Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,963 μέλη και 2,478,095 μηνύματα σε 78,924 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 437 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποια παραλία κατά τη γνώμη σας στην Αττική είναι πιο καθαρή;

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12,565 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 17:29, 23-06-08:

Ναι, κι εγώ ήθελα να συμπληρώσω για τον Αστέρα Βουλιαγμένης... 25 ευρώ;;;;
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,239 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 19:19, 23-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Ναι, κι εγώ ήθελα να συμπληρώσω για τον Αστέρα Βουλιαγμένης... 25 ευρώ;;;;
Kαι το τραγικο ξερεις ποιο ειναι?
ΤΟ οτι κανει 25ευρω, ενταξει μπορει να εξηγειται αν η παραλια ειναι με αμμο απο το Dubai και πετρουλες απο το χωριο "Chan Kom" των Μαγια ενω το νερο της θαλασαας προφανως ειναι πιο ελαφρυ σαν το Ιολη που ειναι για οποιον κανει διαιτα.Οσο πιο πολυ κολυμπας τσιτωνει τον ποπο.

Τεσπα, περαν αυτου, το κουλο ειναι οτι ενω εχει τετοια εισοδο, υπαρχουν πολλοι που πηγαινουν (το ξερω απο φιλους που με κανουν να απορω για το τι μ@λακια δερνει τον κοσμο) τα ακουμπανε, και μετα σκεφτονται γιατι την επομενη εβδομαδα τα βγαζουν περα ισα - ισα.
Εμ...οταν ρε φιλε (μιλαω για τον φιλο μου) μου πας με την κοπελα, θες να της το παιξεις μουρη και της πληρωνεις και το δικο της (50ευρα μεχρι εδω) και μεσα στην πλαζ ολο και για κατι αλλο τα ακουμπας, και καταλαβαινεις οτι ενα μπανιο σου κοστισε 70+ευρω, τι να σου κανω?
Τι παραπονιεσαι?
Δεν μιλαω για οσους το εχουν λυσει το οικονομικο.Αυτοι μπορουν να πανε και στις μπαχαμες για διημερο τι να λεει?

Ειναι αυτο που λεμε τραβατε με και ας κλαιω.
Δεν φτανει που εκμεταλευονται τις παραλιες που ανηκουν σε ολους μας στο φιναλε, τους κανουμε και μαγκες ακουμποντας τους τα 25αρια ετσι.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη The Djinn : 24-06-08 στις 17:52.
10
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12,565 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 19:22, 23-06-08:

Ακριβώς. Και χθες έκανα μπάνιο (σε ποτάμι, μεν, αλλά με νερό πεντακάθαρο και χιλιοελεγμένο από το Πανεπιστήμιο) σε εγκαταστάσεις τύπου Αστέρας, με ενδιαφέρουσα αρχιτεκτονική, πεντακάθαρες, άνεση, καλό φαΐ, ντους... δωρεάν!!

Παράλογο;
4
Παράθεση

sesilia (ράνια)

Νεοφερμένος

H ράνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φιλόλογος . Έχει γράψει 26 μηνύματα.

H sesilia έγραψε: στις 16:31, 24-06-08:

το πορτο γερμενο εννοουσα.είναι ακομη καθαρη παραλια ισως γιατι εκει ειναι κορινθιακος κολπος

αλλα δεν εχει ξαπλωστρες κ τετοια εχει μαγαζακια ταβερνουλες κ τετοια να αραξεις αλλα στην παραλια πας με τις πετσετούλες σου κ την ομπρελίτσα σου.ούτε ξαπλώστρες να πληρώνεις ουτε είσοδο.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bill : 24-06-08 στις 16:38. Αιτία: merge
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 23:41, 27-06-08:

Καμία δεν είναι.-
1
Παράθεση

stavros_ (mpampis)

Δραστήριο Μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 44 ετών , επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 419 μηνύματα.

O stavros_ έγραψε: στις 22:44, 28-06-08:

πηγα σημερα στο γιαμπανακι στη βαρκιζα, και το μετανιωσα οικτρα
ξεκιναμε εισιτηριο 7 ευρω ...
ξαπλωστρες 5 ευρω
καφες 4 ευρω
νερο 1 ευρω

συνολο 17 ευρώ!!!
Ημαρτον!!

Ουτε Κοπα Καμπανα να μουνα
3
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,239 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 02:36, 30-06-08:

Δεν ξερω αν εχει ξαναγραφτει αλλα εδω θα δειτε τις παραλιες που εχουν "Γαλαζια Σημαια".

ΓΑΛΑΖΙΕΣ ΣΗΜΑΙΕΣ 2008
ΔΕΛΤΙΑ ΔΕΙΓΜΑΤΟΛΗΨΙΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑΛΥΣΕΩΝ
Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,292 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε: στις 02:56, 30-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από stavros_
πηγα σημερα στο γιαμπανακι στη βαρκιζα, και το μετανιωσα οικτρα
ξεκιναμε εισιτηριο 7 ευρω ...
ξαπλωστρες 5 ευρω
καφες 4 ευρω
νερο 1 ευρω

συνολο 17 ευρώ!!!
Ημαρτον!!

Ουτε Κοπα Καμπανα να μουνα
Και γιατί δεν πήγες δίπλα ακριβώς από το yabanaki που η παραλία είναι πάνω κάτω ίδια αλλά ελεύθερη; (δεν έχει απλώς ξαπλώστρες)

συμβουλή για την επόμενη φορά...
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,086 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 03:02, 30-06-08:

Το τραβαει ο οργανισμος μας να ειμαστε θυματα και να γκρινιαζουμε :X
Υπαρχουν παραλιες χωρις εισοδο, διπλα απ'αυτες με την εισοδο, και βλεπεις οτι οι περισσοτεροι θελουν να πανε να πληρωσουν για να πλατσουρισουν 10 μετρα παραπερα, στα ιδια βρωμονερα.
Επιπλεον δεν καταλαβαινω το εξης.. Εστω οτι αποφασισα οτι ειμαι λαρτζ και θα πληρωσω και την εισοδο μου γιατι ετσι γουστερνω. Γιατι θα πρεπει επιπλεον να παρω το νερο 1 ευρω, το σαντουιτς 3, την ξαπλωστρα 5 κτλ κτλ.. οταν μπορω πολυ απλα να χω παρει ξηρα τροφη και νερα απ'το σπιτι, και ν'απλωσω την ψαθα μου κατω. Ολα αυτα στο πνευμα του "προσπαθω να κανω οικονομια οπου μπορω", γιατι αμα εχω το χρημα για (ανουσιο) ξοδεμα δεν χρειαζονται γκρινιες, κι αμα γκρινιαζω για ολα αυτα καλυτερα να μην ξοδευω ανουσια το χρημα μου..οχι?
9
Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 738 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε: στις 07:56, 30-06-08:

Βρε παιδιά συγγνώμη κιόλας αλλά πως κάνετε μπάνιο εκεί πέρα; Μια φορά που είχα πάει σιχαινόμουν να μπω. Να με πλήρωναν δεν θα έκανα μπάνιο στην Αττική, όχι να πλήρωνα κιόλας.
Παράθεση

Tetragrammaton (Site Bot)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 505 μηνύματα.

O Tetragrammaton δεν έγραψε: στις 08:34, 30-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από fantasmenos
Και γιατί δεν πήγες δίπλα ακριβώς από το yabanaki που η παραλία είναι πάνω κάτω ίδια αλλά ελεύθερη; (δεν έχει απλώς ξαπλώστρες)

συμβουλή για την επόμενη φορά...
Η οποία μάλιστα είναι και πολύ καλή και πολύ καθαρή. Δοκιμασμένα!
Παράθεση

vendetta (Thor)

Δραστήριο Μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ξεναγός . Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O vendetta έγραψε: στις 01:19, 01-07-08:

Το yabanaki είναι από τις πιο βρώμικες που έχω πάει...Μέχρι και πίσσες είχε...Η πιο καθαρή νομίζω ήταν η Ανάβυσσος και πρόσφατα πήγα στην Αγία Μαρίνα...Πολύ καλή αλλά μπούζι...Όσο κι αν κολυμπήσεις δε ζεσταίνεσαι με τίποτα...
1
Παράθεση

Affliction (Midna)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 137 μηνύματα.

O Affliction έγραψε: στις 18:01, 07-07-08:

Πολύ σπάνια πάω εδώ κοντά για μπάνιο αν κι είμαι επί της Ποσειδώνος στην παραλιακή. Απ' όσες έχω πάει όμως μου άρεσαν μια-δυο παραλίες προς Ψάθα/Αλεποχώρι μεριά. Λίγο μακριά ναι μεν, 40 λεπτά με το αμάξι αλλά από το να πας σε μια μάπα παραλία και να πληρώσεις και είσοδο, πηγαίνεις εκεί κι ας κάνεις και λίγο παραπάνω.
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 12,084 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 22:45, 25-07-08:

Ωραία παραλία είναι στην Λούτσα (Αρτέμιδα).
Μου φάνηκε πολύ καθαρή αν πας στα βαθιά. Πιάνει κύμα βέβαια, αλλά ωραία θάλασσα και αργεί να βαθύνει. Η τριγύρω περιοχή πολύ όμορφη, με καφετέριες, ταβερνάκια, σουβλατζήδικα... γενικά ατμόσφαιρα νησιού λίγο έξω απ' την Αθήνα.
Παράθεση

Lovely_Bitch

Νεοφερμένος

H Lovely_Bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H Lovely_Bitch έγραψε: στις 13:02, 26-07-08:

πηγαινω στη "γαλαζια ακτη" στην αναβυσσο,σε συγκριση με τις υπολοιπες απο βουλα ως αγιο νικολαο αναβυσσου, μου φανηκε πιο καθαρη.υπαρχει εκει μπαρακι,τις κυριακες παιζουν ζωντανα,και ειναι ελεύθερη παραλία. εχει όμως αχινούς. μου ειπαν πως αυτό είναι αποδειξη πως είναι καθαρα τα νερα... ισχυεί?
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,893 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 11:27, 29-07-08:

αν σκεφτείς ότι ο αχινός είναι τρομερή λιχουδιά, και τους συγκεκριμένους δεν τους μαζεύει κανείς, εμένα αυτό κάτι μου λέει

ερώτηση: πώς πάμε στην Ψάθα με τουτού? ξέρει κανείς???
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 03:48, 25-03-10:

καμια.

εγω απο κορινθο και κατω κανω μπανιο.
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 23:31, 25-03-10:

Δεν ξέρω ποιές είναι καθαρές ή όχι...αλλά σίγουρα αυτή που πήγαινα το καλοκαίρι δεν είναι βρώμικη...

Στον δρόμο μετά την Βούλα προς Σαρωνίδα...ακριβώς κάτω από το Βινύλιο. Δεν είναι παραλία. Πρέπει να σκαρφαλώσεις. Είναι σπηλιές. Και είναι φανταστικά!
Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,292 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε: στις 00:07, 26-03-10:

Αρχική Δημοσίευση από Μάρω
Δεν ξέρω ποιές είναι καθαρές ή όχι...αλλά σίγουρα αυτή που πήγαινα το καλοκαίρι δεν είναι βρώμικη...

Στον δρόμο μετά την Βούλα προς Σαρωνίδα...ακριβώς κάτω από το Βινύλιο. Δεν είναι παραλία. Πρέπει να σκαρφαλώσεις. Είναι σπηλιές. Και είναι φανταστικά!
H Λάρα Κροφτ και ο Ιντιάνα Τζόουνς σε νέες περιπέτειες ΙΙ
Η αναζήτηση της τέλειας παραλίας
6
Παράθεση

adele

Δραστήριο Μέλος

H adele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος . Έχει γράψει 272 μηνύματα.

H adele έγραψε: στις 18:48, 28-09-11:

Επειδή μένω παραλιακά ένα θα σας πω. Το yabanaki στη Βάρκιζα είναι από τις πιο βρώμικες παραλίες. Και γενικότερα Γλυφάδα, Βούλα και Βουλιαγμενη έχουν βρώμικες παραλίες επειδή όλοι εκεί μαζεύονται.. Οι καθαρότερες θάλασσες βρίσκονται μετά τη Σαρωνίδα, προς Ανάβυσσο μεριά.. Έχω πάει και πραγματικά δεν συγκρίνονται! Πανέμορφα, καταγάλανα νερά, υπέροχες παραλίες..Αξίζει μία επίσκεψη!!
Σαρωνίδα και Ανάβυσσος μακράν λοιπόν!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια