Προβληματικές παρτίδες Amita Motion

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Εντάξει. Εδώ πίνω κάτι κατάξινους χυμούς του ΑΒ με την επωνυμία maya (νομίζω), εδώ θα κολώσω.
Ναι μου χει τύχει να ναι χάλια η αμίτα μου μα την πίνω. Κι αν πεθάνω, πέθανα.
Βέβαια τον χειμώνα προτιμώ τα φυσικά.
Αλλά άντε να ξυπνήσεις το πρωί και να ξεκινήσεις το στύψιμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

core01

Νεοφερμένος

Ο core01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εντάξει. Εδώ πίνω κάτι κατάξινους χυμούς του ΑΒ με την επωνυμία maya (νομίζω), εδώ θα κολώσω.

χαχα.
πέρα από τη πλάκα, θα ξυπνήσουμε ένα πρωι και θα έχουμε βγάλει πόδια βατράχου με τις βλακείες της amita και κάθε amita.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
και μετα μου λενε οτι η τεκιλα βλαπτει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
η coca cola δεν σας πείραξε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ψιλο-ασχετο αλλα ετσι ειχε γινει με μια καταπληκτικη αντιηλιακη κρεμα που τη θεωρω -ουσα μακραν την καλυτερη- δηλ. μια παρτιδα βγηκε οφ και δημιουργησε προβληματα σε πολλα γυναικεια προσωπα- κι ετσι πλεον δεν υπαρχει στο εμποριο η συγκεκριμενη, την κατηργησαν εντελως για να μη χαλασει η φημη της εταιρειας. Στενοχωρηθηκα η αληθεια ειναι γιατι καλυτερη οπως ξαναειπα δεν ειχα βαλει. Αλλα απο την αλλη, επραξαν ορθως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Εδώ σταμάτησαν το VICKS σε στικ γιατί λέει σε κάποιους ξέραινε τη μύτη και παραπονέθηκαν. Ας μην το αγόραζαν αυτοί οι κάποιοι, εμείς οι υπόλοιποι τι φταίμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andre

Νεοφερμένος

Ο andre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εγώ περιμένω να δω τι ημερομηνία θα έχουν οι χυμοί που θα μοιράσουν στη "μέρα θετικής ενέργειας". τους βλέπω όλους εκεί πέρα να φεύγουν με κόψιμο από την Amita motion με 9 βιταμίνες και κωλοβακτηρίδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

core01

Νεοφερμένος

Ο core01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εγώ περιμένω να δω τι ημερομηνία θα έχουν οι χυμοί που θα μοιράσουν στη "μέρα θετικής ενέργειας". τους βλέπω όλους εκεί πέρα να φεύγουν με κόψιμο από την Amita motion με 9 βιταμίνες και κωλοβακτηρίδια!

:) χαχα!
αυτό θα σημαίνει το τέλος της amita αν και για εμένα τέτοιες εταιρίες έχουν μόνο μία ευκαιρία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
η coca cola δεν σας πείραξε :P

Κι όμως! Η Coca Cola Zero μου τινάζει το έντερο στον αέρα. Η κανονική και η light όχι. Άμα μου βρεις γιατί το παθαίνω, δώρο μια Amita Motion χαλασμένη και διπλοπροβληματική.:whistle: (πριτς! χιχι!:redface: )


Πιείτε πορτοκαλάκια φυσικά ρε σείς, ενισχύετε τη ντόπια παραγωγή και την υγεία σας. Ειδικά αν πίνετε την πορτοκαλάδα χωρίς να τη στραγγίζετε πρώτα, είναι ότι πρέπει για το πεπτικό σύστημα με τις φλουδίτσες!:)

Τέτοια προβλήματα με Αμιτοειδή τα χω ξανακούσει, μπορεί και σε αυτό το φόρουμ μάλιστα. Να μην επιστρέψετε τίποτα. Κατευθείαν καταγγελία σε ΙΝΚΑ και δεν ξέρω γω που αλλού, να στρώσουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Πιο μικρή, κατά γυμνάσιο εποχή, έπινα amita μανιωδώς.
Κάθε μέρα στο σχολείο μαζί με το σαντουιτσάκι, κάθε μεσημέρι με το μεσημεριανό και σίγουρα το απογευματάκι μετά το φροντ.
Είχα ψύχωση μιλάμε!:redface:
Μέχρι που μια μέρα πήρε ο παππούς μου ολόκληρη παρτίδα amita (ξέρετε αυτούς που είναι μέσα στη κούτα) γιατί είχαμε μαζευτεί όλα τα ξαδέρφια για αρκετές μέρες στο εξοχικό. Έλα όμως που εμένα με έπιασε η λαιμαργία και κατέβαζα τον έναν χυμό πίσω από τον άλλον;
Η έξυπνη τα πετούσα τα κουτάκια στο δίπλα χωράφι και καλά πως δε θα τα δουν οι δικοί μου. :cold:
Αυτό ήταν, πέρασα το πιο απαίσιο απόγευμα της ζωής μου στη τουαλέτα που δεν ήταν καν τελειωμένη ακόμη :sick:
Από τότε όπου δω amita τρέχω, ούτε για πλάκα δε πίνω, μου έχει μείνει ψυχολογικό!!!!
Αλλά δεν μου λείπει κιόλας να πω την αλήθεια μου, από τη μέρα που ανακάλυψα τι νόστιμα που είναι τα φρούτα και τα λαχανικά (έχει 1-1,5 χρόνο που έγινε αυτό, ναι ναι ναι το ξέρω είμαι έλεος :redface: ) , ούτε να τα σκεφτώ να αγοράσω τέτοια σκευάσματα από δαύτα :P
Στύβω τα πορτοκαλάκια μου, πειραματίζομαι και με τίποτα άλλα φρούτα στο μούλτι και την περνάω ζάχαρη...
Βέβαια τώρα το καλοκαιράκι δεν είναι η εποχή τους τα πορτοκάλια και πειραματιζόμουν με άλλα, έφτιαχνα πηχτές γρανίτες με καρπούζι, φράουλες κλπ :D

Όσο για το τι έχει η amita δεν σοκάρομαι καθόλου!
Η αδερφή μου είναι τεχνολόγων τροφίμων και έχω ακούσει πολύ-πολύ χειρότερα για άλλες μεγαλύτερες εταιρίες, με προϊόντα που ούτε σου περνάνε από το μυαλό και όταν το ακούς απορείς "μα τι στο καλό μπορεί να έχει αυτό;" :confused:

Όσο για την κόκα κόλα, εγώ προσωπικά δεν αντέχω το ανθρακικό, όταν πίνουν οι άλλοι και ζηλεύω, (:loltooth:)
βάζω κόκα κόλα σε ένα ποτήρι και ρίχνω λίγο νερό ή αλάτι για να ξεθυμάνει το ανθρακικό :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εδώ σταμάτησαν το VICKS σε στικ γιατί λέει σε κάποιους ξέραινε τη μύτη και παραπονέθηκαν. Ας μην το αγόραζαν αυτοί οι κάποιοι, εμείς οι υπόλοιποι τι φταίμε?

Βρασε μεντα και πασαλειψου, κανει δουλεια. Καλυτερη απο βικς:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
Βρασε μεντα και πασαλειψου, κανει δουλεια. Καλυτερη απο βικς:D

Εισπνοές με ευκάλυπτο. Εγγύηση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Ρε σεις πως θα κουβαλάω την κατσαρόλα στην τσάντα μου? :P Το πρόβλημα δεν είναι όταν είμαι σπίτι, όταν είμαι έξω το θέλω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

core01

Νεοφερμένος

Ο core01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εγώ περιμένω να δω τι ημερομηνία θα έχουν οι χυμοί που θα μοιράσουν στη "μέρα θετικής ενέργειας". τους βλέπω όλους εκεί πέρα να φεύγουν με κόψιμο από την Amita motion με 9 βιταμίνες και κωλοβακτηρίδια!

πες το ψέμματα. μου θυμίζει ένα παιχνίδι που μοιράζανε οι κακοί τον ιό έτσι :P
πλακα στη πλάκα όμως πρέπει η amita να προσέξει τι θα μοιράσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
θα κοιτάξετε ημερομηνία όποιος παει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

core01

Νεοφερμένος

Ο core01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
θα κοιτάξετε ημερομηνία όποιος παει

το θέμα είναι ότι το πιο σίγουρο είναι ότι δεν θα το ξέρουν πολλοί άνθρωποι.
θα πρέπει η amita να βάλει 2 ταμπέλες --> "amita κανονική" & "amita για WC" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourningStar

Νεοφερμένος

Ο mourningStar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Εγω μετρησα τις βιταμινες και μου βγηκαν 5!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

McConkey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο McConkey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Τα amita είναι ψευδοχημοί δε προσφέρουν τπτ το ουσιαστικό.......
Αν θέλετε χυμό πηγαίντε λαική αγοράστε πορτοκάλια και κάντε χυμό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
πήρα σημερα 2 δίλιτρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγώ ήπια προχτές,κοίταξα και ημερομηνία και έλεγε Δεκέμβρη του 13.Πάντως ούτε ξινός ήταν,ούτε τίποτα.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top