Πώς ντύνεστε;

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
τα μεσαία μαλλιά ποια είναι; αυτά στο avatar σου;

in other news καλά το υποπτευόμουν πως μόνο εγώ θεωρούσα όμορφο το messy bun :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Οχι στο αβαταρ μακρια θεωρουνται. τοσο ειναι κ τα δικα μου. Μεσαιο ειναι μεχρι τον ωμο περιπου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,090 μηνύματα.
Το θέμα είναι άμα το φοράς το Χ-ποντο να μπορείς και να το περπατήσεις και να το αντέχεις :P
Βγαίνει η άλλη και γυρνάει με τα παπούτσια στο χέρι. Τι το βάζεις βρε μάτια μου;! Αφού θα σε κουράσει μετά από κάποια ώρα και είναι πιθανό να κάτσεις όρθια, βάλε κάτι άνετο να είσαι ξεκούραστη :/: .

Νομίζω το αφημένο μαλλί (κατ' επέκταση το μακρύ αφημένο μαλλί) είναι η καλύτερη περίπτωση. Προσωπικά οποιοδήποτε είδος πιασίματος/σηκωμένου μαλλιού μου φαίνεται ωραίο μόνο σε κάποια γυναίκα που θα έχει κάτι που θα με συγκλονίσει στο πρόσωπό της (πρόσωπο με γωνίες, μάτια που μου αρέσουν/χείλια) καθώς τραβάει περισσότερο την προσοχή σου. Τα αφημένα όμως είναι καλύτερα σε όλες τις περιπτώσεις :redface:.
Δεν κρατάμε κακία πάντως και όσο μπορούμε σας νιώθουμε και για την extra ζέστη και ειδικά για το μανίκι που τρώτε με λούσιμο/μάσκες και τα γύρω.

On topic:
Μέχρι πρώτη-δευτέρα λυκείου ήταν όλα μαύρο-γκρι-μπλε και σποραδικά καφέ από ρούχα (εκτός από παιδάκι που μου τα διαλέγανε ξερω'γω και φορούσα και κάτι κίτρινα θυμάμαι). Στο να διαμορφώσω κάποιο "γούστο" πιο ανοιχτό στα ρούχα με βοήθησε η αδερφή μου μεγαλώνοντας. Κυρίως να ξεκολλήσω και να δοκιμάσω να βάλω πράγματα που παλαιότερα τα έβλεπα σε άλλους και έλεγα "γιατί;".
πχ. έχω στην κατοχή μου πλέον κάτι σε μουσταρδί/ευκοιλί και μπορντό τζινοειδή ή ένα γαλάζιο μπλουζάκι τα οποία πριν πάρω και βάλω έλεγα "θα μοιάζω κάγκουρας/δαπίτης" αντίστοιχα και τελικά δεν μου κάτσαν άσχημα. (Ακόμα δεν δέχομαι το V, σε αυτό είμαι κάθετος).
Πλέον αυτό που έχω περιέργεια να δοκιμάσω είναι κάποιο κοστούμι. Γαμπριάτικο φάση, να δω πως μου πάει ρε παιδί μου :P

Γενικότερα πάντως ως φύλο είμαστε κλαιν σε αυτό το θέμα. Αν εξαιρέσεις δουλείες με στανταρισμένο dress code ή ίσως εξαιρετικές περιπτώσεις τύπου πάω σε γάμο, μπορούμε να βάλουμε τα ίδια ρούχα και να πάμε σχολή/ραντεβού με πρόσωπο/σε club και να μη φοβόμαστε πως κάποιος θα θεωρήσει ότι το ντύσιμό μας δεν συνάδει με το χώρο στον οποίο βρισκόμαστε (κοινωνικά πρότυπα και τα συναφή θα μου πεις βέβαια και θα 'χεις και ένα δίκιο, αλλά θα σου πω ότι βαριέμαι να ανοίξουμε αυτήν την κουβέντα :/: ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Εγώ θέλω κάποια στιγμή να το γυρίσω από jean-κοντομάνικη-ζακέτα σε jean-πουκάμισο. Παλιότερα νόμιζα πως ήταν πιο πολύ για formal περιστάσεις αλλά τελευταία βλέπω όλο και περισσότερους να τα φοράνε κάθε μέρα, σχολή ξέρω γω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Εμένα πάντως που τώρα είναι πιο μακριά απ' όσο τα έχω ξαναφήσει ποτέ (στην μέση της πλάτης και ίσως και λίγο παρακάτω), όταν πρόκειται να βγω πρωί-μεσημέρι έξω, τα κάνω κοτσίδα ή τα πιάνω πάνω, αλλά να φαίνονται περιποιημένα. Στο σπίτι μέσα είμαι με το κλάμερ, μόνο εγώ με βλέπω άλλωστε δεν με νοιάζει :P
Αν πρόκειται να βγω βράδυ, τα αφήνω κάτω και είναι αρκετά εντυπωσιακά νομίζω γιατί εκτός από μακριά είναι πολύ πυκνά και σπαστά χωρίς να φουντώνουν :redface: Αλλά πολλές φορές φλερτάρω με την ιδέα να τα σηκώσω επάνω σε έναν κότσο γιατί με την υγρασία της Θεσσαλονίκης είναι λες και βγαίνω από την σάουνα αν περπατήσουμε λίγο :P

Βασίλη, μεσαίο μήκος μαλλιών είναι λίγο κάτω απ' τον ώμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nymphet

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nymphet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Kαι μένα λόγω ματιών μου λένε οτι μου πάνε πάνω.Αλλά τα βρίσκουμε κάπου στη μέση,υπάρχει και το μισά-μισά :P Σε ζεσταίνουν στο λαιμό αλλά δεν μπαίνουν μες στα μούτρα σου:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Εγώ θέλω κάποια στιγμή να το γυρίσω από jean-κοντομάνικη-ζακέτα σε jean-πουκάμισο. Παλιότερα νόμιζα πως ήταν πιο πολύ για formal περιστάσεις αλλά τελευταία βλέπω όλο και περισσότερους να τα φοράνε κάθε μέρα, σχολή ξέρω γω.

Εγω παντως ειμαι ο μονος που σκαω με πουκαμισο σχολη :P

Μια εποχη με φωναζαν τραπεζιτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εξαρτάται από το πουκάμισο. Αν είναι κολλαριστό όσο δεν πάει, τότε είναι αρκετά επίσημο, ανάλογα και με το όλο στυλ. Και σίγουρα θα είναι κλειστό το κολλαριστό.
Μπορεί ένα πουκάμισο να είναι κλειστό πάλι αλλά να είναι τέτοιο το σχέδιο και τόσο όχι τόσο στενό, που δεν κάνει μπαμ. Δεν σχολιάζω καν το ότι μπορεί ένα πουκάμισο να είναι φορεμένο ανοιχτό(ιδιαίτερο τα πιο φαρδιά, με μπλουζάκι από κάτω) και να είναι τέρμα casual. Έχει να κάνει πιστεύω με το πουκάμισο και με το όλο παρουσιαστικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Είμαι σε περίεργη περίοδο με το ντύσιμο, γιατί μου λένε -γκουχ γκουχ- ότι το σορτς μου είναι πολύ κοντό, το τοπάκι πολύ κοντό, ότι φαίνεται το ένα και το άλλο κτλ κτλ. και απλά κάθομαι και με παρατηρώ ώρες ώρες. Προσωπικά δε νομίζω ότι ντύνομαι "περίεργα" ή ότι προκαλώ. Φοράω ψηλόμεσα σορτς και crop tops πχ. που δε φαίνεται καν ο αφαλός, δε νιώθω μεγάλη ή οτιδήποτε για να κυκλοφορώ με μακριά παντελόνια/jeans και φοράω ό,τι μ' αρέσει και ξέρω πότε κάτι προκαλεί και πότε όχι.

Ο λιγούρης θα στη πέσει και θα σε κοιτάξει ακόμα και με τα ρούχα του γυμναστηρίου να είσαι.
Εν ολίγοις προσπαθώ να μη φοράω όσα φορούσα πέρυσι το καλοκαίρι - ειδικά κάτι αγαπημένα τοπάκια με κοψίματα στα πλάγια και κάποια crop tops OMAGAD-.
Anyway, πρέπει να σοβαρευτώ λένε για να μη με κοιτάνε στο δρόμο bullshits. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνω γιατί αν έχεις το σώμα για crop top ή το ψηλόμεσο σορτς να μην τα βάλεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνω γιατί αν έχεις το σώμα για crop top ή το ψηλόμεσο σορτς να μην τα βάλεις.

Νε ούτε γω το καταλαβαίνω. Όχι ότι δε φοράω καν, αλλά μερικά σκέφτομαι να τα χαρίσω ξέρωγω, ή να τα φοράω μόνο στη παραλία. :P
Είναι και καλά θέμα σοβαρότητας. Ξες τώρα τα αγόρια πώς είναι. Εγώ δεν ήξερα. Ο_ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ναι, ζηλεύουν επειδή δεν μπορούν να φορέσουν αυτοί ψηλόμεσα σορτς και τοπς. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nymphet

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nymphet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Eίναι το πώς νιώθεις.Πχ αν νιώθεις άνετα να φορέσεις κοντά και κολλητά και γουστάρεις,τότε επιβάλλεται να τα βάλεις :P Προσωπικά,όπως είπα και παραπάνω στην καθημερινότητα μου (στη συγκοινωνία,στο δρόμο,στη σχολή) αισθάνομαι άνετη με πιο φαρδιά και άνετα ρούχα.Και φυσικά αν ο λιγούρης τύχει να είναι δίπλα σου,θα σε καρφώσει ό,τι κι αν φορέσεις:blink: Απλά είναι το πόσο άνετα αισθάνεσαι με αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Είμαι σε περίεργη περίοδο με το ντύσιμο, γιατί μου λένε -γκουχ γκουχ- ότι το σορτς μου είναι πολύ κοντό, το τοπάκι πολύ κοντό, ότι φαίνεται το ένα και το άλλο κτλ κτλ. και απλά κάθομαι και με παρατηρώ ώρες ώρες. Προσωπικά δε νομίζω ότι ντύνομαι "περίεργα" ή ότι προκαλώ. Φοράω ψηλόμεσα σορτς και crop tops πχ. που δε φαίνεται καν ο αφαλός, δε νιώθω μεγάλη ή οτιδήποτε για να κυκλοφορώ με μακριά παντελόνια/jeans και φοράω ό,τι μ' αρέσει και ξέρω πότε κάτι προκαλεί και πότε όχι.

Ο λιγούρης θα στη πέσει και θα σε κοιτάξει ακόμα και με τα ρούχα του γυμναστηρίου να είσαι.
Εν ολίγοις προσπαθώ να μη φοράω όσα φορούσα πέρυσι το καλοκαίρι - ειδικά κάτι αγαπημένα τοπάκια με κοψίματα στα πλάγια και κάποια crop tops OMAGAD-.
Anyway, πρέπει να σοβαρευτώ λένε για να μη με κοιτάνε στο δρόμο bullshits. :P
Βρε κορίτσι μου, αν δεν τα φορέσεις εσύ αυτά που είσαι 23 χρονών μπουμπούκι ποιός θα τα φορέσει, εγώ;
Φόρα ότι γουστάρεις και ότι σε κάνει να νοιώθεις άνετα και άσε τους άλλους να κουρεύονται. Εγώ ακόμα θυμάμαι πριν 2,5 χρόνια που έχασα αρκετά κιλά και φόρεσα ξανά εφαρμοστά ρούχα, με κοιτούσαν καλά καλά και με σχολίαζαν και καλά καλοπροαίρετα πως έγινα μοντελάκι... Η αλήθεια είναι πως οι περισσότεροι απλά ζηλεύουν γιατί δεν μπορούν να φορέσουν τα ίδια. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εγώ θέλω κάποια στιγμή να το γυρίσω από jean-κοντομάνικη-ζακέτα σε jean-πουκάμισο. Παλιότερα νόμιζα πως ήταν πιο πολύ για formal περιστάσεις αλλά τελευταία βλέπω όλο και περισσότερους να τα φοράνε κάθε μέρα, σχολή ξέρω γω.

Μην το σκεφτεσαι! Κανε το!
Εμενα μου αρεσει πολυ το πουκαμισο στον ανδρα(μακρυ) με τζιν ακομα κ βερμουδα
Και μαρεσει και το αθλητικο ντυσιμο
Με απωθει το πολυ κυριλε κ ιδιαιτερως κατι πολυ κυριλε παπουτσια που φορουν ορισμενοι -λεσ κ ειναι τραπεζικοι υπαλληλοι- κ γενικως το ντυσιμο το πολυ σοβαρο σε καθημερινη βαση. Προτιμω αθλητικα παπουτσια μοδατα, βερμουδιτσες κ πολο μπλουζακια πχ

Πριγκηπισσουλα μην ακουω σαχλαμαριτσες!
Βαλτα! Και τα κοντα κ τα καυτα! Θαρθει η ωρα που θα τα βγαλεις απο μονη σου κι οχι επειδη σχολιαζουν ορισμενοι ζηλιαρηδες;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

giorgos1988

Νεοφερμένος

Ο giorgos1988 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Το ντύσιμο μου το χειμώνα είναι κάπως παράξενο τα βραδια κυρίως αφού φοράω συνήθως μπλέ σκούρο πουκάμισο μακρυμάνικο μια καφέ ζώνη που έχω δερμάτινη μπλέ υφασμάτινο παντελόνι (τα τζιν τα έχω σταματήσει να τα φοράω αρκετά χρόνια) και ενα καφέ casual παπούτσι στο παρακάτω στυλ

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Studio_20160622_154308.png
    Studio_20160622_154308.png
    723.6 KB · Εμφανίσεις: 593
Τελευταία επεξεργασία:

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Omg συνδιασμός casual με επίσημο ο τύπος απο πάνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Βρε κορίτσι μου, αν δεν τα φορέσεις εσύ αυτά που είσαι 23 χρονών μπουμπούκι ποιός θα τα φορέσει, εγώ;
Φόρα ότι γουστάρεις και ότι σε κάνει να νοιώθεις άνετα και άσε τους άλλους να κουρεύονται. Εγώ ακόμα θυμάμαι πριν 2,5 χρόνια που έχασα αρκετά κιλά και φόρεσα ξανά εφαρμοστά ρούχα, με κοιτούσαν καλά καλά και με σχολίαζαν και καλά καλοπροαίρετα πως έγινα μοντελάκι... Η αλήθεια είναι πως οι περισσότεροι απλά ζηλεύουν γιατί δεν μπορούν να φορέσουν τα ίδια. :/:

Πριγκηπισσουλα μην ακουω σαχλαμαριτσες!
Βαλτα! Και τα κοντα κ τα καυτα! Θαρθει η ωρα που θα τα βγαλεις απο μονη σου κι οχι επειδη σχολιαζουν ορισμενοι ζηλιαρηδες;)

Απλά στη συγκεριμένη περίπτωση, ο ζηλιάρης είναι γένους αρσενικού.
Αλλά τεςπα, έκατσα και το φιλοσόφησα και κατέληξα στο ότι έχετε δίκιο κι οτι δεν αξίζει να αλλάξω για τίποτα και κανέναν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

logica

Νεοφερμένος

Η logica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Βάλε και σκόρδο και αγγουράκι να κάνεις τζατζικάκι να το φχαριστηθείς περισσότερο τουλάχιστον :P

Lol!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NastStorm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η NastStorm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 334 μηνύματα.
Το στυλ μου είναι κάτι μεταξύ ιδιαίτερου και συνηθισμένου. Περισσότερο φοράω καθημερινά ρουχα αλλά οταν βγαίνω πάντοτε φοραω επίσημα. Τα ρουχα μου ειναι σκουροχρωμα και κυριως μαυρου και γκρι χρωματος.. Ενα ενδεικτικό καθημερινό outfit μου, για να καταλαβετε πως είναι το στυλ μου ειναι : Ενα μαυρο τζιν, μια μαυρη μακρυμανικη στενη μπλουζα, μια μακρια μαυρη ζακετα (που φτανει μεχρι τα γονατα),ενα μακρυ μαυρο παλτο και μποτες doc martens. Επισης μου αρεσει πολυ να φοραω αξεσουαρ (σε ασημι και μαυρο χρωμα) και να συνδυαζω το look με μαυρες δερματινες τσαντες......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top