Ζώδια

Τί ζώδιο είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 299)
  • Κριός

    Ψήφοι: 21 7.0%
  • Ταύρος

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Δίδυμοι

    Ψήφοι: 30 10.0%
  • Καρκίνος

    Ψήφοι: 28 9.4%
  • Λέων

    Ψήφοι: 25 8.4%
  • Παρθένος

    Ψήφοι: 22 7.4%
  • Ζυγός

    Ψήφοι: 29 9.7%
  • Σκορπιός

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Τοξότης

    Ψήφοι: 16 5.4%
  • Αιγοκερως

    Ψήφοι: 27 9.0%
  • Υδροχόος

    Ψήφοι: 33 11.0%
  • Ιχθεις

    Ψήφοι: 20 6.7%

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Κι εγώ θέλω συναστρία:jumpy:
Εγώ είμαι Σκορπιός με ωροσκόπο νομίζω Καρκίνο (γεννήθηκα 8 Νοεμβρίου 1982 21:40 στην Αθήνα)
Ο καλός μου Κριός (10 Απριλίου 1976, δεν ξέρω ώρα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Παλλαντίν, κάποια απο τις δύο μας έχει σίγουρα λάθος ωροσκόπο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Eγώ είμαι αιγόκερος με ωροσκόπο λέων.
Τι λέει?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Παλλαντίν, κάποια απο τις δύο μας έχει σίγουρα λάθος ωροσκόπο :P

όχι απαραίτητα, γιατί για κάθε ζώδιο ξεκινάμε διαφορετικά να μετράμε για να βρούμε τον ωροσκόπο. Δεν είναι στάνταρ το ζεύγος ώρας-ωροσκόπου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
όχι απαραίτητα, γιατί για κάθε ζώδιο ξεκινάμε διαφορετικά να μετράμε για να βρούμε τον ωροσκόπο. Δεν είναι στάνταρ το ζεύγος ώρας-ωροσκόπου
Αααα δεν το ήξερα αυτό, thnks :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ένα 20ωρο έλειψα κι έχασα το πανηγύρι, νι :P



Ενδιαφέρον θεματάκι :)




εγω ειμαι κριος με ωροσκοπο καρκινο και θες να πεις οτι ο ιδανικος ειναι ο αιγοκερως?????????...απαπααπαπαπαπαπαπαπαααα!!!!αποκλειεται....κοβω αυτα που δεν εχω!:)
Κι εγώ είμαι το ίδιο ακριβώς, αλλά δεν τα κόβω :bleh:






Ξέρω ότι με τα τοξοτάκια μπορούμε να ταιριάξουμε (οι Κριοί γενικότερα).
Τώρα γιατί εγώ δεν το 'χω δει είναι άλλο θέμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
17 φεβρουαρίου του πότε?

Οι άνδρες πάντα είναι διαφορετικοί στα χαρακτηριστικά του ζωδιακού. Με βάση όμως το λιοντάρι που έχεις μέσα σου ο κατάληλος για ΓΑΜΟ είναι ο υδροχόος μετά ο τοξότης και τελευταίος ο δίδυμος.

(Δεν έχω διαβάσει τπτ απ' όσα μεσολαβούν, ανάμεσα στα 2 αυτά τοστ, αλλά τι σχέση έχει η χρονολογία; :hmm:)

..του 1974 πάντως!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Περίμενε μισό λεπτό Mario.

Έφτιαξα μία πρόχειρη ερωτική συναστρία για τους 2 υδροχόους μας

Ίσως εσείς οι δύο να μοιάζετε σε πολλά πράγματα σαν δυο σταγόνες νερό και μπορεί να βρεθήκατε μαζί, εξαιτίας κάποιου κεραυνοβόλου έρωτα που χτύπησε και τους δυο σας, οι διαφορές σας όμως για να συνεχίσετε αυτή τη σχέση, μπορούν να σας φανούν βουνό.
Είστε και οι δύο ενεργητικά, εκδηλωτικά άτομα. Εργάζεστε και οι δύο με επιτυχία σε μεγάλους οργανισμούς ή επιχειρήσεις, είστε προοδευτικοί άνθρωποι, και παρακολουθείτε τα γεγονότα στην πολιτική, τις επιστήμες και την τέχνη. Έχετε μια υπέροχη νοητική επικοινωνία μεταξύ σας και μοιράζεστε διάφορα διανοητικά ενδιαφέροντα και ιδανικά,που είναι πολύ σημαντικά για σας.Πρέπει να ξέρετε πως ένας από τους μόνιμος κίνδυνος για την ομαλή ροή της σχέσης σας είναι μια αίσθηση αποξένωσης που μπορεί να προκύψει, καθώς όντας και οι δυο απασχολημένοι με τη διευθέτηση προσωπικών σας και άλλων ευρύτερων προβλημάτων,δεν είστε σε θέση νʼ ασχοληθείτε με τα θέματα που προκαλούν αναστάτωση στο σύντροφό σας.Η σχέση σας, αν και μπορεί να είναι πολύ φιλική, γεμάτη κατανόηση και χωρίς περιττές γκρίνιες, μπορεί να παρουσιάζει έλλειψη ζεστασιάς και συναισθηματικού βάθους. Ξέρετε και οι δυο την έννοια της ελευθερίας και την διασφαλίζετε πολύ καλά, τόσο για εσένα όσο και για τον σύντροφό σου.
Μερικές φορές όμως μπορεί να αναρωτιέστε αν είστε σύντροφοι ή εραστές. Μπορεί κι οι δυο σας να είστε κάπως απρόσωποι ορισμένες φορές, κι αυτή η ιδιότητα μπορεί να εισδύει μέσα στην σχέση σας και το αρχικό πάθος να σβήσει γρήγορα. Η σχέση σας χρειάζεται συχνή πυροδότηση και να εργάζεστε μαζί για ένα κοινό στόχο, προκειμένου να διατηρηθεί μέσα στο χρόνο.

Με τις υγείες σας Κυρία μου

Γενικά, δεν πέφτεις μέσα νομίζω.. Το τονισμένο είναι αληθινό, αν και μόνο εγώ φαίνεται να έχω τέτοιου τύπου αναζητήσεις.. Στα υπόλοιπα που λες.. μερικές φορές νιώθω πως εκείνον δεν τον ενδιαφέρει τίποτα, εκτός από τα πεζά καθημερινά, ενώ εγώ θέλω πχ να συζητήσω και κάτι πιο γενικό (πως θα σώσουμε τον κόζμο πχ :P)

Τρεχαγυρευόπουλος λέμε.. :worry:

ΥΓ: Χαίρομαι που το θέμα έχει σουκσαί.. αλλά βλέπω την Μικίκου να τα παίζει συντόμως! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Εχω γεννηθεί 11 Ιανουαρίου... τον ωροσκόπο πως των βρήσκουμε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Εχω γεννηθεί 11 Ιανουαρίου... τον ωροσκόπο πως των βρήσκουμε ?

Με χρονολογία (έλα Φουρνάκι, μην ντρέπεσαι να αποκαλύψεις τη πραγματική σου ηλικία !!!!) και με ώρα γέννησης.

(και τόπο αν έχεις γεννηθεί στο εξωτερικό)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Οκ για παμε.

Γεννηθεισα την 5η Αυγουστου του 1982 εν Αθηναις, ωρα 3.30 μεσημβρινη (κοινως 15.30)

Για πε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Χακούνα, έχεις ωροσκόπο Τοξότη! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Θενκς!! Κανενα σχολιο απο τους ειδικους;

Οταν ο αλλος ειναι Ιχθυς με ωροσκοπο Λεων; (τι ρωταω τωρα το τελειωμενο, αν μ'ενδιεφερε ας μην χωριζα. Πεντε χρονια τον εφαγα στη μαπα, τα ζωδια θα μου πουν αν ταιριαζω;;; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Κι εγώ είμαι το ίδιο ακριβώς, αλλά δεν τα κόβω :bleh:
Ξέρω ότι με τα τοξοτάκια μπορούμε να ταιριάξουμε (οι Κριοί γενικότερα).
Τώρα γιατί εγώ δεν το 'χω δει είναι άλλο θέμα :P

με τοξοτες, λεωντες και διδυμους καλο μου.....κατα κυριο λογο....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
5 Γεναρη 1971 στις 6 το πρωι, στο Γιoχανεσμπουργκ Νοτιας Αφρικης.


εδω σας θελω :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
17 Αυγουστου 1983, ωρα 14,45.
Ωροσκοπος Τοξοτης, ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μisslittledevil, ..σκορπιός! :)

Hunter, το ψάχνω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Μisslittledevil, ..σκορπιός! :)

Οχι ρε, μην με ξενερωνεις!
Καποιος μου ειχε πει για Τοξοτη. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Sorry για την ασχετοσύνη, αλλά το Γιοχάνεσμπουργκ σε ποια χώρα είναι; :D

Miss, Αθήνα γεννήθηκες; (να το κοιτάξω και σε άλλο site) :)

Edit: Hunter είσαι Αιγόκερως.. (αίμα έφτυσα να το βρω, μου χρωστάς λέμε! :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αθηνα, ναι.
Ο σκορπιος δεν μου αρεσει παντως, μπορω να επιλεξω κατι αλλο? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top