Σημείο ART

Sal Paradise

Δραστήριο μέλος

Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Πως σας φαινεται το καθημερινο πολιτιστικο μαγκαζινο <<Σημειο ART>> που προβαλλει η κρατικη τηλεοραση απο περυσι;;
Οσοι τουλαχιστον την εχουν παρακολουθησει ,εστω και μια φορα, την εκπομπη,ας εκφερουν αποψη.

Αποσπασμα αυτης της πολιτιστικης προσπαθειας της ερτ, εδω
Μηπως ειναι ενα ακομη <<φτηνο>> πυροτεχνημα της ελληνικης τιβι ή αξιζει της προσοχης μας εν τελει;;:hmm:


Προσωπικα,την (συμβασιουχα) παρουσιαστρια της εκπομπης,Λιλιανα Αβρουσιν(περα απο την εξωτερικη της ομορφια:P) τη βρισκω συμπαθητικα φωτογενης,προσπαθει να ειναι επικοινωνιακη και να εξοικειωνεται με τον τηλεοπτικο φακο ολο και περισσοτερο σε καθε εκπομπη.Δεν κανει περιττα σχολια ,αλλα μενει στην ουσια.
Οσο για το περιεχομενο και την θεματολογια της εκπομπης,μαρεσει που προβαλλονται αρκετα εναλλακτικες μορφες τεχνης,προσκαλουνται ατομα που ειναι ασημα και εχουν κατι ομορφο να προωθησουν,ακουγεται δηλαδη η <<εικαστικη>> τους φωνη μεσα στο αλλαλουμ των τηλεσκουπιδιων.
Επισης,η εκπομπη ειναι προσιτη και για τα νεανικα κοινα,χωρις να εξαιρουνται και οι αλλες ηλικιες.
Δεν νομιζω οτι ειναι τοσο ασημαντη οσο να μην αξιζει αναφορα η συγκεκριμενη εκπομπη.

υ.γ.Σιγουρα εχουμε δει και αλλες ,τετοιου ειδους,εκπομπες στην ελληνικη τηλεοραση,οποτε δεν την θεωρω μοναδικη στο ειδος της...Απλως εχει να επιδειξει το κατι διαφορετικο.
Τι λετε λοιπον;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Θησεύς

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θησεύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Δεν την εχω δει πολυ, πραγματι η παρουσιαστρια εχει μια ιδιαίτερη ομορφια και θεωρω πως ειναι καλη εκπομπη.Γενικα η ετ1 το αξιζει το ανταποδοτικο τελος.Η νετ και η ετ3 παλι οχι κ τοσο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Κι εμένα μου αρέσει αυτή η εκπομπή, ενημερώνομαι και περνώ πολύ καλύτερα το χρόνο μου στην τιβί εκεί απο το να βλέπω τις αηδίες που έχουν άλλα κανάλια. Γενικώς η ελλ. τηλεόραση έχει κάποιες εκπομπές που αξίζουν, είναι μία απ'αυτές κατά τη γνώμη μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
    • *
  • Φορτώνει...
Top