Μπάρμπεκιου σε διαμέρισμα

Maro92

Νεοφερμένος

Η Maro92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Καλησπέρα!! Το πρόβλημά μου είναι το εξής!! Με το αγόρι μου μας αρέσει πολύ να κάνουμε μπάρμπεκιου, αλλά η ζωή στο διαμέρισμα δεν το επιτρέπει προφανώς! Πού να κουβαλάμε κάρβουνα και ψησταριές στο μικρό το μπαλκονάκι!! Πολλή φασαρία!!

Γι' αυτό σκεφτόμαστε να πάρουμε καμιά ψησταριά υγραερίου που μου έχουν πει ότι πάνω κάτω το ίδιο ψήσιμο κάνει! Υπάρχει κανείς που να χρησιμοποιεί??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorgosAsi

Δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 781 μηνύματα.
Δεν κανει το ιδιο!Αλλο τα καρβουνα καμια σχεση το καπνιστο ψησιμο με το αεριου
Υπαρχουν μικρες ψησταριες καμπινκ στυλ που μπορειτε να δειτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maro92

Νεοφερμένος

Η Maro92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Καταρχάς ευχαριστώ Giorrgo για τη βοήθεια! Τελικά μάλλον προς το κάρβουνο θα προσανατολιστούμε τότε! Το έψαξα λίγο και βρήκα μία κάρβουνου με πολύ βολικό μέγεθος για μπαλκόνι!



Πιστεύεις ότι θα κάνει καλή δουλειά??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorgosAsi

Δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 781 μηνύματα.
Οταν ψησεις φωναξε με
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maro92

Νεοφερμένος

Η Maro92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Χαχαχα!! Το εκλαμβάνω ως έγκριση λοιπόν!! Είναι και σε καλή τιμή, πάω να την πάρω να κάνω έκπληξη στο αγόρι μου όταν γυρίσει από δουλειά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maro92

Νεοφερμένος

Η Maro92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ, αλλά θα προτιμήσω την campingaz! Απ' ότι ξέρω είναι αξιόπιστη μάρκα και τα προϊόντα της κρατάνε για χρόνια!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top