Τι κάνατε πρόσφατα για πρώτη φορά;

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Σεξ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,052 μηνύματα.
Σουτζουκάκια Σμυρνέϊκα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δία σε μισώ που με κάνεις και έχω λιγούρες βραδιάτικα! :P
Για πρώτη φορά αύριο (ναι το υπόσχομαι στον εαυτό μου από σήμερα :P) θα ξυπνήσω 7 η ώρα για να διαβάσω πολύ :D

Αύριο θα σας πω αν τα κατάφερα. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Έγραψα σε αυτό το thread
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Έπαιξα πρώτη φορά ΚΙΝΟ!Τι σάπιο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Δία σε μισώ που με κάνεις και έχω λιγούρες βραδιάτικα! :P
Για πρώτη φορά αύριο (ναι το υπόσχομαι στον εαυτό μου από σήμερα :P) θα ξυπνήσω 7 η ώρα για να διαβάσω πολύ :D

Αύριο θα σας πω αν τα κατάφερα. :redface:

Τα κατάφερες? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τα κατάφερες? :P
Μπα ξυπνάω αλλά μέχρι να σηκωθώ από το κρεβάτι πάει 9 :hehe:
Αλλά θα τα καταφέρω που θα πάει xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Είμαι ξανά έγκυος αλλά τρώω σαν γουρούνα την πρώτη φορά δεν ήμουν έτσι!!!! θέλω να τρώω συνέχεια λέμε.. απίστευτο; δεν ξέρω με ενοχλεί αυτό.. πρώτη φορά μου συμβαίνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Είμαι ξανά έγκυος αλλά τρώω σαν γουρούνα την πρώτη φορά δεν ήμουν έτσι!!!! θέλω να τρώω συνέχεια λέμε.. απίστευτο; δεν ξέρω με ενοχλεί αυτό.. πρώτη φορά μου συμβαίνει...
Awww συγχαρητήρια. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Τηγάνισα αυγό:D
So proud:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.
Ομελέτα...και μπορώ να πω πως ήταν στις τοπ 3 που έχω φάει ποτέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,403 μηνύματα.
Τσακώθηκα μ' αυτη που δουλεύει στη γραμματεία της σχολής μου :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Τσακώθηκα μ' αυτη που δουλεύει στη γραμματεία της σχολής μου :/

Θα ευχηθώ να είναι η πρώτη και η τελευταία, αλλά κρίνοντας από τις γραμματείες που έχω δει, δεν το κόβω. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω με αυτό για τους υπαλλήλους στις γραμματείες. Τί τους ταϊζουν εκεί μέσα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Μιλησα για αρκετη ωρα με την αδερφουλα μου , ετων 6 , για τα ...ερωτικα της προβληματα ;) :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

El Salazar

Νεοφερμένος

Ο El Salazar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Για πρώτη φορά με πήρε ο ύπνος σε εξωτερικό και όχι στεγασμένο χώρο.
Είχαμε πάρει με έναν φίλο μου ένα μπουκάλι Jagermeister,το γνωστό γερμανικό λικέρ από το Hangover 1 (τυχαίο? :drunk:) και αφού είχαμε πιει τα κερατά μας,δεν μπορούσαμε να γυρίσουμε σπίτι και ταβλιαστήκαμε έξω από την εκκλησία στην πλατεία της γειτονιάς μας.
Εν τέλει μας ξύπνησε το φως της ημέρας 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apep

Νεοφερμένος

Ο Apep αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Για πρώτη φορά με πήρε ο ύπνος σε εξωτερικό και όχι στεγασμένο χώρο
Την έβαψες μάγκα, θα πληρώσεις Ε.Ε.Τ.Α :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Χόρεψα τρελά χωρίς να με νοιάζει αν βλέπει κανείς. Λογικά θα έβλεπαν αρκετοί αλλά who cares? :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wanda

Νεοφερμένος

Η Wanda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Άλλαξα χώρα, πήγα σε swingers club ΜΕ τον άντρα μου για την εμπειρία (μαζευτείτε, να δω απλά πώς είναι)
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Άλλαξα χώρα, πήγα σε swingers club ΜΕ τον άντρα μου για την εμπειρία (μαζευτείτε, να δω απλά πώς είναι)
Και πως ήταν?

Μπράβο για το θάρρος πάντως
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Έφτιαξα ένα σούπερ μπραουνις με 2 υλικά
...3 αυγά και 2 σοκολάτες κουβερτούρες

Χτυπάς τα ασπράδια ενσωματώνεις τους κρόκους με την σοκολάτα ,ενώνεις τα πάντα και έτοιμο.. τέλειο ήταν.
 

Συνημμένα

  • 2-ingredient-brownie.jpg
    2-ingredient-brownie.jpg
    145.4 KB · Εμφανίσεις: 11

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top