Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,967 μέλη και 2,478,314 μηνύματα σε 78,935 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 365 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ερωτήσεις και απορίες για πιστωτικές κάρτες

Animus99

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Animus99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 103 μηνύματα.

H Animus99 έγραψε: στις 20:45, 01-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από Monte Cristo
Europhone banking 24/7
2109555000 ή 8011111144
Θα περάσω απο την τραπεζα έτσι κι αλλιώς γιατι απο το τηλέφωνο δεν βρίσκεις άκρη...
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

eimaimathitis

Νεοφερμένος

Ο eimaimathitis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O eimaimathitis έγραψε: στις 20:36, 02-05-17:

Καλησπέρα,

θα ήθελα να κάνω αγορές online από την ελλάδα αλλά και από το εξωτερικό χωρίς δόσεις, δηλαδή βάζω λεφτά κάνω την αγορά και τέλος.Να αναφέρω ότι είμαι φοιτητής, δε δουλεύω και απ'όσο έχω ψάξει online μόνο οι φοιτητικές πιστωτικές δε θέλουν ε100 δικαιολογητικά(και πιθανόν μόνο αυτές να μπορώ να βγάλω) αλλά μπλέκουν ένα σωρό πράγματα με επιτόκια, λογαριασμούς κτλ.Γνωρίζετε κάτι για προπληρωμένη φοιτητική κάρτα;
Επίσης όσοι έχετε κάποια φοιτητική πιστωτική θα μπορούσατε να με διαφωτίσετε γενικώς επάνω στο θέμα;
(είμαι αρκετά άσχετος όπως καταλαβαίνεται )

Ευχαριστώ προκαταβολικά.
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,161 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε: στις 20:38, 02-05-17:

Αφου δεν σε ενδιαφερουν δοσεις, θα κοιταξεις την ΠΝΠ για το αν δικαιουσαι να ανοιξεις λογαριασμο. Με το ανοιγμα του λογαριασμου θα σου βγαλουν μια χρεωστικη και καθαρισες. Της βαζεις λεφτα οπως θελεις (εμβασμα, ταμειο, ΑΤΜ, μηχανημα κλπ) χωρις καμια χρεωση σε αντιθεση με την προπληρωμενη που εχει χρεωσει καθε φορα που την φορτιζεις
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια