Ρολόγια χειρός

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.


μου αρέσει πολύ το ρολοι σου γιδάκι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

true_love

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εγώ φοράω αυτή την περίοδο αυτό(το λευκό)



Έχω μεγάλη τρέλλα και αλλάζω συχνά!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Eγώ συνήθως φοράω αυτό:
https://www.ewatches.com/Seiko/SNA481.html


Αν κι εγώ αλλάζω συχνά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
παιδια θελω να παρω ρολοι αλλα δεν ξερω τι μαρκα να κοιταξω:worry:
θελω να ειναι με μπρασελε οχι με λουρακι:worry:
για δωστε καμια ιδεα:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγω εχω ενα παρομοιο με αυτο. Γενικα μου αρεσουν τα Guess, αλλα και το Folli Follie. Δες το και πες μου αν σου αρεσει το στυλ, η θες κατι πιο μεγαλο, πιο εντυπωσιακο κλπ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Κι εγώ Folli Follie θα πρότεινα...
Μπορείς να τα δεις εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Κι εγώ Folli Follie θα πρότεινα...
Μπορείς να τα δεις εδώ

μου αρεσαν τα φολι φολι φαιρυτειλ:)
σε τι τιμες κυμαινονται αυτα ξερετε;
αλλες μαρκες με μπρασελε;:worry:
εγω δεν θελω να δωσω πανω απο 150-200 ευρω για ρολοι...ειναι καλα τα λεφτα νομιζω...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
αλλες μαρκες με μπρασελε;:worry:

Εχμ....

Εγω εχω ενα παρομοιο με αυτο. Γενικα μου αρεσουν τα Guess, αλλα και το Folli Follie. Δες το και πες μου αν σου αρεσει το στυλ, η θες κατι πιο μεγαλο, πιο εντυπωσιακο κλπ....

Και τα swatch εχουν αρκετα σχεδια με μπρασελε. Νομιζω οτι κυμαινονται απο 100 σε 200 (και παραπανω ισως καποια, αλλα οχι πολλα) ευρω, με ακριβοτερα τα Folli Follie.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
παιδια θελω να παρω ρολοι αλλα δεν ξερω τι μαρκα να κοιταξω:worry:
θελω να ειναι με μπρασελε οχι με λουρακι:worry:
για δωστε καμια ιδεα:worry:
Πρώτα από όλα ρίξε μία ματιά στα swatch.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Πρώτα από όλα ρίξε μία ματιά στα swatch.:)

τα ειδα τα swatch με μπρασελε δεν με πολυτρελαναν μπορω να πω:worry:
ειχα ενα swatch με μπρασελε αλλα τα φτυσε το καημενο:(
θα το κοιταξω το θεμα οκ;)
σενκ γιου παντως:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Βικυ δεν πιστευω να με εχεις βαλει στους αποκλεισμενους χρηστες.:P

Guess λεμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.

δεν μ αρεσαν αυτα μπορατι...τα ειδα στο σαιτ oroloi.gr :worry:

Βικυ δεν πιστευω να με εχεις βαλει στους αποκλεισμενους χρηστες.:P

Guess λεμε!


γιατι να σε βαλω στους αποκλεισμενους χρηστες καλε;:P μια χαρα κοριτσι εισαι και σε παω κιολας;)
αχ πολυ μου αρεσαν αυτα...σε τι τιμες πανε ξερεις;
και μονο σε συγκεκριμενα καταστηματα μπορω να τα βρω; η οπου να ναι;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
δεν μ αρεσαν αυτα μπορατι...τα ειδα στο σαιτ oroloi.gr :worry:




γιατι να σε βαλω στους αποκλεισμενους χρηστες καλε;:P μια χαρα κοριτσι εισαι και σε παω κιολας;)
αχ πολυ μου αρεσαν αυτα...σε τι τιμες πανε ξερεις;
και μονο σε συγκεκριμενα καταστηματα μπορω να τα βρω; η οπου να ναι;:worry:
:P

Εγω το δικο μου το πηρα 150 ευρω νομιζω... και το ειχα παρει απο μαγαζι που ειχε διαφορες μαρκες, και ειχε και αυτη. Στο επισημο σαιτ δινει μονο ενα μαγαζι στην Αθηνα, αλλα σιγουρα θα τα βρεις σε μαγαζια με κοσμηματα και ρολογια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
:P

Εγω το δικο μου το πηρα 150 ευρω νομιζω... και το ειχα παρει απο μαγαζι που ειχε διαφορες μαρκες, και ειχε και αυτη. Στο επισημο σαιτ δινει μονο ενα μαγαζι στην Αθηνα, αλλα σιγουρα θα τα βρεις σε μαγαζια με κοσμηματα και ρολογια.

ναι το ειδα οτι δινει ενα μαγαζι μονο στην αθηνα το σαιτ:worry:
θα το κοιταξω ιο ιο μου σ ευχαριστω κοριτσαρα μου:kissing:
ωραια κομματια εχει παντως η μαρκα. δεν θελω απλα να ειναι ενα ρολοι με πιανεις;;)θελω να δειχνει σαν κοσμημα να ναι λιγο χτυπητο...
μεχρι 200 ευρω δεν θα βρω κατι καλο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.

ελα παραπονιαρη...:kissing:
απλα αυτα τα ειχα δει στο σαιτ εκει οπως και ολες τις αλλες μαρκες οχι μονο τα swatch.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top