Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

SkyBlu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SkyBlu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 243 μηνύματα.
Βασικά, επειδή φοράω συχνά σορτσάκι με καλσόν τον χειμώνα και φούστες, σκεφτόμουν πως θα ήταν με αυτά. Εννοείται πως πάνε με κολάν και τζιν, έτσι σκέφτηκα να τα συνδυάσω όταν τα πήρα. :P

Εγώ άνετα θα τα φορούσα και με σορτάκι και με φούστες/φορέματα. Βασικά, παρόμοια φοράω συνήθως. Εξαρτάται από το στυλ και πόσο κάζουαλ είναι τα ρούχα που φοράς. Μόνο με τα ρούχα που το ύφασμά τους φαίνεται πιο επίσημο δεν τα φοράω.


edit: Και κοντά, δεν μου ταιριάζουν με μακριές φούστες/φορέματα. Από την άλλη, αν εσένα σου κάθεται καλά στο μάτι, ό.τι θέλεις κάνε.
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Η μάνα μου εχθές ήταν κουμπάρα σε γάμο βλάχικο παραδοσιακό, στον οποίο όρεξη δεν είχα να πάω κι έτσι δεν ήθελα να χαλάσω και τρελά λεφτά. Σας προτείνω κι εσάς λοιπόν το εξής φόρεμα, το οποίο είναι πρώτον άνετο, δεύτερον όμορφο, χρώμα πάγου μεταλλικό ματτ (βέβαια επειδή εγώ δεν είμαι όσο ψηλό είναι το μοντέλο της φωτογραφίας μου έκανε λίγο πιο μακρύ, παρότι πήρα small). Είναι εξαιρετικά οικονομικό (20 ευρώπουλα) και versatile, μπορεί να γίνει και κλασικό με nudes/μαύρα παπούτσια και αξεσουάρ και πιο σύγχρονο με χρωματικές αντιθέσεις. Επίσης δεν είναι υπερβολικά καλό ώστε μπορώ να το φορέσω και για ποτό, έστω ότι κάποτε μου 'ρθει να βγω (λέμε τώρα).

Μιας και 20 χρονών δεν ήθελα να το κάνω κλασικό το λουκ, οπότε το συνδύασα με αυτά τα πέδιλα που ταίριαζαν και οι υφές μιας κι αυτά ήταν ματτ μεταλλικά και τσαντάκι, με λεπτή ασημί αλυσίδα, μπλε έντονο σαν κι αυτό στα πέδιλα. Κάπως έτσι με 100 ευρώ πήρα πράγματα για έναν γάμο (μεμονωμένο γεγονός) που όμως δε θα περιπέσουν σε πλήρη αχρησία κι αυτό για κάποιο λόγο μου δίνει μια ικανοποίηση λολ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Idontknoww

Νεοφερμένος

Η Idontknoww αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Η μάνα μου εχθές ήταν κουμπάρα σε γάμο βλάχικο παραδοσιακό, στον οποίο όρεξη δεν είχα να πάω κι έτσι δεν ήθελα να χαλάσω και τρελά λεφτά. Σας προτείνω κι εσάς λοιπόν το εξής φόρεμα, το οποίο είναι πρώτον άνετο, δεύτερον όμορφο, χρώμα πάγου μεταλλικό ματτ (βέβαια επειδή εγώ δεν είμαι όσο ψηλό είναι το μοντέλο της φωτογραφίας μου έκανε λίγο πιο μακρύ, παρότι πήρα small). Είναι εξαιρετικά οικονομικό (20 ευρώπουλα) και versatile, μπορεί να γίνει και κλασικό με nudes/μαύρα παπούτσια και αξεσουάρ και πιο σύγχρονο με χρωματικές αντιθέσεις. Επίσης δεν είναι υπερβολικά καλό ώστε μπορώ να το φορέσω και για ποτό, έστω ότι κάποτε μου 'ρθει να βγω (λέμε τώρα).


Μιας και 20 χρονών δεν ήθελα να το κάνω κλασικό το λουκ, οπότε το συνδύασα με αυτά τα πέδιλα που ταίριαζαν και οι υφές μιας κι αυτά ήταν ματτ μεταλλικά και τσαντάκι, με λεπτή ασημί αλυσίδα, μπλε έντονο σαν κι αυτό στα πέδιλα. Κάπως έτσι με 100 ευρώ πήρα πράγματα για έναν γάμο (μεμονωμένο γεγονός) που όμως δε θα περιπέσουν σε πλήρη αχρησία κι αυτό για κάποιο λόγο μου δίνει μια ικανοποίηση λολ.


Ωραίο φόρεμα που άνετα το φοράς κι για βράδυ.Αν θελήσεις να το κοντύνεις μπορείς να χρησιμοποίησεις κάποια ζώνη ή για να του δώσεις κάποια πινελιά στην εμφάνισή του.Γενικά θα χρησιμοποιούσα οποιαδήποτε μαύρη ζώνη.Κι για βραδινή έξοδο(όποτε βγεις:P) προτείνω αυτήν είναι μια από τις αγαπημένες μου διότι δεν χρειάζεται να βαφτείς έντονα κι ούτε να βάλεις τα κοσμήματα για να γεμίσεις το φόρεμα.
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Η μάνα μου εχθές ήταν κουμπάρα σε γάμο βλάχικο παραδοσιακό, στον οποίο όρεξη δεν είχα να πάω κι έτσι δεν ήθελα να χαλάσω και τρελά λεφτά. Σας προτείνω κι εσάς λοιπόν το εξής φόρεμα, το οποίο είναι πρώτον άνετο, δεύτερον όμορφο, χρώμα πάγου μεταλλικό ματτ (βέβαια επειδή εγώ δεν είμαι όσο ψηλό είναι το μοντέλο της φωτογραφίας μου έκανε λίγο πιο μακρύ, παρότι πήρα small). Είναι εξαιρετικά οικονομικό (20 ευρώπουλα) και versatile, μπορεί να γίνει και κλασικό με nudes/μαύρα παπούτσια και αξεσουάρ και πιο σύγχρονο με χρωματικές αντιθέσεις. Επίσης δεν είναι υπερβολικά καλό ώστε μπορώ να το φορέσω και για ποτό, έστω ότι κάποτε μου 'ρθει να βγω (λέμε τώρα).


Μιας και 20 χρονών δεν ήθελα να το κάνω κλασικό το λουκ, οπότε το συνδύασα με αυτά τα πέδιλα που ταίριαζαν και οι υφές μιας κι αυτά ήταν ματτ μεταλλικά και τσαντάκι, με λεπτή ασημί αλυσίδα, μπλε έντονο σαν κι αυτό στα πέδιλα. Κάπως έτσι με 100 ευρώ πήρα πράγματα για έναν γάμο (μεμονωμένο γεγονός) που όμως δε θα περιπέσουν σε πλήρη αχρησία κι αυτό για κάποιο λόγο μου δίνει μια ικανοποίηση λολ.


Έχω ερωτευτεί τα παπούτσια :give_rose:
 

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Καθηγητής πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Σε γάμο δεν φοράμε άσπρα φορέματα κορίτσια μου! :)
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Η μάνα μου εχθές ήταν κουμπάρα σε γάμο βλάχικο παραδοσιακό, στον οποίο όρεξη δεν είχα να πάω κι έτσι δεν ήθελα να χαλάσω και τρελά λεφτά. Σας προτείνω κι εσάς λοιπόν το εξής φόρεμα, το οποίο είναι πρώτον άνετο, δεύτερον όμορφο, χρώμα πάγου μεταλλικό ματτ (βέβαια επειδή εγώ δεν είμαι όσο ψηλό είναι το μοντέλο της φωτογραφίας μου έκανε λίγο πιο μακρύ, παρότι πήρα small). Είναι εξαιρετικά οικονομικό (20 ευρώπουλα) και versatile, μπορεί να γίνει και κλασικό με nudes/μαύρα παπούτσια και αξεσουάρ και πιο σύγχρονο με χρωματικές αντιθέσεις. Επίσης δεν είναι υπερβολικά καλό ώστε μπορώ να το φορέσω και για ποτό, έστω ότι κάποτε μου 'ρθει να βγω (λέμε τώρα).


Μιας και 20 χρονών δεν ήθελα να το κάνω κλασικό το λουκ, οπότε το συνδύασα με αυτά τα πέδιλα που ταίριαζαν και οι υφές μιας κι αυτά ήταν ματτ μεταλλικά και τσαντάκι, με λεπτή ασημί αλυσίδα, μπλε έντονο σαν κι αυτό στα πέδιλα. Κάπως έτσι με 100 ευρώ πήρα πράγματα για έναν γάμο (μεμονωμένο γεγονός) που όμως δε θα περιπέσουν σε πλήρη αχρησία κι αυτό για κάποιο λόγο μου δίνει μια ικανοποίηση λολ.


τι ωραίο που είναι το φόρεμα! ειδικά αν έχεις πάρει και χρώμα λόγω ήλιου θα δείχνει ακόμη πιο ωραίο πιστεύω.

ον τόπικ, έκανα κι εγώ δύο αγορές ( uno , dos ) και περιμένω να τα παραλάβω πως και πως :happy:
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.





Τέτοια φοράτε κ απορείτε γτ τα αγόρια σας κοροιδεύουνε.

Πήρα πριν κανένα δίμηνο αυτά εδώ σε μοβ, μισοτιμή για να τα βάλω στην ανασκαφή που πήγα. Καιρό είχα να φορέσω τέτοιου είδους παπούτσια και είναι τρομερά άνετα τελικά!

Καμία ιδέα για το πως μπορώ να τα συνδυάσω χειμώνα με καθημερινό ντύσιμο; :)


Γνκ πέρσι ήταν στη μόδα να φοράς ορειβατικά παπούτσια στην πόλη, αλλά σχεδόν σίγουρα δεν θα το ξαναδούμε αυτό για πολύ καιρο΄ακόμα. Δεν υπάρχει τρόπος να συνδιαστούν, φόρα τα μόνο στην εξοχή, παραείναι άκομψα για οπουδήποτε αλλού.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Η μάνα μου εχθές ήταν κουμπάρα σε γάμο βλάχικο παραδοσιακό, στον οποίο όρεξη δεν είχα να πάω κι έτσι δεν ήθελα να χαλάσω και τρελά λεφτά. Σας προτείνω κι εσάς λοιπόν το εξής φόρεμα, το οποίο είναι πρώτον άνετο, δεύτερον όμορφο, χρώμα πάγου μεταλλικό ματτ (βέβαια επειδή εγώ δεν είμαι όσο ψηλό είναι το μοντέλο της φωτογραφίας μου έκανε λίγο πιο μακρύ, παρότι πήρα small). Είναι εξαιρετικά οικονομικό (20 ευρώπουλα) και versatile, μπορεί να γίνει και κλασικό με nudes/μαύρα παπούτσια και αξεσουάρ και πιο σύγχρονο με χρωματικές αντιθέσεις. Επίσης δεν είναι υπερβολικά καλό ώστε μπορώ να το φορέσω και για ποτό, έστω ότι κάποτε μου 'ρθει να βγω (λέμε τώρα).
Α δεν είσαι εσύ στη φωτό;:look:
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Σε γάμο δεν φοράμε άσπρα φορέματα κορίτσια μου! :)


Ούτε είναι ούτε φαίνεται λευκό το χρώμα του πάγου. Περισσότερο ασημί μοιάζει.

τι ωραίο που είναι το φόρεμα! ειδικά αν έχεις πάρει και χρώμα λόγω ήλιου θα δείχνει ακόμη πιο ωραίο πιστεύω.

ον τόπικ, έκανα κι εγώ δύο αγορές ( uno , dos ) και περιμένω να τα παραλάβω πως και πως :happy:


Το δεύτερο φοβερό.
 

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Καθηγητής πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Ούτε είναι ούτε φαίνεται λευκό το χρώμα του πάγου. Περισσότερο ασημί μοιάζει.


Μπορεί...Ας το θέσω αλλιώς τότε: δεν φοράμε τίποτα που να θυμίζει νυφικό! :)
Όπως λέει και μια φίλη μου, δεν χρειάζεται να υπάρχει "αναπληρωματική" νύφη!

Προφανώς δεν το λέω συγκεκριμένα γι'αυτό, μπορεί live να μην μοιάζει καθόλου, απλά κρατήστε το γενικότερα!
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
παιδες, τωρα που ξεκινησαν και οι βροχες εχετε υποψιν καταστηματα με αδιαβροχα (εμ στην αθηνα)? Κομψα αδιαβροχα για πολη. Δε βρηκα κατι στα γνωστα indesit καταστηματα που να ταιριαζει στο πορτοφολι μου ο τι εχουν το εχουν καπου 40€ αν και δικαιολογειται γιατι αυτα εχουν γουνακι μεσα ή επενδυση και εγω ψαχνω κατι σκετο, μονο αδιαβροχο.
Εαν εχετε και ξενα σαιτ στο νου μοιραστειτε, ισως να υπαρχει κατι στο εξωτερικο
thank youuuuu:give_rose:
 

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Καθηγητής πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Εγώ πήρα από το amazon αυτό το εξαιρετικό, με καλές κριτικές, για να βγάζω το σκυλί έξω...Δεν είναι δηλαδή για "ρούχο" κανονικό, το ομολογώ, αλλά έχει και πάρα πολλά άλλα αν ψάξεις.
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
παιδες, τωρα που ξεκινησαν και οι βροχες εχετε υποψιν καταστηματα με αδιαβροχα (εμ στην αθηνα)? Κομψα αδιαβροχα για πολη. Δε βρηκα κατι στα γνωστα indesit καταστηματα που να ταιριαζει στο πορτοφολι μου ο τι εχουν το εχουν καπου 40€ αν και δικαιολογειται γιατι αυτα εχουν γουνακι μεσα ή επενδυση και εγω ψαχνω κατι σκετο, μονο αδιαβροχο.
Εαν εχετε και ξενα σαιτ στο νου μοιραστειτε, ισως να υπαρχει κατι στο εξωτερικο
thank youuuuu:give_rose:

Επειδη ζω σε πολη με πολλη βροχη, ενα καλο αδιαβροχο ειναι επενδυση. Γνωμη μου ειναι να δωσεις κατι παραπανω γιατι θα σου κρατησει πολυ περισσοτερο απο ενα κακης ποιοτητας, θα αναπνεει καλυτερα και θα το ευχαριστηθεις. Μην αρκεστεις σε αδιαβροχο με rating μικροτερο των 10000mm και χωρις taped ραφες. Θα μπαζει και θα ψαχνεις για αλλο. Ειλικρινα δεν αξιζει. Ειναι πεταμενα λεφτα. Την πατησα περυσι που ηθελα ενα πιο κομψο αδιαβροχο και πηρα ενα helly hansen (συγκεκριμενα το lyness σε μπλε σκουρο και απο μεσα ροζ). Δεν προσεξα οτι ηταν 5000mm και εμπιστευτηκα την μαρκα αλλα την πατησα. Οταν ψιχαλιζει ή αν εκτεθω σε ασθενη βροχη για καμια ωρα αντεχει. Μετα μπαζει. Σε δυνατη βροχη δεν αντεχει ουτε 5 λεπτα. Αν αντεχει η τσεπη σου, αγορασε αδιαβροχο με υφασμα gore-tex. Αξιοπιστες μαρκες ειναι οι marmot, arcteryx, north face, patagonia, helly hansen.

Θελεις κατι σαν αυτο:
https://www.hobbi.gr/memvrani-thenorthface-womens-tanken-urban-navy-adiavroxo-p-20048.html

Ή ιδανικοτερα ενα τετοιο:
https://arcteryx.com/gb/en/shop/womens/codetta-coat
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,973 μηνύματα.
Εγώ την Παρασκευή θα πάω 3 μέρες Μόναχο λόγω Oktoberfest,όλο και κάτι θα ψωνίσω από εκεί!
 

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Επειδη ζω σε πολη με πολλη βροχη, ενα καλο αδιαβροχο ειναι επενδυση. Γνωμη μου ειναι να δωσεις κατι παραπανω γιατι θα σου κρατησει πολυ περισσοτερο απο ενα κακης ποιοτητας, θα αναπνεει καλυτερα και θα το ευχαριστηθεις. Μην αρκεστεις σε αδιαβροχο με rating μικροτερο των 10000mm και χωρις taped ραφες. Θα μπαζει και θα ψαχνεις για αλλο. Ειλικρινα δεν αξιζει. Ειναι πεταμενα λεφτα. Την πατησα περυσι που ηθελα ενα πιο κομψο αδιαβροχο και πηρα ενα helly hansen (συγκεκριμενα το lyness σε μπλε σκουρο και απο μεσα ροζ). Δεν προσεξα οτι ηταν 5000mm και εμπιστευτηκα την μαρκα αλλα την πατησα. Οταν ψιχαλιζει ή αν εκτεθω σε ασθενη βροχη για καμια ωρα αντεχει. Μετα μπαζει. Σε δυνατη βροχη δεν αντεχει ουτε 5 λεπτα. Αν αντεχει η τσεπη σου, αγορασε αδιαβροχο με υφασμα gore-tex. Αξιοπιστες μαρκες ειναι οι marmot, arcteryx, north face, patagonia, helly hansen.

Θελεις κατι σαν αυτο:
https://www.hobbi.gr/memvrani-thenorthface-womens-tanken-urban-navy-adiavroxo-p-20048.html

Ή ιδανικοτερα ενα τετοιο:
https://arcteryx.com/gb/en/shop/womens/codetta-coat


Κοιτα εγω ψαχνω για εδω ελλαδα μεσα στην πολη κατι βολικο. 100,200,300 δεν θα τα δωσω γι αυτο το σκοπο.
ειδα κατι στα berska ενδιαφερον.
@Revekka ειναι μια επιλογη αλλα οπως ειπες κι εσυ οχι ρουχο κανονικο, θα τοχω στο μυαλο μ, σε ευχαριστω πολυ

ειχαν τα zara και βασικα και αλλα καταστηματα την ανοιξη αλλα δεν εκανα σωστο κουμαντο να παρει*le sigh*
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν πας κάνα ταξιδάκι τσέκαρε uniqlo ή μπορείς και online, αλλά είανι ρίσκο γτ η επιστροφή είανι δύσκολη πάντως είναι το καλύτερο vfm στα ρούχα και ιδίως σε αδιάβροχα και μπουφάν.
 

Kiki mat

Νεοφερμένος

Η Kiki mat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Εγώ πήρα κάποια κιλά και μου την δίνει να πάω να ψωνισω για φέτος . Θα την βγάλω με δύο τζην και φόρμες. Μπουφάν σκέφτομαι να πάρω αλλά κάνω διατροφή,δεν θέλω να σπαταλησω λεφτά σε ρούχα που του χρόνου δεν θα με κάνουν . Μπαίνω μόνο στο αθλητικό μου μπουφάν το οποίο θέλει ανανέωση. Θα πάρω ένα κλασσικό μαύρο emerson . Είδα και κάτι αλλά πολύχρωμα παλτά κορίτσια όλα τα λεφτά και σε τιμές σοκ στο issisdress κάπως έτσι ,αμερικανική σελίδα αλλά ήταν medium .Kαι μισώ τα μυτερά παπούτσια. Η χαρλευ η κλασική μποτα ήταν τετράγωνη νομίζω. Μου χρειάζεται ένα αρβυλο και ένα πολύχρωμο παλτό αυτά θα ψωνίσω .
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Εγώ πήγα πάλι σε γάμο αυτό το Σάββατο και μιας και δεν έχω και καλά ρούχα ήταν πάλι μια αφορμή να πάρω αυτό το φόρεμα, που αγχωνομουν για το ότι είναι μαύρο αλλά τελικά οι μισές μαύρα φορούσαμε, με αυτό το καλσόν

και, αν και είχα κάποιες αμφιβολίες όταν τα αγόρασα, αυτά τα παπούτσια.

Θα ήθελα να έχω δώσει λίγο παραπάνω χρώμα έστω στα παπούτσια ή σε μπουφάν, αλλά μπουφάν αποφάσισα να μη φορέσω αφού δεν είχα κάποιο χρωματιστό που να ταίριαζε και για να μην το κάνω ακόμα πιο χειμερινό, συν ότι έπρεπε να κάνω και 2 ώρες ταξίδι κρατώντας μπουφάν με τα μέσα της Αθήνας. Το μετάνιωσα πάντως γιατί είχε ψύχρα το βράδυ. ????
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Εγώ πήγα πάλι σε γάμο αυτό το Σάββατο και μιας και δεν έχω και καλά ρούχα ήταν πάλι μια αφορμή να πάρω αυτό το φόρεμα, που αγχωνομουν για το ότι είναι μαύρο αλλά τελικά οι μισές μαύρα φορούσαμε, με αυτό το καλσόν


και, αν και είχα κάποιες αμφιβολίες όταν τα αγόρασα, αυτά τα παπούτσια.

Θα ήθελα να έχω δώσει λίγο παραπάνω χρώμα έστω στα παπούτσια ή σε μπουφάν, αλλά μπουφάν αποφάσισα να μη φορέσω αφού δεν είχα κάποιο χρωματιστό που να ταίριαζε και για να μην το κάνω ακόμα πιο χειμερινό, συν ότι έπρεπε να κάνω και 2 ώρες ταξίδι κρατώντας μπουφάν με τα μέσα της Αθήνας. Το μετάνιωσα πάντως γιατί είχε ψύχρα το βράδυ. ????


Ωραία παπούτσια, μ αρέσει το κέντημα! Και με cropped jeans πιστεύω θα ταιριάζουν φανταστικά.

Edit: Αααα, τώρα είδα και το φόρεμα, δεν το είχα πάρει χαμπάρι. Πολύ ωραίο οπτικά, αλλά από ποιότητα είναι καλό; Γιατί εγώ κάτι mango που είχα τα πέταξα σε 2 μήνες και δεν ξαναπάτησα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top