Μυρωδιά που διαρκεί

georgia mo

Νεοφερμένος

Η georgia mo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Σας έχει τύχει ποτέ να περνάτε δίπλα από γυναίκες και να σας έρχεται μια έντονη, όμορφη μυρωδιά, κάτι σαν αέρας φρεσκάδας;Ξέρετε ποιο είναι αυτό το προϊόν που δίνει μυρωδιά που διαρκεί; Δεν είναι άρωμα...ούτε αφρόλουτρο...αλλά και κρέμα σώματος δύσκολο! Θα πρέπει η άλλη να έχει βάλει επάνω της όλο το μπουκάλι και πάλι μετά από λίγο εξασθενεί...Έχετε καμιά ιδέα τι μπορεί να είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Αρωμα ειναι. Απλως εξαρταται η ποιοτητα. Αλλα μυριζουν πολυ εντονα και διαρκουν περισσοτερο. Αλλα ειναι πιο ελαφρια και δε διαρκουν τοσο.
Μετα παιζει ρολο και η μαρκα. Π.χ. Τα αρωματα της Chanel (οσα εχω δοκιμασει τουλαχιστον) διαρκουν πολλες ωρες και το αρωμα διαρκει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia mo

Νεοφερμένος

Η georgia mo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Λες;; Στο μεταξύ είναι ελαφριά μυρωδιά...περνάει η άλλη από δίπλα και σου ρχεται μια αύρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Λες;; Στο μεταξύ είναι ελαφριά μυρωδιά...περνάει η άλλη από δίπλα και σου ρχεται μια αύρα...
Ναι ρε, το εχω πετυχει!;)
Δε μπορω να φανταστω τι αλλο μπορει να ειναι...Ισως κανενα σαμπουαν, αλλα δε νομιζω να ηταν τοσο εντονο το αρωμα του. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia mo

Νεοφερμένος

Η georgia mo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
chanel λοιπόν:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Το μαλακτικό των ρούχων δεν είναι; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ε κατι απο ολα αυτα θα ειναι, εξαρταται... Μπερδευονται τα αρωματα με την μυρωδια του σωματος και βγαινει κατι μοναδικο.. Παντως την επομενη φορα, ρωτα! Επιπλεον η ζιβανσι εχει τετοιου τυπου μυρωδιες στα αρωματα της!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mayram999

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Συνήθως είναι το μαλακτικό από τα ρούχα πάντως,η κολλητή μου που έχει το ίδιο πράγμα,φοράει το shock on her street edition κολόνια της calvin klein και πραγματικά μυρίζει σαν να έχει βγει απ'το ντους,είναι πολύ γαμάτο άρωμα ,μυρίζει σαν σαπούνι και είναι πολύ ελαφρύ έχει έτσι μια αίσθηση φρεσκάδας και κρατάει κάμποσες ώρες παίζει να πάω να το αγοράσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

granita

Δραστήριο μέλος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
πάντως μπορεί να είναι και κρέμα σώματος..δεν είναι απίθανο, γιατί ορισμένες έχουν έντονο άρωμα, που διαρκεί ιδιαίτερα αν βάζεις μεγάλη ποσότητα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolaos p.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikolaos p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Το έχω παρατηρήσει κι εγώ και μου αρέσει πολύ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top