Αγορά DVD player

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Λοριέν δεν το θέλω για το σπίτι, στο σπίτι έχω ένα σε κάθε δωμάτιο:redface:

Θέλω για να το έχω σε ταξίδια, καλή λένε η παρεούλα αλλα όταν ο άλλος κοιμάτε 3-4 ωρίτσες μεσημέρι ή 7-8 το βράδυ και εγώ δεν μπορώ πίστεψε με φάρμακο:P ή στο αεροπλάνο;)


Το ντιζάιν οκ καλό είναι αλλα εγώ είμαι του απλού, ένα μικρό ασημένιο 7" να παίζει και τιβι και dvd αλλα εδώ τώρα περι μάρκας με αγχώνεις, δηλαδή μπορεί ο μηχανισμός να μην είναι καλός; :hmm: δουλέυει σαν τα cd player με κραδασμούς;


Ps. το δολάριο είναι πόσα στα ευρώ;:worry: γιατί δεν μπορεί να έχει τόσο οικονομικά, εδώ πάνε σε σχέση με ευρώ κάπου στα 350-450 ενώ στην σελίδα που μου έδωσες είναι πάμφτινα:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
1 ευρω ειναι 1.48 δολλαρια
1 $ ειναι 0.67 ευρω

Ναι εξω ειναι πιο φθηνα αυτα. Απλα στο εδωσα για να παρεις ιδεα απο τα μοντελα, την οψη και τα χαρακτηρηστικα τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Mην πάρεις δβδ σόνυ, θα συμφωνήσω απόλυτα. Αν και από το να πάρεις mekapSeS καλύτερο θα είναι. Εγώ έχω μία συμπάθεια προς τη Samsung σε τέτοια προιόντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Λέτε τελικά μάρκα δηλαδη αντί αυτό που πραγματικά μου αρέσει; λέτε να βγεί μάπα; γιατί αυτό που μου αρέσει δεν υπάρχει ακομα στην ρόδο σε επωνημο:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top