Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,997 μέλη και 2,479,799 μηνύματα σε 78,990 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 493 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Παραλία με ...

Παραλία με ...

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 177)
Μαγαζί και η μουσική να ακούγεται μέσα στη θάλασσα
22
12,43%
Μαγαζί με καρέκλες με 3 μέτρα από τη θάλασσα
7
3,95%
Μαγαζί για όσους θέλουν, αλλά να έχω την επιλογή να αράξω πιο μακρυά χωρίς φασαρία
88
49,72%
Χωρίς κανένα μαγαζί! Και ας διψάσω!
60
33,90%

Μαρία Γ. (Σειρήνα)

Νεοφερμένος

H Σειρήνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H Μαρία Γ. έγραψε: στις 18:39, 27-05-14:

Δεν ξέρω που ακριβώς να βάλω αυτό το θέμα αλλά τέλος πάντων κάπου θα το κολλήσω... Λοιπόν αρχίζω... Καθώς το καλοκαίρι πλησιάζει και η παραλίες θα γεμίσουν ξανά κόσμο, τι είναι αυτό που σας ενοχλεί περισσότερο όταν πάτε;;;; Αυτοι που παίζουν ρακέτες, αυτοί που κάνουν φασαρία, τα ψώνια τι ακριβως::::
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

athinouli

Δραστήριο Μέλος

H athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 284 μηνύματα.

H athinouli :) έγραψε: στις 07:34, 28-05-14:

ειναι αναλογα με την περισταση βασικα..
θαλασσα να ναι και οτι να ναι θα λεγα.. αλλα..
οτα εισαι με παρεα και θελεις χαβαλε, χορο και τζερτζελο θα πας σε μια κοσμοπολιτικη παραλια
τυπου "μπαναναραμα σκιαθος" να χορεψεις να χτυπηθεις..
οταν εισαι με το αισθημα θα πας καπου ησυχα με λιγο κοσμο ή και καθολου, με κανενα μαγαζακι συμπαθητικουλι χωρις πολυ δυνατη μουσικη,
ροματζαδα, χωρις γκρινιες παιδιων, χωρις μπαλακια να εκτοξευονται πανω σου.. ησυχια και χαλαρωση..
αν πας με οικογενεια, θα επιλεξεις μια μεση κατασταση που δε θα πληξεις αλλα δε θα φυγεις και με κεφαλοπονο..
1
Παράθεση

ΑνεξαρτητηΛεμε

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ΑνεξαρτητηΛεμε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

H ΑνεξαρτητηΛεμε έγραψε: στις 12:07, 28-05-14:

εγω προτιμω την παραλια που θα εχει τις ομπρελες τις τεραστιες (που πολλες φορες ειναι του δημου),ωστε να μην τρεχω να την πιασω αν φυσαει :p
καλυτερα βοτσαλακι απο κοτρωνες ή τουλαχιστον αμμο που να μην κολλαει...θελω και το χωρο μου για παιχνιδι με ρακετες και τη δικη μ μουσικουλα
και φυσικα καθαρη παραλια και θαλασσα(με καδους για να παραμεινει καθαρη )
Παράθεση

hack3r

Επιφανές Μέλος

Ο hack3r αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,679 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 13:38, 28-05-14:

Ερημική παραλία, κατά προτίμηση σε δύσβατη περιοχή, να στήσω τη σκινή και τις ψαροπαγίδες και να τη βγάλω σα το ναυαγό μια βδομάδα.
6
Παράθεση

intrig(hue)ing

Νεοφερμένος

H intrig(hue)ing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η . Έχει γράψει 46 μηνύματα.

H intrig(hue)ing έγραψε: στις 14:23, 28-05-14:

Γενικα προτιμω παραλιες με αρκετο κοσμο, μουσικη, να πεφτουν τα μπαλακια απο τις ρακετες εδω και εκει. Και ειδικα αμα εισαι με παρεα, ειναι οτι καλυτερο ολος αυτος ο χαβαλες!

Απ'την αλλη ομως δεν λεω οχι σε ενα μερος σαν αυτο με λιγη απ'την δικη σου μουσικη και κανα ωραιο βιβλιο ισως...
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  DSCN0282.JPG
Εμφανίσεις:  76
Μέγεθος:  205,4 KB

ΥΓ: Η φωτογραφια εχει τραβηχτει σε μια απομονωμενη παραλια στην Ευβοια κοντα στην Κυμη στην οποια εχεις προσβαση μονο με σκαφος. Τα νερα ειναι κυριολεκτικα crystal clear.
2
Παράθεση

adele

Δραστήριο Μέλος

H adele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος . Έχει γράψει 272 μηνύματα.

H adele έγραψε: στις 04:03, 29-05-14:

Δεν αντέχω καθόλου τις παραλίες με τον πολύ κόσμο και τις δυνατές μουσικές (που δεν είναι και του γούστου μου).
Προτιμώ τις ήρεμες, αν όχι ερημικές τελείως, παραλίες.
2
Παράθεση

georgia.94

Πολύ δραστήριο μέλος

H georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.

H georgia.94 έγραψε: στις 02:32, 23-06-14:

στη παρεα ειμαστε πολυ της φασαριας και γουσταρουμε απειρο κοσμο και τερμα μουσικη!!βεβαια υπαρχουν και στιγμες οπου κατανταει βαρετο αλλα ως επι το πλειστον θελω κοσμοοο!!!
Παράθεση

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,458 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε: στις 11:33, 23-06-14:

υπαρχει στην περιοχη ενα ξενοδοχειο ακριβως διπλα στη θαλασσα. Ενοικοι και μη του ξενοδοχειο μπορουν να επισκεπτονται την παραλια και την καφετερια του ξενοδοχειου και μπορω να πω πως ειναι πλα τελεια!! μακαρι να μπορουσα να δημοσιευσω φωτογραφια λλα δεν εχω βγαλει προς το παρον καμια και δεν υπαρχουν και στο ιντερνετ! οσο για τη μουσικη, καλυτερα να μην ειναι στο τερμα γιατι δεν εχουμε ολοι τα ιδια γουστα
Παράθεση

GiorgosAsi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 549 μηνύματα.

O GiorgosAsi έγραψε: στις 15:24, 23-06-14:

Παραλία με... τη leouv και freddo espresso μέτριο με baileys on the rocks
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 23-06-14 στις 19:53. Αιτία: Απαγορευονται τα greeklish
Παράθεση

Maro92

Νεοφερμένος

H Maro92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 27 μηνύματα.

H Maro92 ποτέ μην λες ποτέ! έγραψε: στις 13:11, 25-06-14:

Παραλία με την παρέα μου, ομπρέλα, πετσέτα, ρακέτες και κανα σαντουιτσάκι για να κόβει την πείνα!! Αυτά και τίποτα άλλο!!
Name:  maxresdefault.jpg
Views: 120
Size:  8,3 KB Name:  Terra-Nation-Rua-Kiri.jpg
Views: 140
Size:  4,3 KB Name:  OneMoe-small.jpg
Views: 122
Size:  3,3 KB Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  raketes.jpg
Εμφανίσεις:  290
Μέγεθος:  37,1 KB
1
Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Επιφανές Μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 8,563 μηνύματα.

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε: στις 13:13, 25-06-14:

με ανθρωπους που νοιωθεις ανετα, να μην σφυγγεσαι στο τι θα πεις και στο τι θα κανεις!
6
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια