα τι λεω?εδω εκανε το τι ψυχη θα παραδωσεις μωρη..εκει θα κολλαγε?
κριμα και για τον Πυγμαλιωνα Δαδακαριδη που ηταν τοσο καλος στο 50-50 και φαινεται τοσο στημενος και ψευτικος στο οικογενεια βλαπτει....

50-50 κορυφη..:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top