Αγορά Blu-ray Player

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Καλημέρα,
Ενδιαφέρομαι για blu ray,όμως είμαι τελείως άσχετη και θα ήθελα τη βοήθειά σας.Ενδιαφέρομαι για blu ray player κάτω των 80 ευρώ και έχω βρει κάποιες ενδιαφέρουσες περιπτώσεις.Όμως βλέποντας τα χαρακτηριστικά μπερδεύτηκα.
-Μπορείτε να μου εξηγήσετε τι συμβαίνει με τα profiles? (1,0 1,1 2,0)
-Όλα τα blu ray έχουν δυνατότητα ρύθμισης ανάλυσης; π.χ. απο 1080 να την μικρύνω
-Όλα τα blu ray παίζουν υπότιτλους (γιατί κάπου διάβασα ότι ορισμένα δεν παίζουν)
- Όλα τα blu ray συνδέονται με σκληρό εξωτερικό δίσκο;
Και τέλος, μπορείτε να μου προτίνετε κάποιο με τα παραπάνω χαρακτηριστικά;
Ευχαριστώ προκαταβολικά για το χρόνο σας.

Υ.Σ. Έχω ένα Playstation 3.Αυτό παίζει blu ray?

Όποιος έχει ερωτήσεις επίσης, ας τις γράψει εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
νομιζω το playstation 3 παιζει blu ray.


επισης μπορεις να βρεις πολλες προσφορες εδω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiriazispao4ever

Δραστήριο μέλος

Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
δεν εχω playstation 3...αλλα ναι παίζει blueray.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Ναί το PS3 παίζει Blu-ray.
Και θα σου πρότεινα να μην πάρεις αλλο player.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Ναι, και εγώ μάλλον εκεί θα καταλήξω.Λένε εξάλλου πως ο καλύτερος blu ray player είναι το playstation.Θέλει να κάνω καποια ρύθμιση και να πάρω κάποιο καλώδιο ή άλλο τηλεχειρηστήριο για το playstation σαν blu ray?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Ναι, και εγώ μάλλον εκεί θα καταλήξω.Λένε εξάλλου πως ο καλύτερος blu ray player είναι το playstation.Θέλει να κάνω καποια ρύθμιση και να πάρω κάποιο καλώδιο ή άλλο τηλεχειρηστήριο για το playstation σαν blu ray?

αν και δεν εχω playstation 3 και δεν ξερω,πιστευω πως δεν χρειαζεται κατι το ιδιαιτερο.απλα βαζεις το dvd και βαζεις υποτιτλους κ.τ.λ. ή πατας pause-play κ.τ.λ. με το τηλεχειριστιριο που εχει το κανονικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ.Τελικά θα μείνω στο playstation 3.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top