Αποπλάνηση 11χρονης μέσω διαδικτύου

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Μάξιμε, πως μιλάς με τόση βεβαιότητα; Να σου υπενθυμίσω ότι βρίσκεσαι στο internet! Πως γνωρίζεις ότι η συνομιλήτρια σου είναι πράγματι τόσο "νεαρής ηλικίας" για να μη σου πω ότι δεν μπορείς να γνωρίζεις καν ότι 'οτι μιλάς σε κορίτσι! (sorry Ίλια, χάριν συζήτησης :P)
Καταλαβαίνεις τώρα γιατί λέμε ότι όποιος σπέρνει όνειρα θερίζει....ουτοπίες; ;)
Ο δον Κιχώτης, ήταν πάντα εκτός τόπου και χρόνου, τώρα που δημιουργήσαμε και εικονική πραγματικότητα θα του προδώσουμε λογική βάση; :eek:
Αποδέχομαι αυτά που δηλώνει η Ilia αδιαφορώντας μάλιστα παντελώς το ενδεχχόμενο να είναι αναληθή.:)
Λές να κάνω λάθος ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Αααα όχι συγνώμη εδώ πρέπει να απαντήσω! Δεν κάνεις λάθος.. Και προφανώς, αν είστε αυτοί που λέτε ότι είστε!, θα καταλαβαίνατε αν απευθυνόσασταν τόσο καιρό σε έναν ξέρω γω? Άσχετο, και όχι σε μια κοπέλα 16 χρονών. Δεν θα το καταλαβαίνατε?:)
Με λένε Ίλια και είμαι αυτή που λέω ότι είμαι για να ξηγηθούμε:P Και η αλήθεια είναι ότι ελπίζω;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Αααα όχι συγνώμη εδώ πρέπει να απαντήσω! Δεν κάνεις λάθος.. Και προφανώς, αν είστε αυτοί που λέτε ότι είστε!, θα καταλαβαίνατε αν απευθυνόσασταν τόσο καιρό σε έναν ξέρω γω? Άσχετο, και όχι σε μια κοπέλα 16 χρονών. Δεν θα το καταλαβαίνατε?:)
Με λένε Ίλια και είμαι αυτή που λέω ότι είμαι για να ξηγηθούμε:P Και η αλήθεια είναι ότι ελπίζω;)
Ίσως να φανεί λίγο εγωϊστικό, αλλά διαισθανόμενος την αλήθεια αυτών που γράφεις απάντησα.
Όσο για την ερώτηση (άν κάνω λάθος) σαφώς και δέν απευθυνότανε σε εσένα Ίλια.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Ίσως να φανεί λίγο εγωϊστικό, αλλά διαισθανόμενος την αλήθεια αυτών που γράφεις απάντησα.
Όσο για την ερώτηση (άν κάνω λάθος) σαφώς και δέν απευθυνότανε σε εσένα Ίλια.:)

Α εντάξει τότε. Ώρες ώρες μπορώ να καταλάβω τι εννοείς συγνώμη:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Α εντάξει τότε. Ώρες ώρες μπορώ να καταλάβω τι εννοείς συγνώμη:redface::redface:

Μήν ανησυχείς, κατάλαβα την γραφή σου και οτι χρειαζότανε μιά διευκρίνηση απο εμένα. :)

Υ.Γ. μή σταματήσεις να ελπίζεις ποτέ..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top