Παπούτσια! Πως τα καθαρίζουμε;

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Τα all star τα βάζεις στο πλυντήριο και καθαρίζουν μια χαρά:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,845 μηνύματα.
Παρήγγειλα ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ fila και από μέσα είναι έτσι 😶🤢

Τρώνε τώρα μπινελίκι ή δεν τρώνε;

IMG_20240403_185349.jpg
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,062 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,845 μηνύματα.

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,062 μηνύματα.
Δεν έχω ιδέα.. Προφανώς ήταν το εκθεσιακό, αλλά εγώ το πλήρωσα 100€
Αν αποφασίσεις να τους εμπιστευτείς ξανά Θα τους στείλεις φωτογραφία και θα τους πείς για να μην σας εκθέσω με κριτικές θέλω νέα και 20% επιστροφή.(έκπτωση)
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,845 μηνύματα.
Αν αποφασίσεις να τους εμπιστευτείς ξανά Θα τους στείλεις φωτογραφία και θα τους πείς για να μην σας εκθέσω με κριτικές θέλω νέα και 20% επιστροφή.(έκπτωση)
Σιγά μη ξανά πάρω.. είναι και αλυσίδα τρομάρα τους.

Πάλι καλά απ' έξω είναι καινούργια, μόνο αυτό έχει το ένα παπούτσι..
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,062 μηνύματα.
Σιγά μη ξανά πάρω.. είναι και αλυσίδα τρομάρα τους.

Πάλι καλά απ' έξω είναι καινούργια, μόνο αυτό έχει το ένα παπούτσι..
Οχι εννοώ να τους εμπιστευτείς ξανά στο να τα πάρουν πίσω και να σου φέρουν νέα και οχι εκθεσιακά -20% έκπτωση.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,548 μηνύματα.

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,872 μηνύματα.
έχει πέσει πολύ η ποιότητα στα ρούχα. μπλούζες ξεβάφουν, παντελόνια σκίζονται, κάλτσες βγάζουν χνούδια. :ermm:
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,760 μηνύματα.
έχει πέσει πολύ η ποιότητα στα ρούχα. μπλούζες ξεβάφουν, παντελόνια σκίζονται, κάλτσες βγάζουν χνούδια. :ermm:
Ισχύει, 120€ παπούτσια και από μπροστά μου άνοιξαν λίγο.. μέσα σε ούτε ένα χρονο.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top