Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,967 μέλη και 2,478,289 μηνύματα σε 78,934 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 259 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλώνοι κινητών

cha0s

Επιφανές Μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 3,752 μηνύματα.

O cha0s έγραψε: στις 23:47, 18-03-13:

Πειτε μου καμιά σελίδα που να έχει κινητά clones, δηλαδή samsung galaxy με 100 ευρώ (μαϊμού εννοείται), airphone (αντί για iphone...)
παλιά έμπαινα στο ioffer αλλά δε βλέπω να έχει τπτ τώρα.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

stefanos... (Στεφανος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 973 μηνύματα.

O stefanos... το καλό παιδί έγραψε: στις 00:18, 19-03-13:

γκογκλαρε chinese phones ΄΄η κατι τετοιο και θα σου βγαλει πολλα σαιτς
Παράθεση

cha0s

Επιφανές Μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 3,752 μηνύματα.

O cha0s έγραψε: στις 19:41, 19-03-13:

καμια συγκεκριμένη σελίδα έχεις;
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 01:46, 20-03-13:

ebay, εχει τα παντα, οπως παντα!
Φανταζομαι θα μπορεις να βρεις και σε site οπως το ricardo...
τι τα θες ομως αυτα; Μια χαρα smarphone περνεις πλεων με 100 ευρο, γιατι να πας να τα δωσεις για κινιτα που δεν κανουν ουτε τα μισα πραγματα, και κανουν και κρα οτι δεν ειναι το κινιτο που υποτιθετε οτι ειναι;
Παράθεση

cha0s

Επιφανές Μέλος

O cha0s έγραψε: στις 10:28, 20-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
ebay, εχει τα παντα, οπως παντα!
Φανταζομαι θα μπορεις να βρεις και σε site οπως το ricardo...
τι τα θες ομως αυτα; Μια χαρα smarphone περνεις πλεων με 100 ευρο, γιατι να πας να τα δωσεις για κινιτα που δεν κανουν ουτε τα μισα πραγματα, και κανουν και κρα οτι δεν ειναι το κινιτο που υποτιθετε οτι ειναι;
ποιος σου είπε οτι κάνουν τα μισά πράγματα;
Τα μαϊμού samsung galaxy έχουν ακριβώς οτι και τα γνήσια. Ιδια ποιότητα κάμερας, android 4, απλά λιγότερη μνήμη (που δε επηρεάζει και τόσο)
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,188 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 13:21, 19-03-19:

Μην παίρνετε κλώνους κινητών είναι όλα μούφα. Με τα ίδια λεφτά παίρνετε καλύτερα κινητά που απλώς δεν μοιάζουν με τις ναυαρχίδες των εταιρειών.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια