Μικρές (ή και μεγαλύτερες) σπατάλες που μας ευχαριστούν!

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Μπιχλιμπιδάκια. :redface:
Αν και τώρα...δεν έχω και πολλά περιθώρια. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Μμμ... μου αρέσει να ψωνίζω κοσμήματα, ρούχα και κασκόλ :redface:

Κατά τα άλλα δεν είμαι πολύ σπάταλη. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elise.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Αρώματα, ταξίδια και μικρά αναμνηστικά όπως εκείνα τα μικρά γυάλινα διακοσμητικά με το "χιόνι" μέσα που αγοράζω από κάθε πρωτεύουσα που επισκέπτομαι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Μαλακιούλες για τις κάμερες. Φιλτράκια, parasoleil και άλλα τέτοια ωραία. Είναι χρήσιμα εως απαραίτητα όμως, δικαιολογούμαι :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
δαχτυλιδια και βραχιολια
μανο
τσιχλες και καραμελες...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
ηλεκτρονικά είδη. Αν μπω σε κατάστημα με ηλεκτρονικά δεν παίζει να φύγω με άδεια χέρια. Αυτές τις μέρες με "τρώει" να αγοράσω το playbook. Δεν μου χρειάζεται και ξέρω ότι αν το πάρω θα κάθεται κάπου και θα το τρώνε οι αράχνες, αλλά δεν μπορώ να αντισταθώ. Επίσης μου αρέσει να εκτυπώνω φωτογραφίες (σε φωτογραφείο). Εθισμός :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Οτιδήποτε έχει σχέση με το λαιμό και την πλάτη εννοώντας .. πασμίνα, φουλάρι, κασκόλ, εσάρπα....από όλα τα χρώματα και όλα τα υφάσματα....χειμωνιάτικα και καλοκαιρινά....Απαραίτητο κομμάτι της γκαρνταρόμπας μου για το λαιμό ή την πλάτη....
Άλλωστε μπορεί να φοράς το ίδιο σύνολο ρούχων και με κάτι διαφορετικό στο λαιμό ή στους ώμους και άλλα παπούτσια να αλλάζει αμέσως το ντύσιμο.....;)

Ααααα! και πολλά βιβλία τα οποία τα αφήνω σχεδόν πάντα μισοτελειωμένα... μπορεί και να τα διαβάζω από τη μέση προς το τέλος.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
:thumbup: Κι εμενα μάρεσουν αυτα. Προσφατα αγορασα ενα ζευγαρι σκουλαρικια με 3 μαυρα πουπουλα το
καθενα:D. Το φοραω και μονο του βεβαια. Και τετοια ρουχα τετοιου στυλ- μεσαιωνας - κορσεδακια, δαντελα, διχτυ.. (σαν πινελιές, έτσι?):redface: Απο που τα ψωνιζεις τα κοσμηματα?
Έχω υπόψην μου μερικά τέτοια. Είναι υπέεροχα! <3
Όταν το φοράς και μόνο του,δίνει ακόμα περισσότερο στυλ.

Κορσεδάκια,διχτάκια και όολα αυτά μου αρέσουν και εμένα πολύυ.
Τα καλύτερα κοσμήματα σε τέτοιο στυλ θεωρώ πώς τα έχει η Αlchemy.
Eίναι βέβαια κάπως ακριβά αλλά αν εξαιρέσεις κάποια σχέδια που έχει για τους πολύ καμμένους,είναι πανέμορφα!
Και έχει στα περισσότερα μαγαζιά με gothic κοσμήματα.
Τώρα εγώ από Θεσσαλονίκη μπορώ να πώ μόνο,σε κάποια μαγαζάκια στην Ναυαρίνου έχει. :redface:

Για Αθήνα δεν έχω υπόψην μου συγκεκριμένα,νομίζω κάπου στο Μοναστηράκι? Κάπου εκεί.
Πάντως γενικά μπορείς να βρείς διάφορα σε αρκετά μαγάζια με ροκ στυλ και σε χαμηλότερες τιμές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adele

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η adele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 313 μηνύματα.
Δαχτυλίδια και κρεμαστά σκουλαρίκια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamStealer

Δραστήριο μέλος

Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 745 μηνύματα.
σε μπιχλιμπιδια τεχνολογιας και ταξιδια.
Τελευταιο που πηρα ενα νετμπουκ (καλη ευκαιρια ομως) και ταξιδι ετοιμαζομαι να παω θεσσαλονικη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Eχω μεγαλο κολλημα με τα κοσμηματα!! αγοραζω συνεχεια σκουλαρικια,κολιε,δαχτυλιδια,βραχιολια τα οποια ειναι υπερστολισμενα...κουβαλανε πανω τους οτι θες...απο μικρες εως τεραστιες χαντρες,κουκλακια,αρκουδακια,φιογκους και οτι μπορεις να φανταστεις!! και ειναι πολυ διακριτικα βεβαια.. :P αλλα τα λατρευω!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
τα delivery...οταν βαριεμαι να μαγειρεψω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
:D ....taxi!!!!!

ice cream!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mayram999

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Κοίτα κατά την γνώμη μου ό,τι αγοράζω είναι χρήσιμο.Από το άθλιο παντελόνι που αγόρασα και δεν το φόρεσα ποτέ και που αυτή την στιγμή που σου πληκτρολογώ σαπίζει στην ντουλάπα μέχρι 1209 χάντρες που αγόρασα και τώρα βαριέμαι να φτιάξω κοσμήματα .Οπότε άστο είμαι ένα κακομαθημένο που αγοράζει με την μία ό,τι το εντυπωσιάζει με την πρώτη ματιά. xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kit-kat

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,739 μηνύματα.
Γενικά δεν σπαταλαω λεφτα,ειδικα στην εποχη που ζουμε, σε περιττα πράγματα!
βεβαια,εχω αδυναμία στις κρέμες σωματος, στα βραχιολια και στ σκουλαρίκια...οποτε εκει σπαταλάω!τα υπόλοιπα στο σουπερ μαρκετ! όπου εκεί σπαταλάω πολλά τη βδομαδα...στο διαδρομο με τις σοκολάτες :hypno::hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
red bull *.*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
Eχω μεγαλο κολλημα με τα κοσμηματα!! αγοραζω συνεχεια σκουλαρικια,κολιε,δαχτυλιδια,βραχιολια τα οποια ειναι υπερστολισμενα...κουβαλανε πανω τους οτι θες...απο μικρες εως τεραστιες χαντρες,κουκλακια,αρκουδακια,φιογκους και οτι μπορεις να φανταστεις!! και ειναι πολυ διακριτικα βεβαια.. :P αλλα τα λατρευω!!:D

Αυτο δεν ειναι κακο,αμα δεις τα ζορια πας και τα πουλας και παλι χρηματα θα παρεις;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
κρέμες προσωπου και καλλυντικα.Δεν ειμαι Η κοκετα αλλα μαρεσουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina S

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
καλλυντικα για τα χειλη, και εσωρουχα ολη την ωρα. Ειναι το φετιχ μου τι να κανουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Μ' αρέσει να 'σπαταλάω' κ δεν θεωρώ ότι είναι κ κακό!
Σπαταλάω πολλά χρήματα σε καλλυντικά, κυρίως MAC, Dior, Shiseido και Lancome (δεν έχω αφήσει κ πολλά όρθια..:D), φορέματα, κ μ' αρέσουν πολύ κ οι γόβες σε περίεργα χρώματα κι ας μη μπορώ να τις φοράω κάθε μέρα. Αν κ έχω πάρα πολύ stock σε όλα δεν μπορώ να κόψω να αγοράζω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top