Οι φωτογραφίες σας πριν και μετά την επεξεργασία!

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • DSC01008.JPG
    DSC01008.JPG
    241 KB · Εμφανίσεις: 258
  • ΚΑΛΙΘΕΑ2.jpg
    ΚΑΛΙΘΕΑ2.jpg
    253 KB · Εμφανίσεις: 298

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
γιατί του φοράτε καλέ του παιδιού ολόσωμο μαγιό?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
για προστασία από τον ήλιο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
και μετά θα είναι ασπρούλι και θα φωσφωρίζει τη νύχτα και δε θα το παίζουνε τα άλλα παιδάκια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ωραιο αυτο το να βγαζεις τους αλλους απο την φοτο Ρουμανα αλλα ετσι οπως την εκανες δεν φαινετε πια παραλια ειναι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

briki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η briki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Αχ πολύ θέλω να μάθω να το κάνω αυτό! Πως; Που; Πότε; Και πόσο;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
και μετά θα είναι ασπρούλι και θα φωσφωρίζει τη νύχτα και δε θα το παίζουνε τα άλλα παιδάκια:P


Να πάρεις παράδειγμα απο την doo. Κοίτα πως πήγενε στην παραλιά

Το 2000
https://northcoastonline.typepad.com/north_coast_online/images/muslim_swimsuit.jpg

πέρυσι.

https://www.danzfamily.com/archives/blogphotos/005swimsuits.jpg

και φέτος

https://www.allfunnypictures.com/images2/ninjas.jpg :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Ρουμάνα είναι κουκλί!!!!! :D
Και το μαγιώ του τα σπάει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Surfer με τα όλα του ε?:P (του πήραμε και σανίδα αλλά δεν είχαμε κύματα στη Καληθεα)

…Doo του βάζω και πολύ αντηλιακή όπου δεν καλύπτει το μαγιό, γιατί είναι ασπρουλιάρικος και φοβάμαι τον ήλιο…
…briki μέσα στο ACDSee Pro έχει μια επιλογή clone...είναι εύκολο …
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Με πιό πρόγραμμα ρουμάνα; γιατι η ζωγραφική που χρησιμοποιησα πρίν δεν άρεσε σε κανέναν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Mania μου τι λες? Μας άρεσε! Προσωπικά μπορώ να φτιάξω αυτό που έφτιαξες στο photoshop αλλά στο Paint με τίποτα!!! Μπράβο σου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Mania μου τι λες? Μας άρεσε! Προσωπικά μπορώ να φτιάξω αυτό που έφτιαξες στο photoshop αλλά στο Paint με τίποτα!!! Μπράβο σου!!!


Ευχαριστώ νόμιζα ότι ήταν πολλύ χάλια:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Μου αρέσει να πειράζω φωτογραφίες στο photoshop και έχω απειρες προσπάθειες καλές λιγότερο καλές και πολύ κακες... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • table-before.jpg
    table-before.jpg
    14.7 KB · Εμφανίσεις: 224
  • table-after.jpg
    table-after.jpg
    14.5 KB · Εμφανίσεις: 239

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Φοβερή! Έχω κι εγώ, αλλά για να σας τις ανεβάσω πρέπει να βρεθώ στο σωστό πισί! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Με πιό πρόγραμμα ρουμάνα; γιατι η ζωγραφική που χρησιμοποιησα πρίν δεν άρεσε σε κανέναν:P
ασε τις ανασφάλειες…καλή ήσουν…:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ασε τις ανασφάλειες…καλή ήσουν…:)


Ασε τις υπεκφυγές λέγε το πρόγραμμα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
ACDSee Pro.
Θέλει μόνο λίγη εξάσκηση (διάβαζε…θέλει λίγο να παίξεις)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ευχαριστώ ρουμάνα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Mιας και βαριέμαι, έφτιαξα κάτι πολύ απλό (έχω και παλιό Photoshop εδώ):

YΓ: Το μάτι είναι το δικό μου.. είναι πολύ πειραγμένο, μιας και δεν είναι καν πράσινο στη πραγματικότητα! Δυστυχώς δεν έχω την αρχική φώτο εδώ, μόνο την πειραγμένη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Picture 058_2.jpg
    Picture 058_2.jpg
    96.8 KB · Εμφανίσεις: 190
  • Picture 058_3.jpg
    Picture 058_3.jpg
    54.5 KB · Εμφανίσεις: 204
  • 10hy2.jpg
    10hy2.jpg
    108.4 KB · Εμφανίσεις: 192
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top