Πανελλήνιες και σχέση

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά θέλω να μου πείτε μια αποψη σε ένα θεματακι που έχω...θελω να ξαναδώσω τρίτη φορά αλλά αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα όταν είμαι κλεισμένος μέσα πολλές ώρες για να διαβάζω...θα ήθελα να έχω μια κοπέλα,όχι για σταθερή σχέση και να χάνω πολύ χρονο απ' το διάβασμα,αλλά για να εκτονωνομαι σεξουαλικά γιατί όσο να ναι άμα δε πας και φροντιστήριο και διαβάζεις μόνο στο σπίτι τρελενεσαι..και μη μου πείτε για αυνανισμο γιατί δεν έχει καμία σχέση....ειναι παράλογος ο προβληματισμός μου λέτε;

Η κοπέλα να είναι μόνο για εκτόνωση σεξουαλική; :comando: Aυτό που με τρελαίνει είναι ότι προ διαδικτύου εποχής που οι νέοι τραβούσαν το ίδιο κουπί, δεν το ομολογούσαν έτσι κυνικά. Τσικάγο εκεί; Μηλόπιτα; Ακούει κανείς;

Ρε φίλε μου, η κοπέλα δεν είναι κούκλα για εκσπερμάτιση. Είναι ΑΝΘΡΩΠΟΣ και όχι αυτό που πλασάρουν οι τσόντες. Λίγο εγκράτεια και πιο λογική αντιμετώπιση. Και οι κοπέλες τραβούν το ίδιο λούκι αλλά υπομονή. Αν η άλλη σε αγαπάει, θα σε σεβαστεί για να διαβάσεις και δεν θα σου μαμήσει το μέλλον για να πάνε οι πανελλαδικές κατά διαόλου. Είναι θέμα ανθρώπου αυτό. Και φίκι φίκι και διάβασμα.
 

Μάρκος Βασίλης

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 1,871 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά θέλω να μου πείτε μια αποψη σε ένα θεματακι που έχω...θελω να ξαναδώσω τρίτη φορά αλλά αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα όταν είμαι κλεισμένος μέσα πολλές ώρες για να διαβάζω...θα ήθελα να έχω μια κοπέλα,όχι για σταθερή σχέση και να χάνω πολύ χρονο απ' το διάβασμα,αλλά για να εκτονωνομαι σεξουαλικά γιατί όσο να ναι άμα δε πας και φροντιστήριο και διαβάζεις μόνο στο σπίτι τρελενεσαι..και μη μου πείτε για αυνανισμο γιατί δεν έχει καμία σχέση....ειναι παράλογος ο προβληματισμός μου λέτε;


Κοίτα, ή ξεκίνα να αθλείσαι, όπως προτάθηκε παραπάνω, ή βρες και κάποιο άλλο ενδιαφέρον. Άλλωστε, αφού είναι τρίτη φορά, χωρίς σχολείο και φροντιστήριο, θα έχεις αρκετό χρόνο (εκτός αν έχεις full-time δουλειά, οπότε, και πάλι, θα σου τρώει λίγη ένταση) και σίγουρα δε θα σε βγάλει κάπου το να διαβάζεις 24/7 για εννιά μήνες.

Πάντως, επανάληψη μήτηρ μαθήσεως, αν φτάσεις single ως τα Χριστούγεννα, θα το έχεις συνηθίσει! ;)
 

Griff

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Griff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 269 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά θέλω να μου πείτε μια αποψη σε ένα θεματακι που έχω...θελω να ξαναδώσω τρίτη φορά αλλά αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα όταν είμαι κλεισμένος μέσα πολλές ώρες για να διαβάζω...θα ήθελα να έχω μια κοπέλα,όχι για σταθερή σχέση και να χάνω πολύ χρονο απ' το διάβασμα,αλλά για να εκτονωνομαι σεξουαλικά γιατί όσο να ναι άμα δε πας και φροντιστήριο και διαβάζεις μόνο στο σπίτι τρελενεσαι..και μη μου πείτε για αυνανισμο γιατί δεν έχει καμία σχέση....ειναι παράλογος ο προβληματισμός μου λέτε;

Έχει αυτογνωσία ο μπαγάσας, μ' αρέσει :thumbup:
 

Evcathy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Evcathy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά θέλω να μου πείτε μια αποψη σε ένα θεματακι που έχω...θελω να ξαναδώσω τρίτη φορά αλλά αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα όταν είμαι κλεισμένος μέσα πολλές ώρες για να διαβάζω...θα ήθελα να έχω μια κοπέλα,όχι για σταθερή σχέση και να χάνω πολύ χρονο απ' το διάβασμα,αλλά για να εκτονωνομαι σεξουαλικά γιατί όσο να ναι άμα δε πας και φροντιστήριο και διαβάζεις μόνο στο σπίτι τρελενεσαι..και μη μου πείτε για αυνανισμο γιατί δεν έχει καμία σχέση....ειναι παράλογος ο προβληματισμός μου λέτε;


Την έχεις έτοιμη;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top