Ρολόγια χειρός

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
oxette
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εχω αρκετα swatch, μ'αρεσουν που εχουν θεοπαλαβα σχεδια αν και το κακο τους ειναι οτι οταν σπαει το λουρακι πολυυυυ δυσκολα να σου βρουν αλλο για να αντικατασταθει αν ειναι προηγουμενης σεζον το σχεδιο. Εχω κι ενα καλο time force, ασημενιο και κυριλα, αλλα το φοραω πολυ σπανια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daemon

Νεοφερμένος

Ο daemon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
ΝΟΚΙΑ :D Ναι χρησιμοποιώ το κινητό γιατί το κανονικό ρολόι που είχα αποδήμησε εις Κύριον (βασικά έκανα μπάνιο στη θάλασσα μαζί του και όταν το συνειδητοποίησα είχαν περάσει 2 ώρες...)
Τώρα προσανατολίζομαι σε Swatch, ή SEIKO.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ελβετικάααα!

Έχω αυτό από τον εθελοντισμό στους Ολυμπιακούς της Αθήνας...

διάφορα άλλα swatch, γιατί η Θεία μου είναι φανατική (έχει μερικές εκατοντάδες) και όλο τέτοια δώρα μας κάνει...

Κι ένα ωραίο άλλου είδους ελβετικό... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
για τα festina τι εχεις να πεις?
α, υπαρχει κανενα καλο ρολογακι να μου προτεινετε?για καθημερινο εννω,οχι πολυ κυριλε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Βασικά τα ρολόγια δεν με ένδειαφέρουν τόοοοσο πολλύ άλλα μπορώ να πώ ότι το δικό μου πρέπει να είναι μεγάλης αντοχής, αδιάβροχο και άς είναι ότι θέλει.

Χρόνια φορούσα casio ανδρικό απο το γυμνάσιο μέχρι που παντρέυτηκα πολλύ δυνατα, την ημέρα του γάμου μου το βγάλαν με το ζόρι και μου πήρε η μάνα μου ένα ελβετικό ασημένιο fossil πολλύ ακριβό για το στίλ μου, είχα μάθει να ειμαι ατσούμπαλη και τώρα το έχω καταγδάρει:D

Πάντος αν δείτε το χέρι μου έχει ποια λιώσει άλλα δεν πρόκειτε να το βγάλω με τίποτα τα πάντα με το ρολόι μου, φρικάρω χωρίς αυτό:)

https://www.zegarki.com.pl/images/ze...3.jpg?osCsid=f2d11106618549b0ab59a35aa4dae451
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,792 μηνύματα.
Πριν κάτι χρόοονια φόραγα ρολόι. Είμαι άτομο που κοιτάζει συνέχεια την ώρα, μα συνέχεια!
Πλέον δεν φοράω καθώς το βρίσκω ενοχλητικό και... παλιομοδίτικο [τα κλασσικά μαύρα] :P
Το ρολόι χειρός έχει αντικατασταθεί με το κινητό. :)




-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

Αυτό έχω εγώ και μάλιστα πολύ το καμαρώνω...
Είναι αυτόματο και αδιάβροχο στα 200 μέτρα...
Valder εντυπωσιακό το δικό σου. Πόσο έκανε (αν μπορώ να ρωτήσω).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Εγώ έχω αυτό αλλά δεν ταιριάζει καθόλου με το στυλ μου και έτσι το φοράω σπάνια, αν τύχει και ντυθώ καλά:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 231_sm_4S.gif
    231_sm_4S.gif
    5.1 KB · Εμφανίσεις: 678

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
εγω εχω αυτο αλλα σε ροζ χρωμα αυτο ειναι το καινουργιο εχω αλλα 2 αλλα δεν τα φοραω απο τοτε που μου εδωσε αυτο:inlove:
View attachment 1300
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Είμαι κακομαθημένο. Πάντα μου χάριζαν ρολόι. Η θεία μου είχε μία τρελή πόρωση με τα swatch, είχε μαζέψει εκατοντάδες, τα ήξερε όλα... Και πάντα ένα τέτοιο μου χάριζε, τα βρίσκω γλυκύτατα...


Τελικά ο μπαμπάς μου μού χάρισε ένα πανέμορφο κλασικό καλό ρολόι, πο δε βγάζω από πάνω μου και σημαίνει πολλά για μένα.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
εμενα μου αρεσουν κυριως τα ρολογια με μπρασελε(επειδη μοιαζουν με κοσμημα)
ειχα ενα της swatch τελειο αλλα μου χαλασε περισυ(μετα απο 5 χρονια και πολυ αντεξε:P)και τωρα θελω να παρω αλλο γιατι τοσο καιρο ειμαι χωρις ρολοι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Μου αρέσει το ρολόι που έχει ποστάρει το Γίδι :D

Κι εγώ θέλω :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Μου αρέσει το ρολόι που έχει ποστάρει το Γίδι :D

Κι εγώ θέλω :clapup:

:clapup: :clapup: :clapup:
Τί τρελο-σεξουλιαρο-καλλιτεχνικό πράγμα είναι αυτό;;; Κι εμένα μ'αρέσει. Θα μας πεις Γίδι που το ανακάλυψες;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Έχω ένα απλό ηλεκτρονικό casio.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Eπειδή έχουμε διαφωνίες με τον Αρκτούρο :P

Ποιος απο τους δύο να πάρει το ρολόι που έδειξε το Γίδι;

Όπως φαίνεται απο τα μηνύματα εγώ το είδα πρωτηηηηηηηηηηηη :P :P :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
"Καινούριο" ρολόι made by suspiria :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • P7020573.jpg
    P7020573.jpg
    258 KB · Εμφανίσεις: 258

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
To δικο μου ρολοι ειναι το παρακατω:
Tissot T-race
Για εμενα ειναι παρα πολυ σπανιο να αγορασω ρολοι με λουρακι(δερματινο 'η κι εγω δεν κξερω τι) και οχι μπρασελε...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • T90.4.446.31.jpg
    T90.4.446.31.jpg
    61.6 KB · Εμφανίσεις: 250

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ορίστε το δικό μου ρολόι! Δια χειρός Phillipe Stark παρακαλώ παρακαλώ! Το πήρα τον περσινό Οκτώβρη στα γενέθλιά μου!:)


Πόσο περίπου κοστίζει; Ξέρεις που μπορώ να το βρω στην Αθήνα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top