Μαλλιά προσθετική τρέσσα-extenssions

*natalia5555*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Σε λίγο θα πάω να μου τις βάλουν και θα σου πω λεπτομέρειες. Ξέρω πάντως ότι θέλουν ανα 2 μήνες να πηγαινω και να την τοποθετούν λίγο πια πάνω(αφού μακραίνει το μαλλί κανονικά) και γιαυτό ζητάνε 80 ευρώ. Μου φάινονται αρκετά.
Αν γνωρίζεις εσύ κάποια καλό κομμωτήριο με εμπειρία στην τοποθέτηση τρέσας και καλύτερη τιμή από τα 80 ευρώ ενημέρωσέ με για μετέπειτα όταν θα χρειαστώ μετά το δίμηνο να την ξαναράψουν πιο πάνω.
Ευχαριστώ,
Εύα
περιμενω να μου πεις πως ειναι το αποτελεσμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα Σ.

Νεοφερμένος

Η Εύα Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
περιμενω να μου πεις πως ειναι το αποτελεσμα...
Να'μαι!
Όπως σου τα είχα πει Ναταλία...
Το αποτέλεσμα πραγματικά πολύ όμορφο...ποτέ δεν είχα τέτοια μαλλιά.
Παρόλαυτα τα νιώθω ξένα...
δεν μπορώ να με συνηθίσω με τίποτα...
Με κοιτάζω, μου πάνε τόσο πολύ αλλά οχι δεν είμαι εγώ η Εύα!!!
Αποφάσισα να τα βγάλω...σήμερα κιόλας.
Τους πήρα τηλέφωνο. Θα πρέπει να με πέρασαν για ψυχάκια, τι να πω? Μου είπαν να τα κρατήσω λίγο ακόμα...
Α μπα, δεν τα θέλω, κάτι που δεν είναι δικό μου και ξέρω ότι δεν είναι μόνιμο καλύτερα να μην το έχω!
Μια χαρά μαλλάκια είχα και πριν "την περούκα" από χθες έτσι αρχισα να την λέω... Δεν υπήρχε ανάγκη να βάλω τέτοια πράγματα στο κεφάλι μου.
Θα προσπαθήσω να τα μακρύνω μόνη μου, αποφάσισα να τα περάσω μία αποχρωση στο φυσικό τους χρώμα (καστανό ανοιχτό) και να τα ξεχάσω, να μην τα πειράζω με σίδερο, πιστολάκι κτλ. και γενικώς να τα περιποιουμαι πάρα πολύ, Τι στο καλό κάποτε θα μακρύνουν!
Αυτά τα ολίγα...
Χαιρετώ
Εύα
Υ.Γ. Η αφαίρεση της τρέσας διαρκεί μόλις 5'.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Να'μαι!
Όπως σου τα είχα πει Ναταλία...
Το αποτέλεσμα πραγματικά πολύ όμορφο...ποτέ δεν είχα τέτοια μαλλιά.
Παρόλαυτα τα νιώθω ξένα...
δεν μπορώ να με συνηθίσω με τίποτα...
Με κοιτάζω, μου πάνε τόσο πολύ αλλά οχι δεν είμαι εγώ η Εύα!!!
Αποφάσισα να τα βγάλω...σήμερα κιόλας.
Τους πήρα τηλέφωνο. Θα πρέπει να με πέρασαν για ψυχάκια, τι να πω? Μου είπαν να τα κρατήσω λίγο ακόμα...
Α μπα, δεν τα θέλω, κάτι που δεν είναι δικό μου και ξέρω ότι δεν είναι μόνιμο καλύτερα να μην το έχω!
Μια χαρά μαλλάκια είχα και πριν "την περούκα" από χθες έτσι αρχισα να την λέω... Δεν υπήρχε ανάγκη να βάλω τέτοια πράγματα στο κεφάλι μου.
Θα προσπαθήσω να τα μακρύνω μόνη μου, αποφάσισα να τα περάσω μία αποχρωση στο φυσικό τους χρώμα (καστανό ανοιχτό) και να τα ξεχάσω, να μην τα πειράζω με σίδερο, πιστολάκι κτλ. και γενικώς να τα περιποιουμαι πάρα πολύ, Τι στο καλό κάποτε θα μακρύνουν!
Αυτά τα ολίγα...
Χαιρετώ
Εύα
Υ.Γ. Η αφαίρεση της τρέσας διαρκεί μόλις 5'.
Tα λεφτά σου θα τα πάρεις πίσω ή τα κλαίμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα Σ.

Νεοφερμένος

Η Εύα Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Tα λεφτά σου θα τα πάρεις πίσω ή τα κλαίμε;

χαχαχαχα!!!
Τα κλαίμε και μάλιστα γοερά Ηρώ...! άστο μεγάλη πίκρα...!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*natalia5555*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Tα λεφτά σου θα τα πάρεις πίσω ή τα κλαίμε;
καταλαβα.και εγω οταν ειχα βαλει στην αρχη μου ξυνιζαν αλλα δεν τα εβγαλα 300Ε δεν ειναι και λιγα....φυσικα και θα μεγαλωσουν τα δικα σου απεφευγε να χρησιμοποιεις συνεχεια το πιστολακι και το ισιωτικο και θα δεις μεγαλη διαφορα και στο μηκος και το μαλλι σου θα ειναι λαμπερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top