Αναγνώριση κλήσεων

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Απο οσο ξερω υπαρχουν καπια συστιματακια που τα συνδεεις πανω στο σταθερο τηλεφωνω σε περιπτωση που αυτο δεν εχει ενσωματομενη αναγνωριση κλησης προκειμενου να βλεπεις πιος σε καλει. Ξερει μηπος κανεις που μπορω να βρω κατι τετιο, ποσο περιπου κοστιζει και πως συνδεετε στο τηλεφωνο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Λοιπόν, εμείς είχαμε αγοράσει ένα τέτοιο πριν από κάποια χρόνια γιατί το ασύρματό μας δεν έχει αναγνώριση. Είναι ένα κουτάκι με μια οθόνη το οποίο συνδέεται νομίζω στο τηλέφωνο. Κρόνε δεν νομίζω οτι είναι ακριβό, ειδικά τώρα που βρίσκεις φθηνό τηλέφωνο και με αναγνώριση. Ψάξε σε καταστήματα με ηλεκτρονικά είδη (και μάλλον σε καταστήματα με τηλέφωνα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ξερω πως ειναι καθως το εχω δει. Απλα θελω ενα γιατι βρικα ενα παλιο τηλεφωνω και θελω να το χρησιμοποιησω αλλα οπως και να το κανουμε καλομαθαμε με την αναγνωριση. Απλα αμα κοστιζει αρκετα καλυτερα να παρω ενα ακομα τηλεφωνο να τα εχω διπλα διπλα και να χρησιμοποιω οπιο με βολευει (γιατι μαλλον θα μου την σπαει κιολας να περιμενο να γυριση η ροδελα:P) Θα κοιταξω σε ηλεκτρωνικων ειδων. Στον Γερμανο και σε ενα αλλο αντιστιχο που ρωτισα δεν ειχανε τπτ.
Ωστοσω μηπος ξερει κανεις να μου πει με λεπτομερια πως συνδεετε στο τηελφωνω; Εσωσους/εξοδους δεν εχουν τα τηλεφωνα οποτε μονος τροπος που μπορω να σκευτω ειναι να συνδεετε το εξαρτιμα στην γραμη και το τηλεφωνω αντι να μπει στην γραμη να μπαινει στο εξαρτιμα. Σωστα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αυτο κυριως θα το δεις σε ηλεκτρολογικα καταστηματα λιγο noname ... οχι σαν γερμανος κτλ ...

Παντως να ξερεις οτι αν δεν εχεις ISDN η αναγνωριση κοστιζει περιπου 2? το μηνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Το ξερω, αλλωστε στο αλλο τηλεφωνο του σπιτιου εχουμε αναγωριση (και σε αυτο που ειχα μεχρι προσφατα στο δωματιο μου ειχε αλλα τα επεξε το καιμενο, δεν με αντεξε για περισσοτερο:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Παντως δεν ειναι ακριβο το μηχανημα που ψαχνεις εγω πριν 5 χρονια το ειχα αγορασει 8? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Οποτε νταξει.. Και στα ιδια να εχει μεινει αξιζει τον κοπο προκειμενου να εχω ενα τετιο τηλεφωνο (ουτ επου ξερω ποσο παλιο ειναι... ευτιχος που δουλευει ακομα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Σε καταστήματα με ηλεκτρονικά ή ηλεκτρολογικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top