Δίπλωμα οδήγησης

renaki198600

Νεοφερμένος

Η renaki198600 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
παιδιά χτες το πήρα το δίπλωμα έδινα τρίτη φορά αλλά το πήρα.τι δεύτερη φορά με κάψωνε για θέσω ντο στο αντίθεοι ρεύμα κυκλοφορίας.χτες ωμός είχα ατυχία έπεσα στους seiroteroys εξεταστές του ηρακλείου. 45 λεφτά εξέταση έχει ξανακάνει κανείς.σε όλα πορεία στοπ φανάρια .διασταύρωση παρκάρισμα ορθή γωνιά αναστροφή.στη Αλικαρνασσό που έδινα δεν νομίζω να υπήρχε στοπ που να μην πέρασα όλη την περιοχή.αλλά όλα καλά. λένε τέλος καλό όλα καλά.αλλά μετά που φύγαμε Ο δάσκαλος μου είπε ότι είχα ξεχάσει να τους πω να βάλουνε την ζώνη τους.αλλά σημασία έχει ότι το πήρα επιτελούς.τώρα να έξω καλές διαδρομές από εδώ και πέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
Δεν έχω ακόμα δίπλωμα και κάπως με τρόμαξες λίγο με όλα αυτά που περιέγραψες!!Η αλήθεια είναι οτι χρείαζεται ενα δίπλωμα οδήγησης και γι'αυτό συγχαρητήρια που τα κατάφερες!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Περασα τα σηματα κι ειμαι ετοιμη να ξεχυθω στους δρομους. Θα βγαζω ανακοινωθεντα με τις διαδρομες μου, το νου σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Περασα τα σηματα κι ειμαι ετοιμη να ξεχυθω στους δρομους. Θα βγαζω ανακοινωθεντα με τις διαδρομες μου, το νου σας!


Συγχαρητήριαααααα Corpsάκι!!!!! Με το καλό και το δίπλωμα!!!!! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Περασα τα σηματα κι ειμαι ετοιμη να ξεχυθω στους δρομους. Θα βγαζω ανακοινωθεντα με τις διαδρομες μου, το νου σας!

Κοίτα σύμπτωση ε...Και γω τα ίδια και από Δευτέρα άρχισα και μαθήματα. Άντε καλή μας τύχη ;)

Παιδιά όσοι από σας πριν το πρώτο μάθημα δεν είχατε πιάσει τιμόνι ούτε σας είχε δείξει ποτέ κάποιος κάτι (δηλαδή πήγατε γκαγκά και ασχέτου όπως εγώ :P) πόσα μαθήματα χρειαστήκατε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Παιδιά όσοι από σας πριν το πρώτο μάθημα δεν είχατε πιάσει τιμόνι ούτε σας είχε δείξει ποτέ κάποιος κάτι (δηλαδή πήγατε γκαγκά και ασχέτου όπως εγώ :P) πόσα μαθήματα χρειαστήκατε;

Εγώ, που πήγα γκαγκά και ασχετού :P:P:P, έκανα ή 10 ή 11 μαθήματα! Δεν χρειάστηκα πολλά παραπάνω! Πάντως άμα δεν νοιώθεις έτοιμη κάνε περισσότερα μαθήματα! ;)

Καλη σου αρχήηηηη και καλή τύχη αδερφή ψυχή!!!!! :D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicki

Νεοφερμένος

Η Vicki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Κι εγώ ως εντελώς άσχετη πήγα. Έκανα τις ώρες που υποχρεούσαι να κάνεις, νομίζω δηλαδή 20. Συνήθως οι δάσκαλοι οδήγησης προτιμούν να το κάνουν δίωρο το μάθημα, οπότε μας βγήκε 10 μαθήματα.

Η εξέταση διήρκησε περίπου μισή ώρα και ήταν χωρίς λάδωμα. Χρειάστηκε να δώσω εξετάσεις μόνο μία φορά. Οπότε, μπορείς κάλλιστα να πάρεις δίπλωμα οδήγησης και χωρίς να πληρώσεις παραπάνω από όσα νόμιμα απαιτείται. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Κι εγώ ως εντελώς άσχετη πήγα. Έκανα τις ώρες που υποχρεούσαι να κάνεις, νομίζω δηλαδή 20. Συνήθως οι δάσκαλοι οδήγησης προτιμούν να το κάνουν δίωρο το μάθημα, οπότε μας βγήκε 10 μαθήματα.

Η εξέταση διήρκησε περίπου μισή ώρα και ήταν χωρίς λάδωμα. Χρειάστηκε να δώσω εξετάσεις μόνο μία φορά. Οπότε, μπορείς κάλλιστα να πάρεις δίπλωμα οδήγησης και χωρίς να πληρώσεις παραπάνω από όσα νόμιμα απαιτείται. ;)
Που έδωσες εξετάσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Η εξέταση διήρκησε περίπου μισή ώρα και ήταν χωρίς λάδωμα. Χρειάστηκε να δώσω εξετάσεις μόνο μία φορά. Οπότε, μπορείς κάλλιστα να πάρεις δίπλωμα οδήγησης και χωρίς να πληρώσεις παραπάνω από όσα νόμιμα απαιτείται. ;)

Αμε, αν πέσεις σε καλούς (ή τα κάνεις όλα σωστά) :)

Συνήθως είναι κάτι περίεργοι, οι οποίοι σε κόβουν για το παραμικρό.
Εμένα είχε στραβώσει επειδή θεωρούσε πως δε γύριζα αρκετά το κεφάλι μου για να κοιτάξω και με έβαλε να σταματήσω και να ξαναξεκινήσω σε ανηφόρα, 4 φορές, για να δει πόσο γυρίζω το κεφάλι...
Μην το ψάχνεις!

πς. συγχαρητήρια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Λεπον, εγω ασχετη ημουν (το αυτοματο προφανως δε λαμβανεται υπ' οψιν), εκανα τοσα μαθηματα οσα υποχρεουσαι απο το νομο, 20 στον αριθμο (εαν θυμαμαι καλα) και εννοειται πως περασα χωρις λαδωμα με την πρωτη...
Και απορω δλδ που ειδικα στην Αττικη θεωρειται το φακελακι ως αναγκαιο κακο. Θαρρω πως τους εχετε κακομαθει!
Θα τους κυνηγουσα με το τακουνι στο χερι!!!!:devil:
Προσωπικα, δεν υπηρχε περιπτωση να δωσω ουτε ενα ευρω παραπανω...
Και κατι τελευταιο, εαν θυμαμαι καλα, εχεις το δικαιωμα να υποπεσεις σε δυο "μικρα" λαθη, ορ νοτ?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicki

Νεοφερμένος

Η Vicki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Έδωσα στην Αθήνα, και με έβαλαν να παρκάρω αλλά και να κάνω οπισθογωνία σε κατηφορικό δρόμο (δηλαδή όπισθεν σε ανηφόρα). Την κοπέλα που έδωσε πριν από μένα, οι ίδιοι εξεταστές την έκοψαν γιατί έκανε περισσότερες κινήσεις από τις επιτρεπόμενες για να παρκάρει. Και ήταν στραβωμένοι, γιατί κανένας από εμάς δεν πλήρωσε εκείνη τη μέρα. Αλλά και περίεργοι να είναι, δεν μπορούν να σε κόψουν αν τα κάνεις σωστά.

Στην οπισθογωνία, μου έφυγε το αυτοκίνητο πιο μακρυά από τα 20 εκατοστά που πρέπει από το πεζοδρόμιο. Είχα όμως χώρο πίσω μου, κι έτσι δεν το σταμάτησα, το ίσιωσα μετά. Ο ένας από τους δύο εξεταστές είπε "Παραλίγο", αλλά αυτό ήταν όλο κι όλο.

Ευχαριστώ, αλλά πάνε 2.5 χρόνια από τότε. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Και κατι τελευταιο, εαν θυμαμαι καλα, εχεις το δικαιωμα να υποπεσεις σε δυο "μικρα" λαθη, ορ νοτ?!

Nομίζω ότι απλά είναι στο χέρι τους...
Χμμμ... κι εγώ έκανα ένα λαθάκι...απλά έφαγα παρατήρηση και that's all...
Αλλά νομίζω ότι είναι άτυπο και εξαρτάται το λάθος....

Πάντως το τελευταίο που άκουσα και με σόκαρε είναι από μία κοπέλα που λάδωσε...τις έδωσαν το δίπλωμα αλλά της είπαν ότι είναι άσχετη και να μην πάρει αυτοκίνητο μόνη της...
Έλεος...δεν πάμε καλά... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Nομίζω ότι απλά είναι στο χέρι τους...
Χμμμ... κι εγώ έκανα ένα λαθάκι...απλά έφαγα παρατήρηση και that's all...
Αλλά νομίζω ότι είναι άτυπο και εξαρτάται το λάθος....

Πάντως το τελευταίο που άκουσα και με σόκαρε είναι από μία κοπέλα που λάδωσε...τις έδωσαν το δίπλωμα αλλά της είπαν ότι είναι άσχετη και να μην πάρει αυτοκίνητο μόνη της...
Έλεος...δεν πάμε καλά... :/:


Χμμ....ατυπο λες, ε?
Εγω γιατι εχω την εντυπωση πως οχι...ενιγουει, δε με νοιαζει πλεον :)
Περι "ασχετης", να μη σε σοκαρει, διοτι υπαρχουν πολλες τετοιες περιπτωσεις.
Παντως εγω ειχα πει στο δασκαλο μου, οτι δεν πιστευω να μου ζητηθει κανα φακελακι, διοτι πρωτον θα μπουφλησω και εκεινον και τους εξεταστες και κατα δευτερον προτιμω να μην το παρω ποτε, εαν δεν πρεπει. Οχι δλδ πως τωρα που το εχω ειμαι και ακινδυνη, αλλα τελος παντων...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ξερω κοπελα που λαδωσε, και παρ'ολ'αυτα δεν το πηρε, γιατι λεει τη μερα που εδινε περασαν παρα πολλους που ειχαν λαδωσει κι επρεπε να κοψουν καποιους για ξεκαρφωμα.. το φακελακι της επιστραφηκε για την επομενη φορα φυσικα..:D

Επισης για τα μαθηματα, εχω την εντυπωση οτι ειναι γυρω στα 10 της μιαμισης ωρας τα υποχρεωτικα, αλλα δεν εχω αρχισει ακομη οποτε δεν ειμαι σουρ. Αληθεια, απ'την πρωτη φορα βγαινεις χυμα στο δρομο; Χεζουμι καπως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Επισης για τα μαθηματα, εχω την εντυπωση οτι ειναι γυρω στα 10 της μιαμισης ωρας τα υποχρεωτικα, αλλα δεν εχω αρχισει ακομη οποτε δεν ειμαι σουρ. Αληθεια, απ'την πρωτη φορα βγαινεις χυμα στο δρομο; Χεζουμι καπως :P

Ναι :D
Μην ανησυχείς λαβ- έπρεπε να δεις εμένα... Μου λέει, "Άντε, πάμε!"
τον κοιτάω λες και κατέβηκε από τον αλιεν πλανήτη και λέω "πού πάμε;! πώς πάμε" :confused:
μου λέει "κάνε αυτό, εκείνο, το άλλο"
ε με τα πολλά πάταγε εκείνος τα πεντάλ κι εγώ είχα το τιμόνι...:angel:

πς. το οποίο έπιανε από καιρού εις καιρόν, επειδή έστριβα και το άφηνα εκεί- πίστευα θα ίσιωνε μόνο του! Πού να δεις χαρά όταν ανακάλυψα πως το φλας κλείνει μόνο του :D:D πρώτο μάθημα rulz!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αχ...μην μου μιλάτε για φλας :P
'Οταν έπρεπε να το κλείσω μόνη μου τις πρώτες φορές έκανα απλά φωτορυθμικά :P
Δεξί- αριστερό εναλλάξ μέχρι να καταφέρω να το κλείσω... Ο δικός μου αναγκάστηκε να μου μάθει κι αυτό :angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Spiridoula

Νεοφερμένος

Η Spiridoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γραμματέας. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Πριν 3 μερες εδωσα κ περασα!! :clapup:
Και δν θελω να το ξαναπερασω ολο αυτο το αγχος!!!Αν και ειχα περισσοτερο αγχος οσο καιρο εκανα μαθηματα. Την ωρα των εξετασεων ειπα παμε κ οτι γινει!
Οι εξεταστες απ οτι καταλαβα ηθελαν να τελειωνουν βλεπετε στις 14:00 π μας εξεταζουν το στομαχι εχει αρχισει και γκρινιαζει!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Συγχαρητηρια Σπυριδουλα ! Τωρα προσπαθησε να οδηγεις οσο περισσοτερο μπορεις για να αποκτησεις νωριτερα την απαραιτητη εμπειρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αληθεια, απ'την πρωτη φορα βγαινεις χυμα στο δρομο; Χεζουμι καπως :P
Εγώ έκανα 3 μήνες περίπου. :P Κι όχι γιατί δεν μ' άφηναν, αλλά γιατί ήμουν (κι είμαι λίγο ακόμα) χεζμένος. :P

Εγώ έκανα (με συνοδεία γονιών δίπλα :angel:) την διαδρομή σπίτι-σχολή 5-10-15 φορές... ε, κάποια στιγμή τελικά δοκίμασα και μόνος μου. Ευτυχώς ακόμα δεν έχουμε φάει κάνα πεζό - αλλά ούτε και κάνα Toyota, Audi, κτλ :P

Φυσικά σαν νιούμπι όλοι μου κορνάρουν ακόμα και χωρίς να υπάρχει λόγος, αλλά ευτυχώς εγώ δεν δίνω καμία σημασία σε αυτά. Όποιος δεν γουστάρει να βγει στην αριστερή λωρίδα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Δε λεω αφου παρεις το διπλωμα, για οταν αρχιζεις τα μαθηματα στο δρομο εννοω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top