Teledome & Πρόγραμμα 1: Αίσχος

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,506 μηνύματα.
Εμένα με πήρε ενα φιλαράκι που έχει αυτό ακριβώς το πρόγραμμα και μιλάγαμε 2 ώρες συνεχόμενες (εντός Αθηνών η κλήση). Κι εσυ τι κάθεσαι και γκρινιάζεις δηλαδή και δε τους τραβάς μια καταγγελία ή δε τους κόβεις να πας Τελλάς; Έχει και η τελλάς κάποιο ανάλογο πρόγραμμα αν θυμάμαι καλά που δε σε χρέωνε μετά τα 4 λεπτά αλλά και η Τελεπάσσπορτ απ' όσο ξέρω απο πρώτο χέρι έχει ολόιδιο με της Τέλεντομ με 0,097 ευρώ ανα κλήση και καταπληκτική ποιότητα ήχου.

Κουνήσου, κάνε κινήσεις, να γκρινιάζω ξέρω κι εγω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μα τους πήρε τηλέφωνο σήμερα και ήταν κλειστά, γι αυτό γκρινιάζει το παιδί :D
Εννοείται οτι τους πήρε πρώτα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,506 μηνύματα.
Σκεφτείτε την Τελεπάσπορτ πολύ σοβαρά αλλά μόνο για τηλεφωνία...το SDSL της είναι ΑΙΣΧΟΣ! Στην Τέλεντομ όπως και σε άλλες εταιρείες (στην μεγάλη πλειοψηφία θα έλεγα) δεν έχουν σεβασμό στον πελάτη, τελεία και παύλα. Μόνο με κόψιμο σύμβασης συμμορφώνονται (ή κλείνουν σιγά σιγά).;) Καλή τύχη!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Εγω σκεφτομαι για την Altectelecoms ... εχει το προγραμμα που θελω και επισης η altec μου εχει δειξει φοβερο προσωπο στην adsl
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
πηρα τηλεφωνο την teledome και μου ειπε: ειχαμε σκοπο να βγαλουμε ανακοινωση αλλα δεν προλαβαμε ...

ΕΛΕΟΣ ΔΛΔ ... τεσπα εγω εφυγα για altectelecoms
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,506 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
πηρα τηλεφωνο την teledome και μου ειπε: ειχαμε σκοπο να βγαλουμε ανακοινωσει **εδω έκανες ορθογραφικό λαθάκι** αλλα δεν προλαβαμε ...

ΕΛΕΟΣ ΔΛΔ ... τεσπα εγω εφυγα για altectelecoms

Πωωωωωωωωωωωωωωω! Αισχροί!!!!! :mad: Καλά και πως το άλλο το παλικάρι μου μίλαγε για ώρες και πλήρωνε μόνο 10 λεπτά; Μήπως το όριο χρόνου ισχύει μόνο στις υπεραστικές;:confused:

Ακου είχαμε σκοπό να βγάλουμε ανακοίνωση και δε προλάβαμε.... Τι θράσσος!!!:mad:

Καλά έκανες και έφυγες. Η μόνη λογική κίνηση. Τώρα για την Aλτεκ Tέλεκομς δεν ξέρω τι ποιότητα υπηρεσιών έχει και τι τιμές για το σκοπό που θες εσυ το τηλέφωνο. (πάντως όχι τις φθηνότερες, στους τομείς που ενδιαφέρουν εμένα, γι αυτό και την αποφεύγω σα το διάβολο, άσε που έχει κακό ιστορικό ως προς τους χρήστες adsl και δεν τη χωνεύω γενικά σαν εταιρία) Μακάρι εσένα να σε ικανοποιεί πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
απο την altec ειμαι υπερευχαριστημενος οσο αφορα την dsl, εχει το προγραμμα που θελω (δλδ να πληρωνω την κληση και οχι την διαρκεια) ... γιατι να μην δοκιμασω ;)

Οσο για την teledome μου ειπαν οτι πλεον το προγραμμα με σταθερη χρεωση εχει οριο 25 λεπτα :( για αστικα και υπεραστικα. το χειροτερο ειναι οτι καθε 25 λεπτα δεν πεφτει ενα μοναδα αλλα ... σου κλεινουν το τηλεφωνο :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top