Πως υπολογίζει η ΔΕΗ τον ΕΝΑΝΤΙ;

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Δεν είναι μόνο θέμα λεφτών. Είναι θέμα σπατάλης αλόγιστης και ας είχες τα λεφτά.
Αν κρυώνεις βάλε κάτι πιο ζεστό, και το καλοκαίρι οκ τι να κάνουμε ζέστη έχει στην Ελλάδα είμαστε. Μιλάω για κατάχρηση, σπατάλη.
Και εγώ δυστυχώς το κάνω στο θερμοσίφωνα. Πάλι καλά που έχει θερμοστάτη και δεν μένει αναμένος πχ και την μια ώρα παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Παιδιά μια ερώτηση σχετική..
Όσον αφορά τον εκκαθαριστικό της ΔΕΗ πόσο καιρό μπορείς να καθυστερήσεις μέχρι να σου κόψουν το ρεύμα?
Γιατί είχα έναν ξεχασμένο λογαριασμό και τον ανακάλυωα τώρα και τα λεφτά που προοριζοταν για αυτόν τα έχω φάει ήδη:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Παιδιά μια ερώτηση σχετική..
Όσον αφορά τον εκκαθαριστικό της ΔΕΗ πόσο καιρό μπορείς να καθυστερήσεις μέχρι να σου κόψουν το ρεύμα?
Γιατί είχα έναν ξεχασμένο λογαριασμό και τον ανακάλυωα τώρα και τα λεφτά που προοριζοταν για αυτόν τα έχω φάει ήδη:redface:


δεη απο 40 και κάτω μπένει στο επόμενο απο 40 και πάνω ανάλογα τον όγκο
ΟΤΕ 15 μέρες μαχαίρι
Νερό όποτε τους καυτέυει περίπου σαν τη ΔΕΗ
:clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
ΔΕΗ δύσκολα σου κόβουν. Όπως και νερό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ΔΕΗ πανεύκολα!!!
Μια φορά δεν πρόλαβα να πάω να πληρώσω έναν εκκαθαριστικό λογαριασμό κι όχι έναντι και ήρθαν σε 10 μέρες να το κόψουν!
Του σταμάτησε η γειτονιά που τους παρακάλαν (απίστευτη ντροπή όταν μου το είπαν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Ήταν όμως μεγάλος ο λογαριασμός ε ΚΟΥΕ? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εξαρτάται τι εννοείς μεγάλο :P
πρέπει να ήταν κάπου 70-80 ευρώ...

(εγώ αυτό το λέω μικρό λογαριασμό για ΔΕΗ :/: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top