Ρολόγια χειρός

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Νικολα κατευα μαντρακι μια μερα και πηγενε στον Βεργωτη (η καπος ετσι γραφετε) και στον Νικολαου και δες τι εχουν. Καλητερα ομως ειναι να πας χειμωνα γιατι ριχνουν της τιμες. Το Casio ου ανεφερα το πειρα απο τον Βεργωτη 100? και μου απεδηξε οτι αξιζει τα λευτα του και οτι δεν μου το προτινε τυχεα ο ανθρωπος.
Ωστοσο μπορεις να βρεις καλα ρολογια που αντεχουν και με 50 η και λιγοτερα. Πηγενε σε κανα μαγαζι και ρωτα τους τι εχουν και ολο και κατι θα βρεις.

Ναι, σκέφτομαι να κάνω μια έρευνα αγοράς αρχικά να δω που κυμαίνονται οι τιμές. Εφόσον εσύ πήρες με 100? κάτι τέτοιο θα πάρω.

Νομίζω είναι καλύτερα με μπρεσελέ παρά δερμάτινο λουράκι. Και με δείκτες φυσικά (τα ψηφιακά δεν λένε)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν το έχουν γράψει παρακάτω αλλα η adidas έχει έως και 40% έκπτωση σε όλα της τα ρολόγια!:clapup:
Την τίμησα χθες!!!!:P άσε που με την έκπτωση τα ρολόγια με ασημένιο μπρασελέ ξεκινάνε απο 60 €!!!!;)
Και δεν μιλάμε για φτηνοκατασκευή, stainless steel με αντοχή 10 ατμόσφαιρές (100 μέτρα, βάθος) και 2 χρόνια εγγύηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Αυτό δεν το ήξερα Γιάννη! :thumbup:
Μήπως ξέρεις πόσο κρατάνε οι εκπτώσεις ή εάν η έκπτωση αυτή ήταν για το συγκεκριμένο μαγαζί μόνο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αυτό δεν το ήξερα Γιάννη! :thumbup:
Μήπως ξέρεις πόσο κρατάνε οι εκπτώσεις ή εάν η έκπτωση αυτή ήταν για το συγκεκριμένο μαγαζί μόνο?

Το είδα σε 2 μαγαζιά ότι έχει έκπτωση η adidas και λογικά μέχρι τέλος του μήνα θα ισχύει.
Το κακό είναι ότι και τα 2 μαγαζία ήταν στο mall οπότε δεν ξέρω αν έξω απο το mall ισχύει η έκπτωση το πιό πιθανόν είναι πάντων ότι ναι,
Αν σε ενδιαφέρει πάντως να σου στείλω με pm το ποιό ήταν το μαγαζί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Μήπως τελικά να ξαναβάλω την περιοχή γιατί όπως βγέπω όλοι το έχετε δεδομένο ότι μένω Αθήνα...!:P

Πάντως αν βρείς Γιάννη καμία φώτο του ρολογιού σου (ή μπορείς να βγάλεις εσύ) στείλε την μου ή ανέβασε την εδώ για να πάρω καμια ιδέα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Μήπως τελικά να ξαναβάλω την περιοχή γιατί όπως βγέπω όλοι το έχετε δεδομένο ότι μένω Αθήνα...!:P

Πάντως αν βρείς Γιάννη καμία φώτο του ρολογιού σου (ή μπορείς να βγάλεις εσύ) στείλε την μου ή ανέβασε την εδώ για να πάρω καμια ιδέα!:)

Αυτό είναι αλλα χωρίς τους μικρούς χρονογράφους μέσα και με λίγο πιο διαφορετικό μπρασελε.
Δεν περίμενα βρε ότι είσαι Αθήνα απλά εκεί είδα την έκπτωση και δεν ξέρω αν ισχύει παντού
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 1501_0.JPG
    1501_0.JPG
    170.1 KB · Εμφανίσεις: 244
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Ωραία επιλογή Γιάννη!:thumbup:
Μάλλον κάτι τέτοιο θα πάρω και εγώ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ωραία επιλογή Γιάννη!:thumbup:
Μάλλον κάτι τέτοιο θα πάρω και εγώ.:)

:) Τα adidas πάντως και νορμάλ τα βρήκα σε τιμές και όμορφα ρολόγια ειδικά που εμένα δεν μου αρέσει να δώσω πολλά για ρολόι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ωραιο ρολογακι Γιαννη;)
Νικολα εχει και ρολογια που εχουν και δεικτες και ειναι και ψηφιακα συνχρονος, τετιο ειναι το Casio μου, και ειναι απιστευτα ωραιος συνδιασμος και βλεπεις και οτι σε βολευει απο τα δυο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ωραιο ρολογακι Γιαννη;)
Νικολα εχει και ρολογια που εχουν και δεικτες και ειναι και ψηφιακα συνχρονος, τετιο ειναι το Casio μου, και ειναι απιστευτα ωραιος συνδιασμος και βλεπεις και οτι σε βολευει απο τα δυο

Θενξ κρόνε:)
Και εγώ casio είχα για πολλά χρόνια, φοβερή κατασκευή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
Το νέο μου ρολόι είναι ενα Fossil Speedway. :)

Για ειδικές περιπτώσεις έχω ενα John Player Special, κατασκευασμένο και αγορασμένο στην Ελβετία.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι, πως έχω αρκετά... :P

Αυτό όμως που μου αρέσει πάρα πολύ και είναι το πιο αγαπημένο μου, είναι :


"Roberto Cavalli "


Aυτό το ρολόι, το λατρεύω... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
lilith κορίτσι μου (τι κορίτσι δηλαδή;)) πόσα ρολάγια έχεις? Αυτό που έχω παρατηρήσει είναι ότι πολλές γυναίκες έχουν αρκετά ρολόγια..., και δεν μπορώ να καταλάβω τον λόγο...! Υποθέτω για να ταιριάζουν με όλα σας τα ρούχα, αλλά και πάλι γιατί δεν παίρνετε διαφορετικά λουράκια...?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι, πως έχω αρκετά... :P

Αυτό όμως που μου αρέσει πάρα πολύ και είναι το πιο αγαπημένο μου, είναι :


"Roberto Cavalli "


Aυτό το ρολόι, το λατρεύω... :redface:
Και εγώ έχω ένα τέτοιο και είναι το αγαπήμενο μου..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Εχω ένα Seiko kinetic του οποιου βγηκε ο πυρος που συνδεει το κουμπωμα και τον εχασα και η αντιπροσωπεια μου ζητα 20 ευρω για την αγορα αυτoύ του πυρου!!!!Ουτε απο χρυσο να ήταν :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Ένα Buler Sea Legend, πιό συγκεκριμένα αυτό:
https://img227.imageshack.us/my.php?image=0062212yh3.jpg

Είναι το μοναδικό που έχω, το έχω εδώ και 6 χρόνια περίπου και το λατρεύω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Πριν από 9 μήνες περίπου αγόρασα ένα ψηφιακό ρολόι speedo, αδιάβροχο στα 50. Τώρα ποια μάρκα είναι ακριβώς, θα σας γελάσω... Τη δουλειά του την κάνει! Από 'κει κ πέρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Syrup

Νεοφερμένος

Η Syrup αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών και επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
SWATCH και πάλι SWATCH ... τα αγαπημένα μου!
...στυλάτα, παντός καιρού, ανάλαφρα και δεν θα τα έλεγα ακριβά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Το καινούργιο μου ρολόι είναι ένα Timex μπρασελέ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
εμενα festina!ελβετικη σιγουρια:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top