Αν η ζωή σου γυριζόταν σε ταινία, ποιος θα ήθελες να σε ενσαρκώσει;

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ο Τάσος Προύσαλης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
πενελοπε κρουζ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.






monica bellucci
ή





salma hayek


:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
πενελοπε κρουζ :P
Αν ειστε το ιδιο ομορφες ευκαιρια να γνωριστουμε κι απο κοντα!!:P:D

Λοιπον ενας ηθοποιος κανει για μενα..

Sam Rockwell

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
μου έχουν πει οτι μοιάζω με τη μπιορκ; σου κάνει; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
μου έχουν πει οτι μοιάζω με τη μπιορκ; σου κάνει; :P
Τι να σου πω;; Δεν σε βλεπω με το ιδιο ματι οπως πριν, αλλα χαλαλι.. Μπορει να εχεις καλη ψυχη!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
xaxaxa

επισης απάντηση στο θέμα, αν η πενέλοπε ήταν απασχολημένη με τον πέδρο, θα δεχόμουν και την helena bohem carter :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
..θα δεχόμουν και την helena bohem carter :P
Αυτη η ηθοποιος μ'αρεσει παρα πολυ!! Και να φανταστεις οτι την ειχα πρωτοδει στη πιο ασχημη κινηματογραφικη της εμφανιση.. Στο ιστορικο και αξεπεραστο Fight Club.

:P

(αντι-οφθαλμολουτρο):P

υγ μεταξυ μας τωρα θα διαλεγα ελενα απο πενελοπε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ο Τάσος Προύσαλης


Τον τύπο τον λατρεύω αλλά ήταν καρμικό η λέξη κωθώνι να ταυτιστεί με την φάτσα του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
η Ίντριλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
εξωτερικά ή σαν τύπο; :P



Δεν ειναι ωραια αυτη η γυναικα;;:) Φανταζομαι οτι και ο τυπος της σαν γυναικα ειναι αυτο που μ'αρεσει αλλα οπως και να χει η πενελοπε θα εδινε "χολιγουντιανο" αερα στην ταινια μας και μεις θελουμε κατι σε ανεξαρτητο σινεμα.:P Οποτε δεν θα μας εκανε. Θα μας εκανε;;:worry::look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Όχι :P Μου αρέσει πολύ περισσότερο η Πενέλοπε Κρουζ εξωτερικά. Σαν τύπος μου αρέσουν και οι δύο αν κ όσο το σκέφτομαι μάλλον η Κάρτερ μου ταιριάζει περισσότερο :P Αλλά όχι και χολιγουντιανή η Κρουζ. Εμένα θα μου θυμίζει Αλμοδοβάρ αν και η αγαπημένη μου παρουσία της είναι στο φοβερό Vicky Cristina Barcelona και ο χαρακτήρας που υποδύεται τα σπάει :D

υγ. τα βυζιά της Κάρτερ είναι εντελώς διαφορετικά στη φωτογραφία με το μπλε πουκαμισο και στη φωτογραφία με το μαύρο φόρεμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lost_Prophet

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lost_Prophet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Steven Strait.:)Γιατί μοιάζουμε λίγο!Και σκιάζεται σαν σκοτεινός τύπος όπως εγώ.(Που και που):P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Utopia

Νεοφερμένος

Η Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Αν και αρκετοι μου λενε οτι φερνω λιγο στη σκαρλετ(πραγμα απιστευτο γτ στο μονο που μοιαζουμε ειναι οτι εχουμε το ιδιο χρωμα ματια,ξανθα μαλλια-ασχετα αν τα δικα μου ειναι πιο σκουρα-και ζυγωματικα), δεν θα ειχα κανενα προβλημα να με υποδηθει εμφανισιακα αλλα για ερμηνεια διαλεγω την πενελοπε κρουζ.Ειναι ισως η μονη που μπορει να υποδηθει πειστικα πιο καθημερινους,απλους χαρακτηρες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
αν και αρκετοί μου λένε ότι φέρνω λίγο στον τζορτζ κλούνεΐ(πράγμα πιστευτό γτ στο μόνο που μοιάζουμε είναι ότι έχουμε το ίδιο χρώμα μάτια - άσχετα αν τα δικά μου είναι λίγο πιο ωραία-ίδια αυτιά , μύτη , στόμα , κάτω ραχιαίους και τετρακέφαλους) , δεν θα είχα κανένα πρόβλημα να με ιπωδειθεί εμφανισιακά γιατί για ερμηνεία διαλέγω τον αιμίλιο λιάτσο . Είναι ίσως ο μόνος που μπορεί να ειπωδειθεί πειστικά πιο καθημερινούς , απλούς και μετριοπαθείς χαρακτήρες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Με αυτόν!



Άσχετο χριστουγεννιάτικα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Rocco Siffredi:

(Ο ξανθός στο βίντεο που κάνει τα έξαλλα. Προσοχή το βίντεο είναι από Γαλλικό τηλεοπτικό σόου και ΔΕΝ περιέχει ερωτικές σκηνές, ΟΥΤΕ γυμνό, οπότε ΜΗΝ χαίρεστε)



Ο τύπος ήταν και είναι έμπνευση για μένα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Ο Christopher Walken. Αν και δεν μοιάζουμε φατσικά καθόλου, μου αρέσει πάρα πολύ αυτός ο ηθοποιός και είναι απ'τους λίγες φυσιογνωμίες που μπορούν να ενσαρκώσουν τέλεια μια ζωή που ήταν σωστό θρίλερ σε κάποιες φάσεις. Σαν κοιτάς αυτή τη φάτσα δεν ξέρεις τι νοιώθει, είναι σαν να έχει έρθει από άλλο πλανήτη, ένα ύφος που σου βγάζει ένα περίεργο μείγμα ψυχρότητας, γλυκύτητας και διαστροφής, :P και σίγουρα πολύ παράξενος. Το σπάσιμο της φωνής του σε αρκετές στιγμές μου βγάζει επίσης βγάζει μεγάλη τρυφερότητα. Ο κατάλληλος ηθοποιός για να αναβιώσει μια πολύ παράξενη και αρκετά μεταφυσική ζωή.

https://www.youtube.com/watch?v=WlUK51W7uoc
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • christopherwalken.jpg
    christopherwalken.jpg
    48.5 KB · Εμφανίσεις: 206
Τελευταία επεξεργασία:

Turok

Νεοφερμένος

Ο Turok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Χμμ δεν ξερω... Μαλλον ο Τομ Κρούζ. :Ρ

Άκυρο: Ο Κρίστιαν Μπέιλ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top