Έχετε κάνει ποτέ σχέση με κάποιον/α που γνωρίσατε από το internet;

Έχετε κάνει ποτέ σχέση με κάποιον/α που γνωρίσατε από το internet;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 233)
  • Ναι, και θα το έκανα ξανά!

  • Μια φορά, αλλά δεν θα το έκανα ξανά!

  • Κάποτε το σκεφτόμουν, αλλά...

  • Όχι, ποτέ μου!

  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω.


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
όλα καλά θα πάνε η αμηχανία είναι τα πρώτα δύσκολα λεπτά μετά όλα πάνε καλά...Θα περιμένω να μας πεις αν βγήκατε τελικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ρε ξανπ τι λες στο παιδι???

Λοστ και στα δικά σας :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lostgreek

Νεοφερμένος

Ο lostgreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Βεβαιως,με μεγαλη μου χαρα,αν μαλιστα το ραντεβου εχει πετυχει(κοινως να περασουμε καλα,αυτο εννοω) γιατι οχι.

Ρε ξανπ τι λες στο παιδι???

Λοστ και στα δικά σας :worry:

αντε θα φας και κουφετα..ποιος στη χαρη σου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Λοστ δε τρώω κουφέτα, έχω αλλεργία στο τούλι. :(


Ξανπ λέω πως πρέπει να προσέχει κανείς αυτούς που γυρνάνε στο νετ :worry:
Εσύ πχ κατέληξες παντρεμένη :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
:D:D:D:D:D:D:D ε πες το έτσι καλέ....
χωρίς πλάκα όντως τριγυρνάνε και ανώμαλοι στο νετ αλλά το παιδί έχει δει φωτογραφίες και είναι και 25 ετών νοήμων άτομο...ξέρει να προφυλάσσεται θεωρώ..:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
...E τότε εσύ τι πας να του πεις? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lostgreek

Νεοφερμένος

Ο lostgreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Και γω αυτο θεωρω..αλλωστε δε νομιζω πως πρεπει να φοβαμαι την 21 ετων κοπελια..(η μηπως ναι):hmm:
Αν καποια πρεπει να ανησυχει αυτη ειναι εκεινη,οχι εγω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
να βγει του λέω μεν χωρίς να σκέφτεται δε την σχέση απλά να πάει για καφέ..κακό είναι αυτό;εσύ δηλαδή δεν θα έβγαινες;θα έμενες στο μιλάς μέσω νετ όσο πήγαινε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lostgreek

Νεοφερμένος

Ο lostgreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
...E τότε εσύ τι πας να του πεις? :worry:

Βρε ρεμπεσκε σαν παθουσα που ειναι η γυναικα,ρωτησα την γνωμη της μεσα απ την εμπειρια της.
Εγω οτι ειναι να το παθω,θα το παθω..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
εσύ δηλαδή δεν θα έβγαινες;θα έμενες στο μιλάς μέσω νετ όσο πήγαινε;

Ε μα. Γιατί να φάω την κρυάδα από κοντά???


ρωτησα την γνωμη της μεσα απ την εμπειρια της

Αυτό είναι οξύmoron. Μια φορά πήγε να το κάνει και κατέληξε μπρός στην Εκκλησία! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ρε σεις θα με πνιξετε....:D
Το μπριζερ θα μου βγει απο τη μυτη!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οrnate thoughts

Νεοφερμένος

Ο Οrnate thoughts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
χαιρετω..Επειδη Προερχομαι απο μια τετοια σχεση και προσφατη κιολας,θα ηθελα να πω τιν γνωμη μου για το θεμα χωρις να πω τα δικα μου βιωματα..Αν ποτε σας τυχει κατι τετιο και το ταιρι σας ειναι αρκετα μακρια απο τον τοπο διαμονης σας να εχετε παντα υποψιν το γεγονος οτι καλο θα ηταν να μην μυθοποιησετε καταστασεις ,να μην δειξετε κατι παραπανω απο τον πραγματικο σας εαυτο γιατι χωρις να το καταλαβετε θα γινετε ενας μικρος θεος που βρικε το ταιρι του μια αλλη θεοτητα..ειναι πολυ κριμα να χασετε οτι φτιαξατε μεσα σε καπιο διαστημα επειδι θεοποιησατε ο ενας τον αλλον... και κατι ακομα,να εχετε παντα στο νου σασ οτι αν υπαρχει ενα ποσοστο ανο τον 100 τοις εκατο στο τομεα επικοινωνιας, δε σημαινει οτι θα ειστε ετσι αμεσως στο 100 % και στιν ρεαλ εικονα μην εχετε σα μετρο συγκρισης το ενα με το αλλο , ειναι εντελως ηλιθιο .Δεν θελω να πω τιποτα παραπανω ,δεν μετανιωσα για οτι εκανα, απλα δε το ξανακανω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neph

Νεοφερμένος

Η Neph αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ναι...μιλουσαμε καθημερινα μεσω ιντερνετ ωρες ολοκληρες..νομιζαμε οτι ξεραμε ο ενας τον αλλο εντελως, αλλα οχι. Τελικα δεν μπορει να γινει αυτο μεσω ιντερνετ. Περασαμε σε σχολες στην ιδια πολη και ειμασταν μαζι μεχρι που σε καποια φαση χαλασε το ολο σκηνικο απο μια ηλιθια παρεξηγηση..Εμ, αν δεν εχεις ζησει τον αλλο, πως να τον ξερεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Affliction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Μου 'χει τύχει. Έχω γνωρίσει πολλά άτομα από φόρουμ/chat και με 1-2 κοπελιές είχαμε και σχέση. Υπήρξαν φυσικά και άτομα που αλλιώς εμφανίζονταν πίσω από τον υπολογιστή τους και αλλιώς face2face αλλά κι αυτά μέσα στο παιχνίδι είναι. In real life μπορεί επίσης να γνωρίσεις μια κουκλάρα που όταν βγεις και της μιλήσεις δεις ότι σαν χαρακτήρας είναι "άδεια". Εν ολίγοις το θεωρώ φυσιολογικό για μια σχέση με άτομο από net γιατί το μόνο που είδα ότι ήταν διαφορετικό ήταν ο τρόπος γνωριμίας. Στο κάτω κάτω υπάρχουν άτομα που ξέρω που γνωρίστηκαν από ένα chatroom και σήμερα έχουν οικογένεια και παιδιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Στο κάτω κάτω υπάρχουν άτομα που ξέρω που γνωρίστηκαν από ένα chatroom και σήμερα έχουν οικογένεια και παιδιά.


Είναι και αυτός ένας από τους Κινδύνους του Ιντερνετ. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EFI32

Νεοφερμένος

Η EFI32 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Έχω κάνει όχι σχέση σεξ μόνο και ήταν κούκλος το παιδί και πέρασα τέλεια.
Αλλά δεν το ξανακάνω γιατί τον σκεφτόμουν πολύ μετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Στο ξαναγράφω κι εδώ ότι η γραφή σε greeklish απαγορεύεται από τους Όρους Χρήσης και η χρήση κεφαλαίων υποδηλώνει υψηλό τόνο φωνής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Έχω κάνει όχι σχέση σεξ μόνο και ήταν κούκλος το παιδί και πέρασα τέλεια.
Αλλά δεν το ξανακάνω γιατί τον σκεφτόμουν πολύ μετά.
Άρα δηλαδή δεν ξανακάνεις ποτέ σχέση στη ζωή σου είτε μέσω internet είτε όχι, γιατί αν περάσεις τέλεια και χωρίσετε θα τον σκέφτεσαι πολύ μετά; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δεν αναφερεται σε σχεση ρε συ Φαν, αλλα σε σεξ μονο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top