Ο παλιός έρωτας ξαναχτυπά

dimitris athens

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dimitris athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Στα παλιά μπαίνει ταφόπλακα με μπόλικο τσιμέντο γύρω γύρω για σιγουριά....Εκεί που φτύνουμε δεν ξαναπίνουμε νερό ,πολύ περισσότερο αν μας έχουν φτύσει κι όλας....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φωτηs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φωτηs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 55 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
O παλιοs ερωταs καμμια φορα μπορει να αποδειχθει και ο καλυτεροs γιατι εχειs μαθει απο τα λαθη του παρελθοντοs πανω στην σχεση σου και αν υπαρχει ακομα εστω και μια σπιθα αναμεσα σαs μπορει αυτη η σπιθα μετα απο μια τυχαια συναντηση να εξελιχθει εκ νεου σε πυρκαγια σε εναν ακομα πιο δυνατο ερωτα ακομα καλυτερο απο πριν.Παραδειγμα εχω εμενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Σκοτεινέ (παλιέ) μου έρωτα μου
ακόμη ζεις
τόσα χρόνια στην καρδιά μου
μονο εσύ κατοικείς




μπρρρρρρρρρρρρρρρρρρ!!!!!!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Γλυκερια

Νεοφερμένος

Η Γλυκερια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Στους παλιους ερωτες ευχομαι καθε ευτυχια με την επομενη αγαπη τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Off Topic: Αυτό κάπου το έχω ξαναδεί. . :P

Είναι ο ερχομός του ερέβους! Σαν τους παλιούς έρωτες που πάνε μεν στον παράδεισο αλλά "έρχονται" από τον.....Άδη!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φωτηs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φωτηs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 55 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
Γιατι τοση απεχθεια βρε παιδια για τουs παλιουs ερωτεs που ξανασμιγουν μετα απο χρονια: Εχετε ολοι σαs απο αυτουs κακο προηγουμενο:Εναs δεν εχει κατι καλο να πει: Με κανετε να νιωθω ασχημα που το ειπα,περιμενα και μια συμπαρασταση βρε αδερφε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γλυκερια

Νεοφερμένος

Η Γλυκερια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Μην ακους τι λεμε εμεις Φωτη, αν εσυ αισθανεσαι καλα με τον ερωτα σου τα υπολοιπα περισευουν! Προσωπικα δεν εχω εχθρα με παλιους ερωτες, με ορισμενους μειναμε φιλοι, απλως η σπιθα δεν ξαναναψε ποτε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Δίκιο έχει ο Φώτης Γλυκερία, έτσι που ακουγόμαστε θα νομίζει κανείς ότι κουβαλάμε τραυματικές εμπειρίες και βιαζόμαστε να ξεχάσουμε!
Από την πλευρά μου τουλάχιστον, η ....(φαινομενικά) απαξιωτική θέση, είναι αρχικά αποτέλεσμα της προσπάθειας εναρμονισμού με το υποβόσκον νόημα που προσπαθεί να "περάσει" το topic!!!!
Εκείνο το "ξαναχτυπά" δεν σας χτυπάει κάπως;;)
Ε μετά, για να μη φανώ ανακόλουθος κράτησα σταθερή γραμμη!!! Κι εδώ που τα λέμε, σε μια "επάνοδο" λείπει το βασικό συστατικό της γοητείας μια σχέσης! Η χαρά της ανακάλυψης!!!!
(μην ακούσω τίποτα σχόλια του τύπου...kinder έκπληξη, δεν μασάω):P
Σίγουρα σε πολλούς έχει συμβεί μετά από μερικά χρόνια να συναντήσουν κάποιον παλιό τους έρωτα και να προσπαθήσουν να "θυμηθούν"....τα παλιά, ειδικά όταν κάποιες αλλαγές στην εξωτερική εμφάνιση δημιουργούν εκ νέου "επιθυμίες" διανθισμένες με αναμνήσεις!
Όμως φευ!!!Στα μισά ανακαλύπτεις ότι δεν χώρισες αδίκως κι ότι παρ όλο το νέο λουκ η....Μαριώ είναι πάντα εκεί!:whistle:
Ακούγομαι σεξιστής, ε; Φανταστείται πως μου ακούστηκε η Τέτη, όταν μετά απο 3 χρόνια που είχαμε να βρεθούμε και σε μια εντελώς τυχαία συνάντηση περάσαμε λίγες ώρες μαζί, ενώ έπιανε το χερούλι της πόρτας του αυτοκινήτου για να βγεί, δίστασε, μισογύρισε και δειλά μου είπε....
-θα έρθεις επάνω;; τι 100 τι 101....!! :redface:

Γι αυτό σου λέω Φώτη, άστο να πάει.....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Είναι ο ερχομός του ερέβους! Σαν τους παλιούς έρωτες που πάνε μεν στον παράδεισο αλλά "έρχονται" από τον.....Άδη!:P

Χμμμμ!!

Ενδιαφέρον ακούγεται. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.


Χμμμμ!!​

Ενδιαφέρον ακούγεται. :)


Nαι ναι!!! Κάθε τι που αποτελεί για μας παρελθόν, έχουμε την τάση να το εξωραίζουμε γιατί βασικά είναι....δικό μας!
Με την διαφορά ότι όσο παράδοξο κι αν μοιάζει δεν θέλουμε να το ξαναζήσουμε παρά μόνο σαν μια...γλυκιά ανάμνηση!
Το λέει και το γνωστό άσμα, "για να μην υποφέρεις φύγε ...μακριά" (και μην ξαναπατήσεις)
Τι αλτρουισμός! :P

Mου θύμισες ένα άσμα από κείνα που δεν έχουν σε τίποτα να ζηλέψουν τα..."μεγάλα" κομμάτια της παγκόσμιας
μουσικής σκηνής, πάω να το ποστάρω στο τρακ οφ δι ντει!!!

ΥΓ μπορείς (αν θέλεις) να θεωρείς ότι είναι (ειδική) αφιέρωση.... :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ο παλιός έρωτας ξαναχτύπησε
Ελπίζω στο κεφάλι, και να πάθει αμνησία. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κυκλάμινο

Νεοφερμένος

Η μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
μου συμβαίνει τώρα.. ο πρώτος και φοβέρος μου ερώτας μ λέει πως ποτέ δεν με ξέχασε...τι κανώ?
ως τόσο είμαι σε διάσταση...όμως έχω δεθεί και αγαπάω αυτόν που είμαι για καίρο μαζί...
δεν ξέρω ακόμη το ψάχνω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
μου συμβαίνει τώρα.. ο πρώτος και φοβέρος μου ερώτας μ λέει πως ποτέ δεν με ξέχασε...τι κανώ?
ως τόσο είμαι σε διάσταση...όμως έχω δεθεί και αγαπάω αυτόν που είμαι για καίρο μαζί...
δεν ξέρω ακόμη το ψάχνω..

Το σκεφτόμουν αυτές τις μέρες, πως ποτέ δεν ξεχνάμε τελικώς τους έρωτες που πέρασαν από τη ζωή μας.. :worry:
Αν ερχόταν πάλι κάποιος από εκείνους, απλά θα σκεφτόμουν ότι δεν έχει νόημα να γυρίσω πίσω- κοιτάμε μπροστά και όσο μπορούμε προσπαθούμε να μένουμε μακριά από λάθη που στο παρελθόν μας στοίχησαν.

Αν τώρα αυτός που γυρίζει, είναι πράγματι ο έρωτας της ζωής σου, τότε το ξέρεις
και μέσα σου ξέρεις και τι είναι αυτό που πραγματικά θέλεις να κάνεις. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κυκλάμινο

Νεοφερμένος

Η μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 14 μηνύματα.



:hmm:το θέμα είναι πώς όταν τον βλέπω νιώθω όπως πάντα..
αλλά με τον φόβο πως θα χάσω ένα άτομο που εχει γίνει πλέον πολύ σήμαντικο για μένα με φοβίζει τρελά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
:hmm:το θέμα είναι πώς όταν τον βλέπω νιώθω όπως πάντα..
αλλά με τον φόβο πως θα χάσω ένα άτομο που εχει γίνει πλέον πολύ σήμαντικο για μένα με φοβίζει τρελά!!

Ναι κατάλαβα τι λες..
Η ερώτηση είναι πώς νιώθεις (γι αυτόν) όταν δεν τον βλέπεις
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κυκλάμινο

Νεοφερμένος

Η μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
το ίδιο...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
προσωπικα πηγα και στο γαμο του τον απριλιο, που ημουν καλεσμενη:P(ειναι 26 αυτος τωρα...)

ωραια περασαμε:D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Ελπίζω στο κεφάλι, και να πάθει αμνησία. :P

...γιατί εμείς περιμένουμε πάντα, του καινούργιου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
...γιατί εμείς περιμένουμε πάντα, του καινούργιου!

ρε συ ειπαμε μιλας πολυπλοκα:mad::P αμα τα λες και κωδικοποιημενα αστα να πανε:worry:
για κανε ενα εξπλενεισιον τωρα.... α και επειδη θα μου πεις να στο πω στα ελληνικα = εξηγηση:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top