Κλαίνε οι γυναίκες την πρώτη φορά;

Δακρύζουν ή και κλαίνε οι γυναίκες την πρώτη φορά;
Multiple votes are allowed. Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 66)
  • Όχι, ποτέ.

  • Ναι, αλλά σπάνια και μόνον λόγω πόνου.

  • Ναι, για ψυχολογικούς λόγους και σπάνια.

  • Ναι, για ψυχολογικούς λόγους σε μεγάλο ποσοστό.

  • Δεν έχω σχετική εμπειρία και δεν ξέρω.

  • Κάποια άλλη άποψη.

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

your_idol

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο your_idol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Πάντα χαρούμενα πρόσωπα έβλεπα μπροστά μου! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
μην το περιορίζετε στην πρώτη σεξουαλική επαφή. πιστεύω πως έχει να κάνει με το αν η γυναίκα έρχεται σε οργασμό ή όχι. είναι τόσο έντονα τα συναισθήματα, που δεν ξέρει πως να τα εξωτερικεύσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

libre

Δραστήριο μέλος

Ο libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 694 μηνύματα.
Μου εχουν τυχει τρεις περιπτωσεις κλαματος και μονο για τη μια ηταν πρωτη φορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.
Μου εχουν τυχει τρεις περιπτωσεις κλαματος και μονο για τη μια ηταν πρωτη φορα.
Να υποθέσω ότι οι άλλες δύο έκλαψαν γιατί συνειδητοποίησαν τι έχαναν πιο πριν;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

libre

Δραστήριο μέλος

Ο libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 694 μηνύματα.
Να υποθέσω ότι οι άλλες δύο έκλαψαν γιατί συνειδητοποίησαν τι έχαναν πιο πριν;

:D Η πρωτη μαλλον συγκινηθηκε που απο κοριτσι εγινε γυναικα. Η αλλη ηταν μια γιαπωνεζα παλιά που ειχε λιγες μερες στη Γαλλια και μαλλον τραβαγε λουκι προσαρμογης. Θα πρεπει και να αισθανοταν στην ακρη του κοσμου, γιατι στους γιαπωνεζικους χαρτες το κεντρο ειναι ο ειρηνικος και η γαλλια τερμα αριστερα. Η τριτη ειναι η κυρα μου κι εχει ενα προβλημα. Μεγαλωσε στην ορεινη Σαβοία κι αρπαξε ραδιενεργεια με το Τσερνομπιλ. Επισης ειναι παιδι χωρισμενων γονεων. Ενω σαν χαρακτηρας ειναι σκληρο καρυδι, αμα ταλαιπωρηθει ο οργανισμος της μπορει να παρουσιασει ευσυγκινησια ή και λιποθυμικες τασεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Αν είναι πρώτη φορά της κοπέλας μην το παίρνετε κι εσείς στραβά ρε παιδιά. Κι εγώ έκλαψα, γιατί όταν μου πέρασαν οι ορμόνες και συνειδητοποίησα τι έγινε τα έχασα λίγο :Ρ δεν είναι κάτι, περνάει, don't worry fellows
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
συνειδητοποίησα τι έγινε

Τι έγινε δηλαδή? :P
Βέβαια εντάξει, άλλο πρώτη φορά σεξ στα 15-16, άλλο στα 19-20.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Ε Ναι όπως είπες κι εσύ είναι κάπως περίεργο στα 16!! Δεν ήταν ότι μετάνιωσα που έγινε η κάτι τέτοιο κι ακόμα δηλαδή δεν έχω μετανιώσει απλά ήταν κάτι το εντελώς καινούριο και δεν ξέρω απλά μου βγήκε να κλάψω και αυτό έκανα!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sunflower_

Νεοφερμένος

Η sunflower_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Τι κλάματα μου λες εσύ, εγώ ήμουν μέσα στη τρελή χαρά όταν το έκανα πρώτη φορά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Εντάξει κάθε κοπέλα το αντιλαμβάνεται διαφορετικά, είτε πόνο είτε συναισθηματικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple

Νεοφερμένος

Η Purple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Ναι φυσικα κλαινε οι γυναικες εγω εχω κρατησει σε ενα μπουκαλακι τα δακρυα μου μαζι με ενα κομματι απο τον υμενα μου. το μισο γιατι τον αλλον μισο τον εχει κρατησει ο αγαπουλης μου <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρυζόγαλο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ρυζόγαλο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Κοιτάξτε, εμένα η 1η μου φορά ήταν και η 1η φορά της τότε κοπέλας. Και το παράξενο είναι ότι και οι 2 κλάψαμε, δηλαδή μούσκεμα γίναμε. Εγώ έκλαιγα από τύψεις, ενώ η γλυκιά κοπέλα από αηδία. Αλλά εντάξει, ο χρόνος γιατρεύει όλες τις πληγές... των ζωντανών. Ας αναπαύσει ο Θεός την ψυχή της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Ναι φυσικα κλαινε οι γυναικες εγω εχω κρατησει σε ενα μπουκαλακι τα δακρυα μου μαζι με ενα κομματι απο τον υμενα μου. το μισο γιατι τον αλλον μισο τον εχει κρατησει ο αγαπουλης μου <3

what? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ναι φυσικα κλαινε οι γυναικες εγω εχω κρατησει σε ενα μπουκαλακι τα δακρυα μου μαζι με ενα κομματι απο τον υμενα μου. το μισο γιατι τον αλλον μισο τον εχει κρατησει ο αγαπουλης μου <3

Next level: Όταν γεννήσεις, φάε τον πλακούντα. Από μισό με τον αγαπούλη σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

I_love_life

Νεοφερμένος

Η I_love_life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
εγω εχω κλαψει αρκετες φορες... απο συγκινηση! ειναι υπεροχο συναισθημα! μακαρι να συνεβαινε και πιο συχνα...χαχαχα!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nymphet

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nymphet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Κλαίμε την πρώτη φορά,την τελευταία φορά και κάθε φορά................................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple

Νεοφερμένος

Η Purple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Next level: Όταν γεννήσεις, φάε τον πλακούντα. Από μισό με τον αγαπούλη σου.
το μωρουλι να μην φαει τιποτα; στα τρια θα τον κοψω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρυζόγαλο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ρυζόγαλο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Και εγώ θα ήθελα ένα μικρό κομμάτι αν γίνεται. Λίγο από την μερίδα του μωρού, έτσι και αλλιώς σιγά μην το φάει όλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
το μωρουλι να μην φαει τιποτα; στα τρια θα τον κοψω

Το μωρούλι θα φάει μέσω του θηλασμού σου. Σιγά μην κρατήσεις τον πλακούντα κατεψυγμένο 9-10 μήνες ως να είναι σε θέση να τον φάει αυτούσιο. Φάτε τον από μισό με τον αγαπούλη για να πάρεις και περισσότερα θρεπτικά συστατικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κοιτάξτε, εμένα η 1η μου φορά ήταν και η 1η φορά της τότε κοπέλας. Και το παράξενο είναι ότι και οι 2 κλάψαμε, δηλαδή μούσκεμα γίναμε. Εγώ έκλαιγα από τύψεις, ενώ η γλυκιά κοπέλα από αηδία. Αλλά εντάξει, ο χρόνος γιατρεύει όλες τις πληγές... των ζωντανών. Ας αναπαύσει ο Θεός την ψυχή της.

Rape joke? Πρόσεχε είσαι σε επικίνδυνες εποχές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top