Βρώμικο

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
:rofl::hehe: lol mania έχω πεθάνει στο γέλιο

Μην γελάς εσύ απο ένα ιιιουυυυ τωρα μαζέυτηκαν πολλά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Το ξεφτυλίσατε έτσι.
Μετά την τροφική δηλητηριάση επάξια παίρνετε την 2η θέση για δίετα εξπρές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Το ξεφτυλίσατε έτσι.
Μετά την τροφική δηλητηριάση επάξια παίρνετε την 2η θέση για δίετα εξπρές.


Γιατί το ξευτηλήσαμε; βρές μου έναν που να πουλάει το λεγόμενο βρώμικο και να μην έχει κάτι απο τα παραπάνω, έστω ένα, δεν λέω ότι τα έχει ένας όλα αυτά γιατί θα τον είχαν βάλει μέσα για μαζικά εγγλήματα άλλα έστω ένα όλοι έχουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Γιατί το ξευτηλήσαμε; βρές μου έναν που να πουλάει το λεγόμενο βρώμικο και να μην έχει κάτι απο τα παραπάνω, έστω ένα, δεν λέω ότι τα έχει ένας όλα αυτά γιατί θα τον είχαν βάλει μέσα για μαζικά εγγλήματα άλλα έστω ένα όλοι έχουν...
Το Goodies, το σουβλατζίδικο στην γειτονιά σου, η ταβέρνα και ακόμη ποιο συχνά ένα ακριβό εστιατόριο. Καταλαβαίνεις τι θέλω να πω?

Παρεπιπτώντος εγώ το ποιο βρώμικο πράγμα που βλέπω κάπου που παρασκευάζουν φαγητό είναι να καπνίζουν και απλά αντέ γεια.

Να σου απαντήσω κιόλας ότι στην χαμοστέρνας μια χαρά γάντι έχει και τσιμπίδες για τα πάντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Το Goodies, το σουβλατζίδικο στην γειτονιά σου, η ταβέρνα και ακόμη ποιο συχνά ένα ακριβό εστιατόριο. Καταλαβαίνεις τι θέλω να πω?

Παρεπιπτώντος εγώ το ποιο βρώμικο πράγμα που βλέπω κάπου που παρασκευάζουν φαγητό είναι να καπνίζουν και απλά αντέ γεια.

Να σου απαντήσω κιόλας ότι στην χαμοστέρνας μια χαρά γάντι έχει και τσιμπίδες για τα πάντα.


Και εμείς έχουμε άτομο με τσιμπίδια και βάζει την πετσέτα μέσα απο την φόρμα, η πεθερά μου γάντια βάζει και μαζέυει μαλλί και πιάνει τα πάντα με τσιμπίδα, άλλα το ελάτωμα είναι ότι άν δεί αδέσπωτο το ταίζει ή το βάζει μέσα στο μαγαζί, όλα έχουν την μπόχα και δεν την βλέπεις άκουσε με σε παρακαλώ, ξέρω τι λέω;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Και εμείς έχουμε άτομο με τσιμπίδια και βάζει την πετσέτα μέσα απο την φόρμα, η πεθερά μου γάντια βάζει και μαζέυει μαλλί και πιάνει τα πάντα με τσιμπίδα, άλλα το ελάτωμα είναι ότι άν δεί αδέσπωτο το ταίζει ή το βάζει μέσα στο μαγαζί, όλα έχουν την μπόχα και δεν την βλέπεις άκουσε με σε παρακαλώ, ξέρω τι λέω;)
Παρανόησες και δεν παρανόησες. Αυτό που λέω είναι ότι και τα καλύτερα μέρη και τα γνωστότεραπου πολλοί τρώνε χωρίς αναστολές να μην σχολιάσω τι γίνεται από πίσω εκεί που δεν βλέπεις.
Αυτό που κατάλαβες είναι ότι πράγματι σε πρώτη φάση πιστεύω ότι ο τύπος είναι αρκετά καθαρός. Πιο καθαρός από τριγύρω σουβλατζίδικα και ίσως και πιο καθαρός από τον Θανάση που πολλοί εδώ λατρεύουμε. Και είμαι και εγώ αρκετά περιέργος στο φαγητό.
Απλά επειδή δεν το βλέπω δεν έχω και αυταπάτες γενικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Eξαιρετικό βρώμικο είναι και αυτό στη Καβάλας, στο παλατάκι στο ύψος του Χαϊδαρίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εμένα πάντως με τρελαίνει ο δεν θυμάμαι πως τον λένε στην Καβάλας στο ύψος του Χαϊδαρίου.. :clapup: (άσχετο, ξέρω :D)
Αυτό εδώ λες ε; :P
Συμφωνώ απόλυτα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Γιατί τα λένε «βρώμικα»;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,689 μηνύματα.
Γιατί τα λένε «βρώμικα»;
Γιατί πέραν του ότι δεν είναι υγιεινό, είναι μαζικό, γρήγορο, προετοιμάζεται από όχι τίποτα κορυφαία καταστήματα και ό,τι πιο τελευταίο μπορείς να βρεις σε φαγητό στον πολιτισμένο κόσμο (το αντίθετο της γκουρμεδιάς) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,871 μηνύματα.
Eξαιρετικό βρώμικο είναι και αυτό στη Καβάλας, στο παλατάκι στο ύψος του Χαϊδαρίου.


Επίσης οι καντίνες που βρίσκονται στην Ιερά Οδό,κοντά στο σταθμό του Κεραμεικού είναι αρκετά βρώμικες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Τι θεματαρα ειναι αυτη; :worship:
Με χορινο, με μελουκανικο, με κοτομπουκιες ή με "τι σου εχει μεινει; βαλε απο αυτο" για πολλους το βρωμικο αποτελει απαραιτητη σταση μετα απο ενα "καλο" ξενυχτι. Και φυσικα απο οσα βρωμικα και να φας το καλυτερο ειναι αυτο που πας ειτε ειναι καθημερινη ειτε ΣΚ ειτε ησουν προηγουμενως για ποτα ειτε απλα εκανες μια βραδινη βολτα και πεινασες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top