«The Voice»

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Αν και δεν ακούω ούτε Ρέμο, ούτε Βανδή, ούτε Ασλανίδου, και από τον Μιχάλη πολύ συγκεκριμένα κομμάτια, ξεκίνησα να παρακολουθώ την εκπομπή με ιδιαίτερο ενδιαφέρον. Μου φαίνεται ότι ξεχωρίζει με καλό τρόπο από τις άλλες εκπομπές αυτό το show, παρεκκλίνει από τα συνηθισμένα δεδομένα που δεν πέρναγες στα live αν ήσουν κοντός, ευτραφής, ή επειδή δεν γέμιζες το γυαλί με την ομορφιά σου κλπ. γιατί ας μην κοροϊδευόμαστε μεταξύ μας, στα άλλα show δεν κοίταγαν ποτέ μόνο την φωνή. Αν και παρατήρησα ότι πολλοί από αυτούς που έχουν πάει εκεί έχουν λίγο πολύ δουλέψει με αυτούς τους καλλιτέχνες, κάπου με τρώει η αμφιβολία: είναι δυνατόν κανένας τους να μην είπε τίποτα; Προτιμώ όμως να μην το σκέφτομαι, να μην μου χαλάσει η εικόνα της εκπομπής :P. Σε εκείνο το επεισόδιο με τον Μιχάλη και την δικιά του, που είπε ότι του φάνηκε αντιδεοντολογικό να γυρίσει, ήμουν έτοιμη να τραβήξω τα μαλλιά μου! Θα ήταν κρίμα να μην πέρναγε. Ο Ρέμος αντίθετα, δεν κόλλησε σε τέτοιες λεπτομέρειες :P. Δεν ξέρω, πολλά έχω να παρατηρήσω για την εκπομπή, αλλά σε γενικές γραμμές την παρακολουθώ ανελλιπώς και πιστεύω ότι έχει όμορφη ροή σαν παιχνίδι! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tickle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tickle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 181 μηνύματα.

GeorgeRtr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GeorgeRtr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
παει ψηλα και χαηλα ηφωνη του?
καντε συγκριση με τους λαικους παλια,,

κοκκοτα πουλοπουλο..διονυσιου..

δεν υπαρχουν πια τετοιες φωνες..μονο μετριοτητες..

ολο επιπεδη ειναι,,μονο η χροια τουεχει μεινει.

απλα εχει μαθει να ρθμιζει την μονοκομματη φωνη του..

πολλα παιδια εχουν πολυ καλυτερες φωνες..

εμενα προσωπικα με αφηνειαδιαφορο και η φωνη τουκαι τα τραγουδια του,,υπερβολικα μεσαια και αδιαφορα..

βαρεταα...
Ξέχασες Καζαντζίδη. Έλεος ρε που θα συγκρίνεις τους παραπάνω με φωνές μέτριου επιπέδου σαν και τον Ρέμο. Λολ δηλαδή.
Είχε δίκιο ο Σφακιανάκης σε αυτό που είπε :

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicole1987

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
ο ρεμος πηρε την ανηψια της βισση που δουλευει μαζι της..

ενω ο μιχαλης δεν γυρισε στην πρωην δικια του

μιλαμε για διαφορα χαρακτηρα.ο ρεμος μονο ψωναρα εχει..,,σκετος καραβλαχος ειναι,,ουτε να μιλησει δεν ξερει..

τη χειροερη ενυπωση μου κανει απο όλους..βρωμαει πιστα αποχλμ..
νομιζει οτι ειναι καποιος και μου τη δινει..
ενω αν τραγουδησει ζωντανα ουτε φωη δεν εχει..ολο επιπεδο..

μονο ονομα πια..

Ε ναι γιατι καλύτερες φωνές που υπήρχαν έμειναν εξω αλλα η ανιψιά της Βισση έβαλε τα μεγάλα μεσα. Και ενταξει ρε παιδι μου δεν ειναι άσχημη η φωνή της αλλα δεν ειναι και καμια φωναρα. Και μετα έβγαινε και ελεγε οτι δεν θελει να γινει γνωστή επειδη ειναι ανιψιά της Βισση αλλα επειδη εχει ταλέντο. :/:
Το πλεον εκνευριστικο για μενα ειναι που σχεδον για ολους λενε δεν πάτησα το κουμπί αλλα μετάνιωσα και επρεπε να το πατουσα..πεστε ρε σεις μια φορα δεν το πάτησα γιατι δεν ηταν καλη η φωνή σου. Έλεος δηλαδη. Ξαφνικα θελουν ολοι να γίνουν τραγουδιστές και ειναι και ολοι επαγγελματιες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Ε ναι γιατι καλύτερες φωνές που υπήρχαν έμειναν εξω αλλα η ανιψιά της Βισση έβαλε τα μεγάλα μεσα. Και ενταξει ρε παιδι μου δεν ειναι άσχημη η φωνή της αλλα δεν ειναι και καμια φωναρα. Και μετα έβγαινε και ελεγε οτι δεν θελει να γινει γνωστή επειδη ειναι ανιψιά της Βισση αλλα επειδη εχει ταλέντο. :/:
Το πλεον εκνευριστικο για μενα ειναι που σχεδον για ολους λενε δεν πάτησα το κουμπί αλλα μετάνιωσα και επρεπε να το πατουσα..πεστε ρε σεις μια φορα δεν το πάτησα γιατι δεν ηταν καλη η φωνή σου. Έλεος δηλαδη. Ξαφνικα θελουν ολοι να γίνουν τραγουδιστές και ειναι και ολοι επαγγελματιες:P
Απλα στο συγκεκριμενο σοου περνανε οι διαγωνιζομενοι πρωτα απο audition και επιλεγονται ολοι οσοι εχουν καλη φωνη. Στα Blind Auditions δεν υπαρχει κανενας που να εχει χαλια φωνη, αλλοι εχουν καλυτερη αλλοι λιγοτερο καλη. Γι' αυτο κιολας δε μπορουν να πουν, δε τραγουδας καλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicole1987

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Απλα στο συγκεκριμενο σοου περνανε οι διαγωνιζομενοι πρωτα απο audition και επιλεγονται ολοι οσοι εχουν καλη φωνη. Στα Blind Auditions δεν υπαρχει κανενας που να εχει χαλια φωνη, αλλοι εχουν καλυτερη αλλοι λιγοτερο καλη. Γι' αυτο κιολας δε μπορουν να πουν, δε τραγουδας καλα.

E ναι οκ. Αλλα δεν ειναι αναγκη να λενε ηθελα να το πατησω αλλα... τι δικαιολογουνται δηλαδη. και αντι να εχουν το θαρρος της γνωμης τους λενε σε ολους θα το πατουσα η μετανιωσα. δεν ηθελες δεν το πατησες τελος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
Ξέχασες Καζαντζίδη. Έλεος ρε που θα συγκρίνεις τους παραπάνω με φωνές μέτριου επιπέδου σαν και τον Ρέμο. Λολ δηλαδή.
Είχε δίκιο ο Σφακιανάκης σε αυτό που είπε :


μέτριου επιπέδου ο Ρέμος και η Ασλανίδου δεν είναι...μη λέμε ό,τι θέλουμε...

seriously, Σφακιανάκη?δεν μπορώ να το πάρω στα σοβαρά, λυπάμαι...

Κατά τα άλλα οι κριτές σαν τραγουδιστές είναι οκ, σαν κριτές δεν κάνουν κανένας τους...το show δε φτάνει τα αντίστοιχα σε UK, Αμερική ακόμα και Νορβηγία αλλά παρ όλα αυτά βλέπεται ευχάριστα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα τους αλλάξει τα φώτα ο Σταβέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
θα πανε για μαλλι και θα βγουνε κουρεμενοι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,403 μηνύματα.
Πιο στημένο πεθαίνεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

merry poppins

Δραστήριο μέλος

Η merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 425 μηνύματα.
το παρακολουθησα μια φορα και πολυ λιγο...αναρωτιεμαι ειναι σε θεση αυτοι οι κριτες κ ειδικα η βανδη να κρινει φωνες αλλων; αν ναι δε θα χε πιασει μικροφωνο ... νταξει επειδη τραγουδας και αυτο αφορα κ τους υπολοιπους δε εισαι κ σε θεση να χεις τις γνωσεις να κρινεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εσείς που γκρινιάζετε για τους κριτές θέλετε να μας πείτε ποιους θα προτιμούσατε; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
Εσείς που γκρινιάζετε για τους κριτές θέλετε να μας πείτε ποιους θα προτιμούσατε; :hmm:

Θα έβαζα Κωστή Μαραβέγια και Μιχάλη Χατζηγιάννη σίγουρα...Θα ήθελα επίσης το Μανώλη Μητσιά...από γυναίκες Ανδριάνα Μπάμπαλη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μιχάλη Χατζηγιάννη
αφωνος και αυτος.. σαν δημιουργος οκ βεβαια..

αν τολμουσαν ας εβαζαν καμια μαρινελλα ..
αλλα που οι παλιοι βλεπουν την καταντια των σημερινων και θα τους ξεφευγε τιποτα απρεπο..

καμιαμαριζα κωχ..
απο φωνες..

λεεεμεε τωρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Θα έβαζα Κωστή Μαραβέγια και Μιχάλη Χατζηγιάννη σίγουρα...Θα ήθελα επίσης το Μανώλη Μητσιά...από γυναίκες Ανδριάνα Μπάμπαλη...
Ότι o χατζηγιάννης είναι φωνάρα ξέρω γω. :P Για κανένα λόγο.
Τους άλλους δεν τους ξέρω, δεν έχω άποψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
Ότι o χατζηγιάννης είναι φωνάρα ξέρω γω. :P Για κανένα λόγο.
Τους άλλους δεν τους ξέρω, δεν έχω άποψη.

Προσωπικά δε μ αρέσει...Αλλά είναι πολύ καλός τραγουδιστής και κυρίως μουσικός, γι αυτό θα τον έβαζα για κριτή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Προσωπικά δε μ αρέσει...Αλλά είναι πολύ καλός τραγουδιστής και κυρίως μουσικός, γι αυτό θα τον έβαζα για κριτή...
Εγώ πιστεύω πως είναι από τα χειρότερα ονόματα στην ελληνική μουσική. O ρέμος που τον έχουν στην επιτροπή είναι μακράν καλύτερος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Εγώ μονο μια απορία έχω. Ο λιαγκας τι ρόλο βαράει στο σοου; Ρε άνθρωπε του θεού, δεν κολλας πουθενα για πουθενα. Κατάλαβε το!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω πως είναι από τα χειρότερα ονόματα στην ελληνική μουσική. O ρέμος που τον έχουν στην επιτροπή είναι μακράν καλύτερος!!

Σα φωνή ναι ο Ρέμος είναι και για μένα καλύτερος (πιο ιδιαίτερος μάλλον)...Αλλά το γεγονός ότι τραγουδάει καλά δεν συνεπάγεται ότι μπορεί να κρίνει (υδραυλικός ήταν ο άνθρωπος)...

Εγώ μονο μια απορία έχω. Ο λιαγκας τι ρόλο βαράει στο σοου; Ρε άνθρωπε του θεού, δεν κολλας πουθενα για πουθενα. Κατάλαβε το!

Πέρα για πέρα άκυρος και εκνευριστικός...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top