Παγωτό από ... μητρικό γάλα!

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Μήπως φταίει ότι είμαστε συνάδελφοι; :hmm: :hug::hehe: :)
Μάλλον οι προγραμματιστές δεν θα είναι-είστε το target group catανάλωσης του συγκεκριμένου παγωτού! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Μήπως φταίει ότι είμαστε συνάδελφοι; :hmm: :hug::hehe: :)

Δεν αποκλείεται να φταίει και η συναδελφικότητα, παίζει όμως και το γεγονός να μην θέλω να φάω παγωτό από διάφορα γυναικεία αρμεγμένα στήθη....:eek::eek::eek: ΜΠΕ ΜΠΕ ΜΠΕ.....
Και που συνεχίζω να γράφω βρε παιδιά στο θέμα μια αναγούλα μου έρχεται όμως.....:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

germ1984

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Δεν οργανώνεστε οι κοπέλες του forum να κάνετε κάτι ανάλογο. Άντε ωραίες είναι αυτές οι προσπάθειες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eveRd'noRmalgUy

Νεοφερμένος

Ο eveRd'noRmalgUy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Δεν οργανώνεστε οι κοπέλες του forum να κάνετε κάτι ανάλογο. Άντε ωραίες είναι αυτές οι προσπάθειες..

μην χαίρεστε συνδίκτυε , θα εξαιρεθούν από πελάτες άτομα που διανύουν/δείχνουν να διανύουν την προβρεφονηπιακή ηλικία
στην εποχή μας , είναι προκλητική σπατάλη , δεύτερο μπιμπερό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Θα με φόβιζε αρκετά η ιδέα ότι οι δότριες μπορεί να έχουν αρρώστειες και δεν ξέρω τι ελέγχους θα έκαναν. Αλλά παγωτό από το δικό μου γάλα θα δοκίμαζα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top