Καθυστέρηση καταβολής επιδόματος ΟΑΕΔ

blablabla

Νεοφερμένος

Η αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
γεια σας.
θα ηθελα να με ενημερωσει σας παρακαλω οποιος εχει την καλοσυνη και γνωριζει την απαντηση αν εχουν καθυστερησει και σε αλλους ανεργους την καταβολη επιδοματος ανεργιας.
ηταν να μου το εχουν καταθεσει απο τις 5 μαη αλλα μεχρι και σημερα το πρωι που κοιταξα δεν υπηρχε τιποτα στην τραπεζα.
πηρα τηλεφωνο και μου ειπαν οτι το περιθωριο που εχουν για να το βαλουν ειναι 60 μερες αλλα ολες τις προηγουμενες φορες μου το ειχαν βαλει στην μερα τους κανονικα.

αν ξερετε παρακαλω την απαντηση να μου πειτε
σας ευχαριστω εκ των προτερων
αθηνά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
γεια σας.
θα ηθελα να με ενημερωσει σας παρακαλω οποιος εχει την καλοσυνη και γνωριζει την απαντηση αν εχουν καθυστερησει και σε αλλους ανεργους την καταβολη επιδοματος ανεργιας.
ηταν να μου το εχουν καταθεσει απο τις 5 μαη αλλα μεχρι και σημερα το πρωι που κοιταξα δεν υπηρχε τιποτα στην τραπεζα.
πηρα τηλεφωνο και μου ειπαν οτι το περιθωριο που εχουν για να το βαλουν ειναι 60 μερες αλλα ολες τις προηγουμενες φορες μου το ειχαν βαλει στην μερα τους κανονικα.

αν ξερετε παρακαλω την απαντηση να μου πειτε
σας ευχαριστω εκ των προτερων
αθηνά

Γιατί δεν τους ρώτησες πότε προβλέπεται να το βάλουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blablabla

Νεοφερμένος

Η αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
γιατι μου το κλεισανε στα μουτρα λεγοντας μου αυτο που ειπα.οτι εχουν περιθωριο 60 μερες.
θα ξανακανω καποια κινηση να μαθω τι παιζει αλλα απλα ηθελα να ξερω αν ειναι γενικο το φαινομενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
γιατι μου το κλεισανε στα μουτρα λεγοντας μου αυτο που ειπα.οτι εχουν περιθωριο 60 μερες.
θα ξανακανω καποια κινηση να μαθω τι παιζει αλλα απλα ηθελα να ξερω αν ειναι γενικο το φαινομενο.

Προφανώς δεν θα είσαι η μόνη... απ' όσο ξέρω οι διάφοροι Οργανισμοί τις πληρωμές επιδομάτων τις κάνουν μαζικά, αλλά πάντως ξέρουν σίγουρα πότε είναι προγραμματισμένη η επόμενη πληρωμή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blablabla

Νεοφερμένος

Η αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου .να σαι καλα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top