Αρχάγγελος 2005

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Μπράβο , μπράβο και πάλι μπράβο για μια άψογη οργάνωση. Το πρώτο αεροπορικό υπερθέαμα ολοκληρώθηκε την Κυριακή στο στρατιωτικό αεροδρόμιο της Τανάγρας. Euro fighter,Harrier, Rafael και σμήνη επίδειξης γέμισαν τον ουρανό και πραγματοποίησαν εντυπωσιακές μανούβρες που με τον συνδυασμό του ήχου των τζέτ κινητήρων και ταχυτήτων που ξεπερνούσαν κάποιες φορές τα 500χλμ πρόσφεραν ένα άκρως εντυπωσιακό αποτέλεσμα. Η στατική έκθεση ήταν 7 χλμ και είχε τα πάντα, από μεταγωγικά C-130 και canadair, μέχρι F-18, Apache και εκπαιδευτικά. Άψογη οργάνωση και μέσα στην μονάδα καθώς μπορούσες να βρεις κάθε είδους αναμνηστικά από καπέλα μέχρι αυθεντικά σήματα. Φυσικά η βιντεοσκόπηση και η φωτογράφηση επιτρεπόταν (πλην κάποιον μεμονωμένων σημείων). Μόνο άριστα για αυτήν την οργάνωση από την Πολεμική αεροπορία και κρίμα σε όσους δεν κατάφεραν να πάνε. 40.000 κόσμος το Σάββατο πάνω από 200.000 άτομα την Κυριακή. Σύντομα θα ακολουθήσουν και φωτογραφίες.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><o:p></o:p>

<o:p></o:p>

Πηγή : είμαι ο πηγής ο ίδιος πήγα και το είδα, για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε το www.haf.gr<o:p></o:p>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Κι εγώ δεν ήμουν ανάμεσα σε κανέναν απο τους 240.000 κλαψ....

Διάβασα ότι ήταν μοναδικό.Πηγέ κανείς απο εδώ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top