Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,001 μέλη και 2,479,934 μηνύματα σε 78,999 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 472 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αμερική

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,878 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 18:27, 06-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από spurakos
Απλα απο περιεργεια ποσο βγαινει το ταξιδι μαζι με διαμονη και αεροπορικα?
Τα αεροπορικά κόστισαν 615€ το άτομο, πήγαινε έλα. Το ξενοδοχείο μας έιναι ακριβό, γιατί είναι σε καλή περιοχή κτλ. Όμως βρίσκεις ότι θες. Στο Μανχάτταν γενικά είναι ακριβά.

Αρχική Δημοσίευση από Xaris SSSS
Μην νομίζεις, απλά είναι τα πράγματα. Είναι φοβερά πάντως, γυρνώντας θα σκέφτεσαι πότε θα ξαναπάς.
Αχ μακάρι, μακάρι!!

Αρχική Δημοσίευση από nektariosmakris
κυριολεκτικα στα παντα και δεν ξερω αμα θα σου φτασουν τα λεφτα για να δεις το empire και εκτος αυτου για να το δεις θα πρεπει να περιμενεις στην ουρα κανα τριωρο
Σιγά μη δεν πάω. Υπάρχει τρόπος να αποφύγεις την ουρά, το διαφημίζουν, με μια ειδική κάρτα.

Αρχική Δημοσίευση από nektariosmakris
α και κατι ακομα.πηγαινε στα dunkin donuts εκει θα βρεις ισως τα πιο ωραια ντονατσ του κοσμου θα τα βρεις παντου και το πιο πιθανο ακομα και μεσα στο αεροδρομιο τσεκαρε τη σελιδα τους αμα θες https://www.dunkindonuts.com
Αυτά δεν είναι η ίδια αλυσίδα που είχε ανοίξει και στην Ελλάδα? Έτρωγα το ντόνατ του μάνατζερ, έτσι λεγόταν, και ήταν πεντανόστιμο!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Διδακτορικό στην Αμερική - Από LBlue
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σπουδές στο εξωτερικό.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-11-16 στις 01:46.
    • Προπτυχιακό στην Αμερική - Από vcha
      Το θέμα έχει λάβει 45 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Αμερική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-06-16 στις 15:30.
    • Ευρώπη ή Αμερική; - Από zanin
      Το θέμα έχει λάβει 23 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ταξίδια και Διακοπές.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-11-10 στις 20:04.
    • Συσκευές από Αμερική - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τεχνολογία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-02-07 στις 21:11.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα