Βερμούδα

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Βασικά μωρε δεν είναι τόσο οτι την θεωρώ παιδική... Αλλά γενικά κακόγουστη... Βέβαια εγώ προτιμώ το σχετικά κυριλέ ντύσιμο στους άντρες, οπότε φταίει αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αλλα προσωπικα με απογοητευει το γεγονος οτι ανθρωποι διαλεγουν το αβολο και μη πρακτικο, γιατι εχουν καλλιεργησει μια συγκεκριμενη εικονα για ενα ρουχο, και κατ επεκταση δινουν μεγαλο βαρος στο τι θα πει ο κοσμος...
Έθιξες μεγάλο ζήτημα. Το οποίο σίγουρα θα γίνει άλλο thread.
Τι έχει σημασία στο ρούχο συγκεκριμένα. Η πρακτικότητα/λειτουργικότητα ή η εμφάνιση. Και τι δείχνει το γεγονός ότι ζορίσεσαι φορώντας ένα μη λειτουργικό ρούχο στους τριγύρους και τι θα έπρεπε να δείχνει. Και δεν μιλάμε για βερμούδες μόνο. Από στολές,κουστούμια,γραβάτες μέχρι όλη την γυναικεία ένδυση που γενικά είναι απίστευτα ανθυγιεινή (παπούτσια πχ) και πολλές φορές άβολη αλλά όλες τρέχουν από πίσω και ακολουθούν την εκάστοτε μόδα.
Όπως κατάλαβες και εγώ μαζί σου, και είναι και κάτι για το οποίο από πολύ μικρός διαφωνούσα με την κοινωνία και ποτέ δεν μπορούσαν να με πείσουν με κάποιον λογικό επιχείρημα
Ένας μεγάλος boss στην δουλειά μου λέει ότι το κουστούμι και η καλή ένδυση δείχνει κάτι σαν τι θυσία κάνεις για την πάρτυ του άλλου που ξέρει ότι ταλαιπωρείσαι και μάλλον θα σε εκτιμά περισσότερο.Ας γελάσω.

Για να αφήσω ασχολίαστα τα μαύρα ράσα και τα πένθιμα ρούχα ή κρητική μαυροφορεσιά σε ένα από τα πιο ζεστά μέρη της Ελλάδας.

Άντε άς φτοιάξει κάποιος το thread και να με κάνει move.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Βασικά μωρε δεν είναι τόσο οτι την θεωρώ παιδική... Αλλά γενικά κακόγουστη... Βέβαια εγώ προτιμώ το σχετικά κυριλέ ντύσιμο στους άντρες, οπότε φταίει αυτο.


Κάτι τέτοιο? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Demelene είσαι ΘΕΟΣ :clapup:

(αγόρασε κανά λινό παντελόνι και δε θα χεις πρόβλημα χαχα :) :) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ιουυυυυυ!! Αυτό είναι μια άθλια μείξη!

Μα γιατί βρε συνδυάζει και τα 2 :P

Απο πάνω γραφείο απο κάτω παραλία! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Μα γιατί βρε συνδυάζει και τα 2 :P

Απο πάνω γραφείο απο κάτω παραλία! :)
και πιο κάτω ποδαρίλα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
και πιο κάτω;;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
nice!!!!! :D



εγώ πάντως δε φοράω ποτέ βερμούδα ούτε φούστα στη δουλειά και δε με ενοχλεί για τον απλούστατο λόγο οτι μέσα στο γραφείο έχει παγωνιά.. τώρα αςπούμε έχω παγώσει :P :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
σε ψυγείο δουλεύεις?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
περίπου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Καλά πλάκα πλάκα και εγώ στην eurobank όταν δούλευα δεν υπήρχε περίπτωση. Τα παιδιά ήταν άρρωστα όσον αφορά αυτό το ζήτημα.Αλλά μόνο αυτό το ζήτημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top