Κολώνιες και αρώματα

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
2 φορες
Escada - magnetism
1 φορα
UltraViolet - Paco Rabanne
Addict - Christian Dior
Kashmere Mist, DKNY

...μετραω ψηφους τωρα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Κι η Kashmere mist ειναι τελεια, βαλε αλλη μια!
Η Addict αν και γλυκια πολυ, επειδη ειναι αρωμα, ειναι λιγο βαρυ και μπουκωτικο, για βραδακι καλυτερα!
Κι η ultraviolet λιγακι μπουκωτικη, αλλα αν περασει λιγη ωρα ειναι γιαμι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ε ναι...μου αρεσουν τα γλυκα και βαρια αρωματα..γι αυτο και εχω το Magnetism για μερα...;) ...ειναι και αυτο γλυκο..αλλα οχι τοσο βαρυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Κοιτάτε τι θα κάνω. Θα εκτυπώσω τη λίστα και θα πάω στο Hondos Center. Θα πάρω δείγματα. Μετά που θα τα φορέσω, θα σας πω αν μου ταιριάζουν. Είμαι ολίγο μίζερη με τις κολόνιες… αν δεν μου ταιριάζει, δεν τη βάζω που να με πληρώσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
dolce e cabbana light blue for men:)
τώρα αν μου τελειώσει έχω εναλλακτική: ιδρωτομασχαλίλα!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neverland_fairy

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,150 μηνύματα.
Φοράω τις καθημερινές (στη δουλειά) την Notte του Bulgari γιατί είναι ανάλαφρη και αν τη φορέσεις μετά το μπάνιο σου θυμίζει κάτι σα σοκολάτα και έντονη αίσθηση δροσιάς.

Για τις εξόδους μου προτιμώ τη Femme de MontBlank, γιατί είναι μωβ, με γλυκό, απαλό, μεθυστικό άρωμα και είναι τέλεια σε συνδιασμό με το δέμα και τη φυσική μου μυρωδιά.

:D:D:D:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Για τις εξόδους μου προτιμώ τη Femme de MontBlank, γιατί είναι μωβ, με γλυκό, απαλό, μεθυστικό άρωμα και είναι τέλεια σε συνδιασμό με το δέμα και τη φυσική μου μυρωδιά.

:D:D:D:D:D:D:D:D
:jumpy: :bounce: :look: :blink:
.

.

.

<Ο χρήστης Giorgos λιποθύμησε, παρακαλώ περιμένετε...>

.

.

.

.

Ουφ, συνήλθα :P .
Kalvin Klein τις καθημερινές και σε ειδικές περιπτώσεις Deep (έτσι νομίζω ότι λέγεται) 8) Ακόμη κι εγώ πέφτω ξερός με την τελευταία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neverland_fairy

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,150 μηνύματα.
Δε σου αρέσει Ζόρζ το αρωμά μου ?? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

Neverland_fairy

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,150 μηνύματα.
χι χι :D Ένα 166 με φορείο στο φόρουμ παρακαλώ :P:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.


iou-iou-iou-iou-iou-iou-iou-iou-iou!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Moschino "I love love"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
C-thru - Topaz


adespoto μ'αρέσει ΠΑΡΑ πολύ αυτή η κολόνια :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Φορώ πάντα, την "BVLGARI" την μαύρη.


.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Ένα ακόμα άρωμα στην συλλογή μου..
Το ερωτευτηκα με την πρώτη..
Η καινούρια Armani Code..

ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Πριν λίγο καιρό αγόρασα το Elixir από την Miss Sixty για βραδυνό και έχω πάθει πλάκα. Πολύ σέξυ και στυλάτο και το μπουκάλι επίσης τέλειο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

scar.lett

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η scar.lett αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
light blue- dolce & Gabbana. το μόνο άρωμα στο οποίο κατάφερα να μείνω πιστή για πολύκαιρό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχ άστε με... ήμουν ερωτευμένη με το Kashmere Mist...
Μέχρι που ο γερμανοτραφής πρώην μου, μού είπε ότι Mist σημαίνει "σκατά"...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Αχ άστε με... ήμουν ερωτευμένη με το Kashmere Mist...
Μέχρι που ο γερμανοτραφής πρώην μου, μού είπε ότι Mist σημαίνει "σκατά"...!

χαχα :clapup::clapup: ωραιο όνομα για αρωμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Μόνο εγώ δεν φοράω?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top