Πρόβλημα με τη στύση

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,000 μηνύματα.
Παρατηρώ ότι το "λαϊκό δικαστήριο" επιρρίπτει όλες τις ευθύνες στην κοπέλα...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koukimanster

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η koukimanster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Ναι το βρήκατε όλοι. Δεν τον καυλώνει η κοπέλα. Το ενδεχόμενο να υπάρχει ιατρικό πρόβλημα, να έχει άγχος ή οτιδήποτε, δεν παίζει. Και η κοπέλα είπε ότι είναι μαζί ένα χρόνο, όχι δέκα. Πότε πρόλαβε στον ένα χρόνο και δεν τον καυλώνει πλέον;

Σε κάθε περίπτωση, ακόμα κι αυτό να ισχύει, ας πάρει τη μαλακή πόθτσα του κι ας πάει σε κάποια που τον καυλώνει περισσότερο. Δεν είναι κακό και δε φταίει κανείς απ' τους δύο. Δε ΦΤΑΙΕΙ ούτε η κοπέλα, ούτε αυτός. Αν απλά σταμάτησε να του αρέσει, δεκτό και ας αποφασίσουν αν/πώς θα συνεχίσουν.

Tl;dr: Πρέπει να το συζητήσετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαίανδρος

Νεοφερμένος

Ο Μαίανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ωχ μαλακια..Η καλύτερη λύση είναι γυμναστική με βάρη για να ανέβουν τα επίπεδα τεστοστερονης και τρέξιμο για καλύτερη κυκλοφορία.Σε καμία περίπτωση δεν επιτρέπεται το κάπνισμα,ούτε ένα τσιγάρο,τίποτα.Αν δε δουλέψουν αυτά τότε...αετός χωρίς φτερά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsitaa

Νεοφερμένος

Η tsitaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
παιδια θα ηθελα και εγω τη γνωμη σας γτ ο φιλος μου αντιμετωπιζει θεμα με τη στυση του....βγαινουμε περιπου εδω και τρεισημισι μηνες αλλα ηταν πρωην μου και παλια με τη διαφορ α οτι τοτε δεν ειχαμε ολοκληρωσει σεξουαλικα αλλα απο τα οσα προκαταρκτικα ειχαμε κανει ηταν απολυτα ντουρος και του σηκωνοταν και ευκολα...μετα απο πεντε χρονια λοιπον ξανααρχιζαμε να βγαινουμε και στο θεμα της στυσης ειδα αλλο ανθρωπο...καταρχην καθυστερησε ποολυ να κανει κινηση για σεξ κατι που με προβληματιζε γτ παλια λυσσαγε μαζι μου ετσι λοιπον οταν τον εβλεπα φειδωλο ειχα προβληματιστει...επιπλεον παρατηρουσα οτι ενω βγαιναμε και φιλιομασταν δεν ερχοταν ευκολα σε στυση ενω γενικα ειμαι θελκτικη και μαλιστα παλια ηταν καψουρης μαζι μου....μολις λοιπον πηγαμε στο κρεβατι τα θεματα ηταν τα εξης: δεν ειναι σηκωμενος θα πρεπει να βαλω το χερι μου και να ασχοληθω εγω εκει για να σηκωθει και οταν γινεται εχει μετρια στυση εκτος απο καποιες εξαιρεσεις....επομενως το αποτελεσμα ειναι να ξενερωνω γτ ειναι στασεις πχ εγω απο πανω που δεν τον νιωθω καθολου και ειναι μαλακος πολυ και αλλες πχ απο πανω αυτος που μπορει να εχει και το χερι του εκει για να βοηθηθει και να μπει κατι που επισης με ξενερωνει....επιπλεον τελειωνει γρηγορα δηολαδη μετα βιας 3-4 λεπτα....το εχουμε συζητησει εχω μιλησει πολυ ανοιχτα και η δικαιολογια του ειναι οτι θελει λιγο χρονο για να προσαρμοστει το σωμα του επιπλεον ειχε βγει απο μακροχρονη σχεση πριν(απορω πως αντεξε η αλλη) και μου ειπε οτι επδ ειχε καποια αποχη στο σεξ για αυτο και τελειωνει γρηγορα κατι που υποτιθεται θα βελτιωθει με το καιρο...για τη μαλακη στυση λεει οτι ειναι ψυχολογικο οτι δλδ σκεφτεται αν με ικανοποιει εκεινη τη στιγμη και γενικα επδ με γουσταρει πολυ θελει λιγο χρονο,...εμενα μου φαινονται πολυ δικαιολογιες ολα αυτα και εχω κουραστει το παραδοξο ειναι οτι καποιες φορες πχ οταν γυριζουμε απο εξοδο στο αυτοκινητο μπορει ξαφνικα να εχει μια πολυ καλη στυση....πρταγματικα δεν καταλαβαινω εσεις τι λετε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,963 μηνύματα.
τσιτααα εμεις λέμε να βρεις έναν άντρα με ένα κουμπί on/off οποτε θες να το πατάς να μη κουράζεσαι κιολας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Tsita...last year!
Εννοώ είσαι...καβατζα -άλλωστε λες πως παλιά ήταν κάψουρης,όχι τώρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,963 μηνύματα.
εγω πάλι λεω ότι βαριέται να κουνηθεί και ως συνέπεια βαριέται και ο άλλος. Ολο απαιτησεις έχετε μερικές από τους άντρες κουνηστε και εσεις λιγο το δαχτυλο σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μα, λέει, είμαι θελκτική!
Τι, δεν αρκεί?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsitaa

Νεοφερμένος

Η tsitaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
παιδια εχω κανει παρα πολυ προσπαθεια αυτο το καιρο με την εννοια οτι τον ικανοποιω συνεχεια με αποτελεσμα αυτος να τελειωνει συνεχεια και εγω οχι....επιπλεον αυτο που ειπατε για καβατζα δε στεκει καπως επιμενει πως θελει σχεση και κανει και παραπονα γτ θελει πιο στενη επαφη ενω εμενα μου αρεσει σε αλλα στο σεξ εχουμε θεμα...δλδ το να κανω το σταυρο μου αν θα του σηκωθει η για να γινει να πρεπει να εχω εκει το χερι μου καμια ωρα και μετα να εχει μετρια στυση το θεωρειτε φυσιολοογικο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Φυσιολογικό δεν είναι το πισωγύρισμα, if you know what i mean...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsitaa

Νεοφερμένος

Η tsitaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
κοιτα ξαναγυρισα γτ προεκυψε και ειχε πολυ καλα καποια στοιχεια που με επεισε πως αξιζει το κοπο μια σχεση ετσι οπως το ακους incognito εσυ τι λες"? σου φαινεται ψυχολογικο το θεμα? πως λετε να το χειριστω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Μαλλον με την γκρίνια και τα παράπονα σου εχει κομπλαρει και πλέων αντιμετωπίζει το σεξ μαζι σου σαν μια ανχωτικη και καταναγκαστική εργασια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μαλλον με την γκρίνια και τα παράπονα σου εχει κομπλαρει και πλέων αντιμετωπίζει το σεξ μαζι σου σαν μια ανχωτικη και καταναγκαστική εργασια.

Αυτό βασικά!

Το πισωγύρισμα είναι κυρίως από την μεριά του, είχε σχέση και πλέον δεν έχει, έτσι γύρισε στην καβατζα χωρίς να νιώθει πάθος για σένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsitaa

Νεοφερμένος

Η tsitaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
παιδια το πρπβλημα υπηρχε πριν το θιξω και αργησα και πολυ να το θιξω ωστε να μην το κανω να ντραπει και να νιωσει ασχημα...οσο αναφορα την αλλη κοπελα τα ειχαν τρια χρονια και εμεις μιλαγαμε παντα ειχαμε διατηρφησει μια φιλικη επαφη και οταν ξεκινησε να βγαινει μαζι μου τη χωρισε γτ με αυτη του ειχε τελειωσει και τη κερατωσε κιολας αρα δε στεκει αυτο που λετε...επισης ξερω απο γνωστους οτι δεν ηταν ερωτευμενος μαζι της...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,963 μηνύματα.
Κάτι ξέρω εγω που δεν θέλω επαφές με τουςς πρώην. Τι θα πει φιλική σχέση με τον πρώην. Αυτά συζητούσαμε πριν κανα 3μηνο σε άλλο θρέντ. Έπεσα μέσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,963 μηνύματα.
πως λετε να το χειριστω?


Όπως θα χειριζόμασταν και εμεις αναλογα περιστατικα με εσάς για να μην το κάψουμε το θέμα μια και έξω. Με χαλαρη πλάγια κουβεντουλα χωρις να εισαι επικριτικη για να δεις αν θέλει κάτι ο τύπος που δεν στο έχει πει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Καταρχάς σωματικά η φάση της σεξουαλικής διέγερσης ειναι μια ΠΑΡΑ πολύ μεγάλη διαδικασία για το σώμα. Υπάρχει μια πολύ έντονη επιθυμία του εγκεφάλου/σώματος να εμποδίζει τη σεξουαλική διέγερση (λογικό γιατί αλλιώς θα κάναμε σεξ σε κάθε γωνιά)... Οι άνθρωποι για να φτάσουν στο σημείο του arousal (στύση στους άντρες και υγροποίηση(?) του κόλπου στις γυναίκες) χρειάζεται να"αναλύσουν" πολλές σκέψεις όπως το τι νιώθουν, ποιο είναι το άλλο άτομο κλπ κλπ. Η ψυχολογία μας παίζει πάρα πολύ μεγάλο ρόλο.
Ίσως στην παρούσα φάση είναι κάπως μπερδεμένος γενικά στη ζωή του πράγμα που τον κάνει να μην απολαμβάνει αλλά πράγματα όσο και πριν. Δε χρειάζεται να τον πιέζεις και καλό είναι να τα συζητάτε μεταξύ σας ώστε να καταλαβαινοσαστε. Η δική μου γνώμη θα ήταν να χαλαρώσετε λίγο (η αλήθεια είναι ότι μια πολύ μικρή δόση ενός ιατρικού φυτού :P βοηθάει πάρα πολύ στα σεξουαλικά προβλήματα όπως αυτό). Το ότι δεν έχει στύση δε σημαίνει ότι έχει και ομοφυλοφιλικές τάσεις.
Εάν εσύ δε νιώθεις ικανοποιημένη από εκείνον μπορείς να του το πεις με τρόπο όχι πολύ απότομα γιατι μετά κάθε φορά θα σκέφτεται αυτό (βλέπε πάνω που είπα πως το σώμα εμποδίζει).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Εάν τον άντρα τον κάνεις να αισθανθεί στο σεξ πως κρίνεται, πως πρέπει να κάνει κάτι συγκεκριμένο αλλιώς απέτυχε να σε ικανοποιήσει, και γενικά αν νιωσει υποσυνείδητα φοβο ή αμφισβήτηση πάει, το έχασες, δε σηκώνεται ούτε με την Ολυμπιακή.

Οπότε γενικά κουλαρε λιγο. Αντι να το αναλύεις εδω με τον καθένα, βρες τρόπους (ασχετους, δε θα μιλάτε για το πουλί του συνέχεια) να τον κάνεις να αισθανθεί όμορφα.

Σίγουρα δε μπορώ να ξέρω, αλλα μαντευω πως του φυτεύεις πραγματάκια στο μυαλό.

Το οτι τελειώνει γρήγορα, διορθώνεται αν κανένα τέταρτο πριν την πράξη σας, δοκιμασει μια ειτε με τη βοήθεια σου, ειτε αν τον αγχώνεις, μόνος του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Το οτι τελειώνει γρήγορα, διορθώνεται αν ...

ton άνθρωπο τον ρωτήσαμε αν θέλει να το διορθώσει; Κι αν το βλέπει σαν μουρουνόλαδο που πρέπει να ξεμπερδεύει μαζί του μιά ώρα νωρίτερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top