Παιχνίδια της μοίρας

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Σημείωση από kajira
Έγινε συγχώνευση του θέματος
"Σύμπτωση..
."
με το παρόν θέμα
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ε αν σε κάνει να νιώσεις καλύτερα, άλλαξε προορισμό.. με το ζόρι δεν γίνονται αυτά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Σημείωση από kajira
Έγινε συγχώνευση του θέματος
"Σύμπτωση..
."
με το παρόν θέμα
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ε αν σε κάνει να νιώσεις καλύτερα, άλλαξε προορισμό.. με το ζόρι δεν γίνονται αυτά! :)

Δηλαδή εσύ θα πήγενες; δέν πειστέυεις καθόλου σε αυτά; μόνο εγώ τα πιστέυω;:worry::worry::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Σημείωση από kajira
Έγινε συγχώνευση του θέματος
"Σύμπτωση..
."
με το παρόν θέμα
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ε τα ψιλοπιστεύω, αλλά όχι σε βαθμό να μη πήγαινα.. το θέμα όμως είναι να απολαύσεις το ταξίδι κι όχι να αγχώνεσαι έτσι πριν καν ξεκινήσεις! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Σημείωση από kajira
Έγινε συγχώνευση του θέματος
"Σύμπτωση..
."
με το παρόν θέμα
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

συμφωνώ με kajira

άντε πήγαινε, κ μετά θα έχεις να μας λές ιστορίες :);):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Σημείωση από kajira
Έγινε συγχώνευση του θέματος
"Σύμπτωση..
."
με το παρόν θέμα
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Και εγω σου προτεινω να πας!!! Θα χασεις ενα πολυ ωραιο ταξιδι!!! Ενταξει τωρα αν φοβασαι μηπως συμβει τιποτα κακο αλλαξε προορισμο οπως ειπε και η kajira! Παντως για να ξερεις παντου μπορει να συμβουν τετοια πραγματα;) μην βαζεις το κακο με το νου σου :)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Σημείωση από kajira
Έγινε συγχώνευση του θέματος
"Σύμπτωση..
."
με το παρόν θέμα
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

καταρχάς.... μην τυχών και πείτε ότι έρχεστε επίσκεψη σπίτι μου ε? :lol:

και για να σοβαρευτούμε....
εμένα πάλι μάλλον θα με επηρέαζε :redface:
δεν ξέρω αν θα ακύρωνα το ταξίδι αλλά μέσα στο αεροπλάνο θα ήμουν πολύ πολύ σφιγμένη....
όχι τόσο σαν σύμπτωση αν θες αλλά σαν γεγονός ότι η συγκεκριμένη εταιρία που πετάει για το Πουκετ που σκοπεύω να πάω, έχει αεροπλάνα που έχουν πρόβλημα και πέφτουν κάθε τρεις και λίγο!

....τελικά όσο το σκέφτομαι.... μάλλον θα άλλαζα προορισμό, σε κάποιον επίσης εξωτικό που θα μου άρεσε το ίδιο πολύ! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
όπως κουε; ποιό μετά απο αυτά θα πήγενες; λέμε τώρα; κάποιο κοντά ή κάπου πιό μακρυα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Αν παίζει λέει παιχνίδια η Μοίρα;;; Ουουου!!!
Η ζωή είναι απρόβλεπτη, γνωστό! Ποιός ξέρει τι του ξημερώνει αύριο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top