Αφαίρεση μαύρων μπαρών από ένα βίντεο

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά, κατέβασα κάτι βίντεο από το YouTube και τώρα θέλω να τους αφαιρέσω τις μαύρες μπάρες δεξιά και αριστερά για να παίζουν fullscreen στον υπολογιστή στην τηλεόραση στο βίντεο κ.τ.λ.π
Ξέρετε κάποιο πρόγραμμα που να τις αφαιρεί;;
(δοκίμασα το VirtualDub mode αλλά μου λέει πως δεν γίνετε σε full prosecing mode και κάτι τέτοια και δεν μπορώ να κάνω κάτι..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Δοκιμασε να αλλαξεις το aspect ratio στον player που χρησιμοποιεις(εχει πολλες επιλογες δοκιμασε τες ολες)...Μπορεις βεβαια και να κανεις crop με καποιο προγραμμα επεξεργασιας βιντεο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
κανένα πρόγραμμα έχετε να μου προτείνεται (έστω επεξεργασίας βίντεο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Εγω προτιμω το Sony Vegas(Εμπορικο αλλα στα windows αυτο ειχα)...Βρες το ξερεις εσυ που...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Κανένα άλλο free??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top