Instagram

Vanessa.Ad.

Νεοφερμένος

Η Vanessa.Ad. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Έχω ένα θέμα με τον λογαριασμό μου στο instagram. Ο λογαριασμός μου είναι ιδιωτικός. Μου έστειλε κάποιος αίτημα, το δέχτηκα και μετά δεν μου εμφάνιζε στις ειδοποιήσεις όπως εμφανίζει πάντα ότι κάποιος σας ακολούθησε. Σκέφτηκα ότι θα το έβγαλε αλλά μετά είδα like από το άτομο αυτό. Τον ρώτησα και μου είπε ότι σε αυτόν φαίνεται ότι με ακολουθεί. Σε εμένα δεν φαίνεται. Δεν τον βρίσκω στους ακόλουθους μου κι ούτε έχει αλλάξει αριθμός των ακόλουθων. Μόνο με το συγκεκριμένο άτομο μου το έχει κάνει αυτό. Τι γίνεται; Έχω πατήσει κάτι εγώ ή αυτός; Πως μπορώ να το φτιάξω;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
To ειχα παθει και εγω.. Παιζει να τον εκανες η να σε εκανε κατα λαθος μπλοκ... Η μπορει να το πηρε πισω και το λαικ να το ειχε κανει πιο πριν.. Ενα απο τα 2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vanessa.Ad.

Νεοφερμένος

Η Vanessa.Ad. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Από τη στιγμή που τον δέχτηκα δεν εμφανιζόταν στους ακόλουθους μου και το like το έκανε μετά. Δεν μπορώ κάπως να το διορθώσω;; Εσύ τι έκανες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
Γίνεται να κρύψω αυτό που λέει προηγούμενα ονόματα χρήστη;; Μερικοί λογαριασμοί δεν το έχουν, για αυτό ρωτάω
IMG_20230730_160611.jpg
 

WindOfChange

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο WindOfChange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 157 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,090 μηνύματα.
Γίνεται να κρύψω αυτό που λέει προηγούμενα ονόματα χρήστη;; Μερικοί λογαριασμοί δεν το έχουν, για αυτό ρωτάωView attachment 119278

Nope.
Δεν ξέρω με ποια λογική δεν το έχουν όλοι (μπορεί απλά επειδή τα προφίλ που δεν το έχουν δεν άλλαξαν και ποτέ όνομα χρήστη), αλλά εφόσον υπάρχει δε φεύγει κάπως.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
Nope.
Δεν ξέρω με ποια λογική δεν το έχουν όλοι (μπορεί απλά επειδή τα προφίλ που δεν το έχουν δεν άλλαξαν και ποτέ όνομα χρήστη), αλλά εφόσον υπάρχει δε φεύγει κάπως.
Και αν εγώ το αλλάξω άλλες τρεις φορές τι θα γίνει δηλαδή;
 

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,090 μηνύματα.
Αυτό που περιμένεις, όλα τα προηγούμενα ονόματα χρήστη που έχουν χρησιμοποιηθεί θα είναι σε αυτή τη λίστα.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,236 μηνύματα.
Καλά δε νομίζω κάποιος να ψάχνει τόσο ένα προφίλ, εγώ μέχρι πριν από λίγο δεν ήξερα καν ότι μπορώ να δω κάτι τέτοιο λολ. Τέλος πάντων, δεν είναι κάτι κακό, δεν μπορείς καν να δεις τα προηγούμενα ονόματα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top