Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,963 μέλη και 2,478,058 μηνύματα σε 78,923 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 251 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλαίνε οι γυναίκες την πρώτη φορά;

Δακρύζουν ή και κλαίνε οι γυναίκες την πρώτη φορά;

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 56)
Όχι, ποτέ.
7
12,50%
Ναι, αλλά σπάνια και μόνον λόγω πόνου.
8
14,29%
Ναι, για ψυχολογικούς λόγους και σπάνια.
15
26,79%
Ναι, για ψυχολογικούς λόγους σε μεγάλο ποσοστό.
12
21,43%
Δεν έχω σχετική εμπειρία και δεν ξέρω.
13
23,21%
Κάποια άλλη άποψη.
5
8,93%

Γκρινιάρης Gkrr (Κωνσταντίνος)

Διάσημο Μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.

O Γκρινιάρης Gkrr Losing all hope, was freedom! έγραψε: στις 21:59, 16-05-14:

Αρχική Δημοσίευση από blonde_angel
Οι κοπέλες νιώθουν έναν συναισθηματικό χείμαρρο μέσα τους μετά την πρώτη τους σεξουαλική επαφή και ο τρόπος που εκφράζουν τα ανάμεικτα συναισθήματα που έχουν εκείνη την στιγμή είναι το κλάμα. Είναι πάρα πολύ συνηθισμένη αντίδραση και οι περισσότεροι άντρες δεν κατανοούν την αιτία αυτής της συναισθηματικής εκδήλωσης. Είναι απόλυτα φυσιολογικό και συμβαίνει σε πάρα πολλές κοπέλες. Για τις κοπέλες υπάρχουν πολύ λόγοι να κλάψουν εκείνη τη στιγμή και σίγουρα είναι δύσκολο να το αντιληφθεί αυτό ένας άντρας.

Πάνω σε αυτό θα ήθελα να πω και κάτι σε όλα τα αγόρια/άντρες: όσο και αν νιώσετε περίεργα εκείνη τη στιγμή, όσο και αν έχετε τάσεις φυγής (πλακίτσα) απλά κάντε μια αγκαλιά την κοπέλα σας και μην την αφήσετε μόνη της ενώ είναι τόσο έντονα συναισθηματικά φορτισμένη, κάντε την να νιώσει όμορφα. Για όλους άντρες και γυναίκες η πρώτη φορά είναι ξεχωριστή και καλό είναι να μένει στη μνήμη ως μια ευχάριστη ανάμνηση και όχι ως μια άσχημη εμπειρία που ίσως δημιουργήσει προβλήματα στην μετέπειτα σεξουαλική ζωή του ατόμου.
Πιστεύω μας κάλυψε απόλυτα. Αισθήματα, συγκίνηση, ευτυχία, ποτέ δεν θα μάθουμε, αλλά κάτι καλό θα είναι πάντως, σίγουρα
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

elsint

Νεοφερμένος

Ο elsint αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 44 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O elsint έγραψε: στις 03:01, 13-09-15:

ο μυθος λεει οτι οι αντρες δεν κλαινε αρ γιατι να μην δεχτουμε οτι οι γυναικες μπορει να κλαινε

οταν ο εραστης δεν ειναι καλος τοτε σιγουρα θα κλαινε ασχημα
2
Παράθεση

your_idol

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο your_idol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 197 μηνύματα.

O your_idol έγραψε: στις 08:00, 13-09-15:

Πάντα χαρούμενα πρόσωπα έβλεπα μπροστά μου!
1
Παράθεση

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,453 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε: στις 14:49, 13-09-15:

μην το περιορίζετε στην πρώτη σεξουαλική επαφή. πιστεύω πως έχει να κάνει με το αν η γυναίκα έρχεται σε οργασμό ή όχι. είναι τόσο έντονα τα συναισθήματα, που δεν ξέρει πως να τα εξωτερικεύσει.
1
Παράθεση

libre

Διάσημο Μέλος

Ο libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 665 μηνύματα.

O libre έγραψε: στις 17:04, 28-12-15:

Μου εχουν τυχει τρεις περιπτωσεις κλαματος και μονο για τη μια ηταν πρωτη φορα.
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φυσικός . Έχει γράψει 7,516 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 18:25, 28-12-15:

Αρχική Δημοσίευση από libre
Μου εχουν τυχει τρεις περιπτωσεις κλαματος και μονο για τη μια ηταν πρωτη φορα.
Να υποθέσω ότι οι άλλες δύο έκλαψαν γιατί συνειδητοποίησαν τι έχαναν πιο πριν;

2
Παράθεση

libre

Διάσημο Μέλος

Ο libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 665 μηνύματα.

O libre έγραψε: στις 21:11, 28-12-15:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Να υποθέσω ότι οι άλλες δύο έκλαψαν γιατί συνειδητοποίησαν τι έχαναν πιο πριν;
Η πρωτη μαλλον συγκινηθηκε που απο κοριτσι εγινε γυναικα. Η αλλη ηταν μια γιαπωνεζα παλιά που ειχε λιγες μερες στη Γαλλια και μαλλον τραβαγε λουκι προσαρμογης. Θα πρεπει και να αισθανοταν στην ακρη του κοσμου, γιατι στους γιαπωνεζικους χαρτες το κεντρο ειναι ο ειρηνικος και η γαλλια τερμα αριστερα. Η τριτη ειναι η κυρα μου κι εχει ενα προβλημα. Μεγαλωσε στην ορεινη Σαβοία κι αρπαξε ραδιενεργεια με το Τσερνομπιλ. Επισης ειναι παιδι χωρισμενων γονεων. Ενω σαν χαρακτηρας ειναι σκληρο καρυδι, αμα ταλαιπωρηθει ο οργανισμος της μπορει να παρουσιασει ευσυγκινησια ή και λιποθυμικες τασεις.
Παράθεση

Ιππολύτη

Διάσημο Μέλος

Ο Ιππολύτη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 886 μηνύματα.

O Ιππολύτη έγραψε: στις 23:27, 01-01-16:

Αν είναι πρώτη φορά της κοπέλας μην το παίρνετε κι εσείς στραβά ρε παιδιά. Κι εγώ έκλαψα, γιατί όταν μου πέρασαν οι ορμόνες και συνειδητοποίησα τι έγινε τα έχασα λίγο :Ρ δεν είναι κάτι, περνάει, don't worry fellows
Παράθεση

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

H Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,470 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 09:57, 02-01-16:

Αρχική Δημοσίευση από stefaniat
συνειδητοποίησα τι έγινε
Τι έγινε δηλαδή?
Βέβαια εντάξει, άλλο πρώτη φορά σεξ στα 15-16, άλλο στα 19-20.
1
Παράθεση

Ιππολύτη

Διάσημο Μέλος

Ο Ιππολύτη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 886 μηνύματα.

O Ιππολύτη έγραψε: στις 12:23, 02-01-16:

Ε Ναι όπως είπες κι εσύ είναι κάπως περίεργο στα 16!! Δεν ήταν ότι μετάνιωσα που έγινε η κάτι τέτοιο κι ακόμα δηλαδή δεν έχω μετανιώσει απλά ήταν κάτι το εντελώς καινούριο και δεν ξέρω απλά μου βγήκε να κλάψω και αυτό έκανα!!
Παράθεση

sunflower_

Νεοφερμένος

H sunflower_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.

H sunflower_ έγραψε: στις 20:08, 01-02-16:

Τι κλάματα μου λες εσύ, εγώ ήμουν μέσα στη τρελή χαρά όταν το έκανα πρώτη φορά
1
Παράθεση

Γκρινιάρης Gkrr (Κωνσταντίνος)

Διάσημο Μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.

O Γκρινιάρης Gkrr Losing all hope, was freedom! έγραψε: στις 22:47, 01-02-16:

Εντάξει κάθε κοπέλα το αντιλαμβάνεται διαφορετικά, είτε πόνο είτε συναισθηματικά.
Παράθεση

Purple

Νεοφερμένος

H Purple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.

H Purple έγραψε: στις 00:47, 11-06-16:

Ναι φυσικα κλαινε οι γυναικες εγω εχω κρατησει σε ενα μπουκαλακι τα δακρυα μου μαζι με ενα κομματι απο τον υμενα μου. το μισο γιατι τον αλλον μισο τον εχει κρατησει ο αγαπουλης μου
1
Παράθεση

Ρυζόγαλο

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Ρυζόγαλο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 202 μηνύματα.

O Ρυζόγαλο . έγραψε: στις 10:52, 11-06-16:

Κοιτάξτε, εμένα η 1η μου φορά ήταν και η 1η φορά της τότε κοπέλας. Και το παράξενο είναι ότι και οι 2 κλάψαμε, δηλαδή μούσκεμα γίναμε. Εγώ έκλαιγα από τύψεις, ενώ η γλυκιά κοπέλα από αηδία. Αλλά εντάξει, ο χρόνος γιατρεύει όλες τις πληγές... των ζωντανών. Ας αναπαύσει ο Θεός την ψυχή της.
Παράθεση

aye

Διάσημο Μέλος

H aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 602 μηνύματα.

H aye snowblind έγραψε: στις 12:00, 11-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από Purple
Ναι φυσικα κλαινε οι γυναικες εγω εχω κρατησει σε ενα μπουκαλακι τα δακρυα μου μαζι με ενα κομματι απο τον υμενα μου. το μισο γιατι τον αλλον μισο τον εχει κρατησει ο αγαπουλης μου
what?
5
Παράθεση

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

H Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,470 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 19:03, 11-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από Purple
Next level: Όταν γεννήσεις, φάε τον πλακούντα. Από μισό με τον αγαπούλη σου.
5
Παράθεση

I_love_life

Νεοφερμένος

H I_love_life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H I_love_life έγραψε: στις 19:25, 11-06-16:

εγω εχω κλαψει αρκετες φορες... απο συγκινηση! ειναι υπεροχο συναισθημα! μακαρι να συνεβαινε και πιο συχνα...χαχαχα!!
Παράθεση

nymphet

Δραστήριο Μέλος

H nymphet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 201 μηνύματα.

H nymphet έγραψε: στις 19:41, 11-06-16:

Κλαίμε την πρώτη φορά,την τελευταία φορά και κάθε φορά................................
Παράθεση

Purple

Νεοφερμένος

H Purple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.

H Purple έγραψε: στις 20:15, 11-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από Ερινύς
Next level: Όταν γεννήσεις, φάε τον πλακούντα. Από μισό με τον αγαπούλη σου.
το μωρουλι να μην φαει τιποτα; στα τρια θα τον κοψω
1
Παράθεση

Ρυζόγαλο

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Ρυζόγαλο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 202 μηνύματα.

O Ρυζόγαλο . έγραψε: στις 20:51, 11-06-16:

Και εγώ θα ήθελα ένα μικρό κομμάτι αν γίνεται. Λίγο από την μερίδα του μωρού, έτσι και αλλιώς σιγά μην το φάει όλο.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    taketrance