18/5 Λαμία

dxdydz

Νεοφερμένος

Ο dxdydz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Καλησπέρα από μένα είμαι νέο μέλος εδώ ,

είμαι φοιτητής στη Θεσσαλονίκη και θα βρίσκομαι Λαμία αυτό το Σάββατο βράδυ λόγω δουλειάς. Το θέμα είναι ότι δε θα έχω παρέα και μιας που την κυριακή(σάββατο βράδυ) είναι τα γενέθλια μου και θα βρίσκομαι για πρώτη(και ίσως τελευταία) φορά σε μια διαφορετική πόλη, δε θα'θελα να χάσω αυτή την ευκαιρία να κάνω κάτι διαφορετικό. Έχετε να μου προτείνετε κάτι δεδομένου ότι δεν έχω παρέα;

Επίσης μήπως τυχαίνει να υπάρχει λάτιν club ή παρόμοιο μαγαζί για χορό;

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

p.s.1 Αν ενδιαφέρεται κανείς για παρέα να βγούμε κάπου pm.
p.s.2 Ελπίζω να το έγραψα στο σωστό thread, διαφορετικά αν δεν κάνει κόπο μετακινήστε το.
 

dxdydz

Νεοφερμένος

Ο dxdydz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Τίποτα, περιμένω σήμερα μήπως βρω παρέα :D
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.

dxdydz

Νεοφερμένος

Ο dxdydz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Σίγουρα όχι από το internet που όλοι είναι άγνωστοι και δεν ξέρεις τι είναι ο καθένας!

Άλλον τρόπο δεν έχω όμως οπότε δε βρίσκω κάτι κακό με το να προσπαθήσω μέσω ίντερνετ. Επίσης δεν έχει σημασία τι άνθρωπος είναι ο άλλος, ολο και κάτι θα βρεις να πεις με τον άλλον. Επιπλέον δεν μπορείς να ξες ότι δε θα ταιριάξετε με τον αλλον και ότι δε θα αρχίσετε να κάνετε παρέα. Εγώ ψάχνω παρέα, ο άλλος για να δεχτεί ψάχνει παρέα έστω και για ένα ποτό οπότε ακόμη και να μην ταιριάξετε κανείς δε θα βγει χαμένος. Τέλος δε νομίζω να υπάρχει κάποιος κίνδυνος στο κέντρο της Λαμίας Σάββατο βράδυ.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.
Άλλον τρόπο δεν έχω όμως οπότε δε βρίσκω κάτι κακό με το να προσπαθήσω μέσω ίντερνετ. Επίσης δεν έχει σημασία τι άνθρωπος είναι ο άλλος, ολο και κάτι θα βρεις να πεις με τον άλλον. Επιπλέον δεν μπορείς να ξες ότι δε θα ταιριάξετε με τον αλλον και ότι δε θα αρχίσετε να κάνετε παρέα. Εγώ ψάχνω παρέα, ο άλλος για να δεχτεί ψάχνει παρέα έστω και για ένα ποτό οπότε ακόμη και να μην ταιριάξετε κανείς δε θα βγει χαμένος. Τέλος δε νομίζω να υπάρχει κάποιος κίνδυνος στο κέντρο της Λαμίας Σάββατο βράδυ.


Ok!
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Πες μου έναν άλλο τρόπο να βρω και θα το ξανασκεφτώ
Ιδέα: Σήμερα είναι ο τελικός της Eurovision. Βρες μια καφετέρια που να τον δείχνει, θα έχει εκεί νεαρόκοσμο και σίγουρα θα πιάσεις κουβέντα με κάποιους. :thumbup:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Καλησπέρα από μένα είμαι νέο μέλος εδώ ,

είμαι φοιτητής στη Θεσσαλονίκη και θα βρίσκομαι Λαμία αυτό το Σάββατο βράδυ λόγω δουλειάς. Το θέμα είναι ότι δε θα έχω παρέα και μιας που την κυριακή(σάββατο βράδυ) είναι τα γενέθλια μου και θα βρίσκομαι για πρώτη(και ίσως τελευταία) φορά σε μια διαφορετική πόλη, δε θα'θελα να χάσω αυτή την ευκαιρία να κάνω κάτι διαφορετικό. Έχετε να μου προτείνετε κάτι δεδομένου ότι δεν έχω παρέα;

Επίσης μήπως τυχαίνει να υπάρχει λάτιν club ή παρόμοιο μαγαζί για χορό;

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

p.s.1 Αν ενδιαφέρεται κανείς για παρέα να βγούμε κάπου pm.
p.s.2 Ελπίζω να το έγραψα στο σωστό thread, διαφορετικά αν δεν κάνει κόπο μετακινήστε το.


Ψάξε στο φιλοσοφικό απόρρητο στο φεισμπουκ. Εγώ έτσι έχω βρει παρέα για λάιβ, άλλο που τελικά δε χρειάστηκε.
 

dxdydz

Νεοφερμένος

Ο dxdydz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ψάξε στο φιλοσοφικό απόρρητο στο φεισμπουκ. Εγώ έτσι έχω βρει παρέα για λάιβ, άλλο που τελικά δε χρειάστηκε.

Αυτό είχα σκοπό να κάνω αλλά το σκέφτηκα λίγο τελευταία στιγμή χαχα

Ιδέα: Σήμερα είναι ο τελικός της Eurovision. Βρες μια καφετέρια που να τον δείχνει, θα έχει εκεί νεαρόκοσμο και σίγουρα θα πιάσεις κουβέντα με κάποιους. :thumbup:
Thank youu :)
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top