Το τέλος Κωστόπουλου, τέλος μιας εποχής

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Την κορυφαια δηλωση την εκανε η Βανα Μπαρμπα, οταν ηταν καλεσμενη στο Αξιζει να δεις:
Τατιανα: Σε επηρεασε καθολου η κριση?Πώς ειναι η ζωη σου τωρα?
Μπαρμπα:Μα φυσικα.Ποιον δεν επηρεασε η κριση?Να φανταστειτε οτι αναγκαστηκα να ξεγραψω την κορη μου απο το ιδιωτικο και να την γραψω σε δημοσιο σχολειο:eek:. (μεγααααλη καταντια , τι να σου πω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Μπαρμπα:Μα φυσικα.Ποιον δεν επηρεασε η κριση?Να φανταστειτε οτι αναγκαστηκα να ξεγραψω την κορη μου απο το ιδιωτικο και να την γραψω σε δημοσιο σχολειο:eek:. (μεγααααλη καταντια , τι να σου πω)
Αφού ασχολείστε και τα παρακολουθείτε, εντάξει, αλλά το συγκεκριμένο σχόλιο μόνο για χλευασμό δεν είναι. Δεν είπε ότι απέλυσε το σοφέρ ή τη μανικιουρίστ (που κι εκεί κακό είναι, για το σοφέρ και μανικιουρίστ όμως). Το να θες να παρέχεις καλή μόρφωση στο παιδί σου δεν είναι παράλογο. Ξέρουμε όλοι ότι το ελληνικό δημόσιο σχολείο δεν είναι κι ο καλύτερος χώρος για ένα νέο του 2012, καθώς έχει πάρα πολλές ελλείψεις οι οποίες καλύπτονται στα ιδιωτικά. Οι ελλείψεις αφορούν και στο προσωπικό, αλλά και στις υποδομές. Υπάρχουν πάντα εξαιρέσεις δε λέω όχι, αλλά ο κανόνας αυτός είναι. Ναι, είναι πλήγμα η μεταφορά ενός παιδιού από το ιδιωτικό στο δημόσιο, εκτός κι αν το πρώτο ήταν κάτι σαν το δεύτερο και ο γονέας πλήρωνε τσάμπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Αφού ασχολείστε και τα παρακολουθείτε, εντάξει, αλλά το συγκεκριμένο σχόλιο μόνο για χλευασμό δεν είναι. Δεν είπε ότι απέλυσε το σοφέρ ή τη μανικιουρίστ (που κι εκεί κακό είναι, για το σοφέρ και μανικιουρίστ όμως). Το να θες να παρέχεις καλή μόρφωση στο παιδί σου δεν είναι παράλογο. Ξέρουμε όλοι ότι το ελληνικό δημόσιο σχολείο δεν είναι κι ο καλύτερος χώρος για ένα νέο του 2012, καθώς έχει πάρα πολλές ελλείψεις οι οποίες καλύπτονται στα ιδιωτικά. Οι ελλείψεις αφορούν και στο προσωπικό, αλλά και στις υποδομές. Υπάρχουν πάντα εξαιρέσεις δε λέω όχι, αλλά ο κανόνας αυτός είναι. Ναι, είναι πλήγμα η μεταφορά ενός παιδιού από το ιδιωτικό στο δημόσιο, εκτός κι αν το πρώτο ήταν κάτι σαν το δεύτερο και ο γονέας πλήρωνε τσάμπα.

Κοιτα γενικα τα ιδιωτικα σχολεια εχουν πολλα συν και πλην...αλλα ειναι αλλου παπα ευαγγελιο σε αυτο το θρεντ. Ετσι οπως το μεταφερω εδω γραμμενο, χανει λιγο...αλλα αν εβλεπες ζωντανα την εκπομπη ,ε ενταξει, δεν μου ακουστηκε και τοσο μεγαλη η θυσια που εκανε. Τεσπα εμενα ισως να μην μου ακουστηκε ωραια...Οπως ειπες ,πλεον ναι, για εναν νεο του 2012 δεν ειναι και πολυ καλη η κατασταση στα δημοσια σχολεια , αλλα σκεψου οτι αυτο το ειπε πριν κατι χρονακια (οχι οτι ηταν και πολυ διαφορετικα τα πραγματα ,αλλα δεν ηταν και τοσο τραγικα οσο σημερα)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Κοιτα γενικα τα ιδιωτικα σχολεια εχουν πολλα συν και πλην...αλλα ειναι αλλου παπα ευαγγελιο σε αυτο το θρεντ. Ετσι οπως το μεταφερω εδω γραμμενο, χανει λιγο...αλλα αν εβλεπες ζωντανα την εκπομπη ,ε ενταξει, δεν μου ακουστηκε και τοσο μεγαλη η θυσια που εκανε. Τεσπα εμενα ισως να μην μου ακουστηκε ωραια...

Ειπε ομως πως την επιρεασε, οχι πως την κατεστρεψε...! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Ειπε ομως πως την επιρεασε, οχι πως την κατεστρεψε...! :P

Καλα σιγουρα...Απλα γενικα δε μου αρεσει αυτος ο υποβιβασμος που γινεται συνεχεια για τα δημοσια σχολεια. Ξερω οτι εχουν χιλιαδες, χιλιαδες, χιλιαδες κακα αλλα με συγχωρειτε ρε παιδια δεν μπορω να παραβλεψω και το αξιολογο εργο πολλων εκπαιδευτικων, που χωρις να εχουν τα μεσα που τους προσφερει ενα ιδιωτικο σχολειο παρ ολα αυτα προσφερουν την ιδια ποιοτητα δουλειας . Επιτρεψτε μου να ξερω κατι παραπανω...;) Σορυ ξεφυγα απο το θεμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bot

Νεοφερμένος

Ο bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
ποιος ειναι ο πετρος κωστοπουλος

Κάποιος που του ήταν ιδιαίτερα εύκολο να επηρεάζει σε βαθμό αναθεώρηση "στάσης ζωής" τους....κατασταλαγμένους, οι υπό διαμόρφωση δεν "κινδύνευαν" ποτέ από τον Πέτρο! :D

Και αυτό δεν του το συγχώρεσαν ποτέ οι διερχόμενοι τον Ρουβίκωνα..! 'Ετσι, όταν πέσαν τα παλάτια του, κάτι που ήταν αναπόφευκτο αφού επένδυσε σε ανθρώπινο δυναμικό (δυστυχώς η πορεία των αυτοφωτιζόμενων ανθρώπων -πρέπει να- είναι μοναχική) πέσαν να τον φάνε ωσάν zompies που λειτουργούν ....ενστικτωδώς! ;)

Φυσικά δεν αναφέρομαι στον....Αγγελάκα, διότι ούτε με zompie μοιάζει, ούτε λειτουργεί (βιαστικά) και με το ένστικο όπως τα ζώα! Το λέει και στο τραγούδι (του), σιγά μη κλάψει, σιγά μη φοβηθεί, σιγά τα αίματα! :clapup:

Ερώτηση
-Τι ΄χες Γιάννη; :hmm:
Απάντηση
-Tι ΄χα πάντα.... :whistle:

Αφήστε λοιπόν τον Κωστόπουλο, που ακόμη και τώρα μας δουλεύει ψιλό γαζί, και ασχοληθείτε πχ με έναν περιπτερά ρε παιδιά, που έχει πάθει αγκύλωση μέσα στο περίπτερο 12 ώρες να διαβάζει τσάμπα το Νitro και να μην μπορεί ούτε να βγει για την φυσική του ανάγκη (πάρκαρε την 4s ο ....σταρχιδιστής ακριβώς στο πορτάκι που έμπαινε με την κεφάλα κι έβγαινε με τον κώλο ο δαρείς και πεπαιδευμένος περιπτερούχος) κι αυτός είναι ένα κακό πρότυπο για τα παιδιά μας, έτσι δεν είναι? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
ποιος ειναι ο πετρος κωστοπουλος

Έλα μου ντε.....!!!!!!!

Υποψιάζομαι κάποιος που πουλούσε αέρα κοπανιστό τυλιγμένο σε χαρτί.

Πουλώντας όμως αυτόν τον αέρα...... έβγαλε καλά λεφτάκια,

ώστε να ζει βασιλικά. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Μιλάτε για έναν άνθρωπο που προκαλούσε κάποτε ότι μπορεί ν' ανοίξει όσα περιοδικά θέλετε μέσα σε μια μέρα...

«Ό,τι ανεβαίνει, κατεβαίνει.»
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamStealer

Δραστήριο μέλος

Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 745 μηνύματα.
Ξέρουμε όλοι ότι το ελληνικό δημόσιο σχολείο δεν είναι κι ο καλύτερος χώρος για ένα νέο του 2012, καθώς έχει πάρα πολλές ελλείψεις οι οποίες καλύπτονται στα ιδιωτικά.

εσυ ξερεις δεν ξερουμε ολοι.
Αν ειχα παιδι, θα πηγαινε δημοσιο.
Στο σχολειο δεν πας μονο για να αποκτησεις γνωσεις, αλλα για να πλουτίσεις σαν συνολικη προσωπικοτητα.
Κατι που στο δημοσιο την αποκτας σε πολυ μεγαλο βαθμο....


εχμμμ γιατι εχω την εντυπωση οτι βγηκα οφφ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aniohaseo

Νεοφερμένος

Ο Aniohaseo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 62 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Εγω πάντως την αμαρτία μου θα την πώ...
Ας ειχα την Μπαλατσινού και...ξερό ψωμι !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Μπαλατσινού; Κόκαλα, πολλά κόκαλα βρε παιδί μου...................:P

Τελικά ο Κωστόπουλος πέτυχε μ΄αυτά που λέει/γράφει/ κάνει να είναι πάλι στην επικαιρότητα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μπαλατσινού; Κόκαλα, πολλά κόκαλα βρε παιδί μου...................:P
και δε μου αρεσουν οι σουπεεεςς..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheChosenOne

Νεοφερμένος

Ο TheChosenOne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Θα επιθυμούσα τις απόψεις σας,για τον συγκεκριμένο κύριο,γιατί σήμερα συζητούσα με έναν φίλο μου για αυτόν και συμφωνούσαμε σε όσα λέγαμε.Προσωπικά,οι απόψεις μου,για αυτόν είναι οι χειρότερες,και εξηγούμαι.Όταν αυτός,μέσω των εντύπων του,λέει πράγματα όπως,π.χ.:

1)Μόνο άμα είσαι σφίχτης,τούμπανο κλπ.,έχεις μεγάλο τραπεζικό λογαριασμό,χρυσά ρολόγια και άλλα,μπορείς να ρίξεις κάποια που θέλεις........
2)Αν δεν έχεις πάει στην ζωή σου,τουλάχιστον κάποια σ/κ στην Μύκονο,τότε δεν ήξερες τι σου γίνεται και ήσουν κατώτερος από άλλους.
3)Η κλεψιά και η λαμογιά είναι από τα καλύτερα πράγματα,και μόνο με αυτά θα πας μπροστά.

Αυτά είναι 3 χαρακτηριστικά παραδείγματα που μου έρχονται στο μυαλό.
Επίσης,σε συνεντεύξεις του,μπορείτε να δείτε πόσο θαύμαζε ανθρώπους σαν τον Λαλιώτη και τι πίστευε για τις απατεωνιές των πολιτικών(δεν ανήκω κάπου πολιτικά,για να μην έχουμε παρεξηγήσεις)και την τωρινή του συμπεριφορά,ως άλλη Μάρθα Βούρτση.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
So, δεν τον συμπαθείς, αλλά επειδή λέει ότι πρέπει να είσαι παρτάκιας στην Μύκονο με τραπεζικό λογαριασμό για να ρίξεις κοπέλα, πρέπει να σε καθησυχάσουμε ότι όντως είναι μαλακίες και ότι θα τα καταφέρεις και συ που δεν πληροίς τα κριτήριά του?

(Σόρρυ, δεν άντεξα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheChosenOne

Νεοφερμένος

Ο TheChosenOne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
So, δεν τον συμπαθείς, αλλά επειδή λέει ότι πρέπει να είσαι παρτάκιας στην Μύκονο με τραπεζικό λογαριασμό για να ρίξεις κοπέλα, πρέπει να σε καθησυχάσουμε ότι όντως είναι μαλακίες και ότι θα τα καταφέρεις και συ που δεν πληροίς τα κριτήριά του?

(Σόρρυ, δεν άντεξα).

Καλά,και για αυτό,:P αλλά και γενικότερα,γιατί όπως είπα,το συζητούσα σήμερα με έναν φίλο μου.
Άσχετο,το Señorita ingeniosa που είναι σε παρένθεση,δίπλα από το όνομα σου,τι σημαίνει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Ποιος χέστηκε για τον Κωστόπουλο και τον κάθε Κωστόπουλο; like seriously. λαμόγια υπήρξαν, υπάρχουν και θα εξακολουθούν να υπάρχουν στην Ελλάδα είτε τους συζητάμε είτε όχι. Κι άλλοι που δεν έχουν κότερα, περιουσία και δεν είναι ούτε κάφροι ούτε ματσωμένοι μπορούν να έχουν όχι μόνο γκόμενα αλλά και να είναι μια χαρά επιτυχημένοι στην ζωή τους. common sense. Δεν χρειάζεται να στο επιβεβαιώσει κάποιος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Το πιο άκυρο θέμα που θα μπορούσε να δει κανείς σε φόρουμ. Να κάνουμε και για τους άλλους αναγνωρισμένους ανθρώπους από ένα θέμα να μην μείνουν παραπονεμένοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.
Μάλιστα. Δηλαδή θα πρέπει να ασχολ-ούμαστε με τον κάθε παπαρομαλάκα; Να περιμένουμε θέματα και για άλλες τέτοιες ...σπουδαίες ...προσωπικότητες; Έλεος!!!



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top