Θα μπορούσατε να είστε ερωτευμένοι με 2 άτομα ταυτόχρονα;

s_PAO_piata

Νεοφερμένος

Ο s_PAO_piata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Θα μπορουσατε να είστε ερωτευμένοι με 2 ατομα ταυτόχρονα? Η εστώ ενω ειστε ερωτευμένοι με καποιον ξαφνικα να κολλησετε και με δευτερο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
σαφώς και θα μπορούσα και μου έχει τύχει δυστυχώς..Πραγματικά είναι πολύ άσχημο να συμβαίνει κάτι τέτοιο ιδικά όταν ο ένας από τους δυο έρωτες είναι και σχέση...Δε μπορώ να εξηγήσω πως συμβαίνει κάτι τέτοιο αλλά συμβαίνει...Αυτό που επίσης μου έχει τύχει είναι περίοδοι λειψανδρίας και περίοδοι πολλών ερώτων μαζί...τραγικό??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
σαφώς και θα μπορούσα και μου έχει τύχει δυστυχώς..Πραγματικά είναι πολύ άσχημο να συμβαίνει κάτι τέτοιο ιδικά όταν ο ένας από τους δυο έρωτες είναι και σχέση...Δε μπορώ να εξηγήσω πως συμβαίνει κάτι τέτοιο αλλά συμβαίνει...Αυτό που επίσης μου έχει τύχει είναι περίοδοι λειψανδρίας και περίοδοι πολλών ερώτων μαζί...τραγικό??

Δεν τα λέμε αυτά Πάτυ, αφού ξέρω ότι με θέλλλεις.

Πάντως είναι αλήθεια ότι τέτοιες περιπτώσεις υπάρχουν και το έχει πάθει και η κοπέλα μου, όταν ήταν να διαλέξει μεταξύ τριών (και δυστυχώς διάλεξε εμένα...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εγώ νομίζω πως αν είσαι ερωτευμένος έχεις στο μυαλό σου μόνο έναν! Άλλο αν μόνο "γουστάρεις", οπότε μπορείς να σκέφτεσαι περισσότερους! Μου έχει τύχει να μου αρέσουν 2 και 3 ταυτόχρονα, αλλά ερωτευμένη και να έχω μάτια για άλλον όχι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσουν όσες βλέπω μπροστά μου κάθε φορά.........:clapup: :clapup:
(πλην ελαχίστων εξαιρέσεων......:P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ερωτευμένη με δύο; Μπα....
Ενθουσιασμένη με 2 -3 4 κλπ ναι... Αλλά ο ενθουσιασμός μου κρατάει τόσο λίγο που μετά δεν θέλω κανέναν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

princess is dead

Νεοφερμένος

Η princess is dead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
άνετα!! δυστυχώς (ή ευτυχώς) οι πειρασμοί είναι πολλοί!! αλλά να αγαπάς δυο άτομα ταυτόχρονα ..αυτό πραγματικά δεν γίνεται!!..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
άνετα!! Δυστυχώς (η ευτυχώς) οι πειρασμοί είναι πολλοί!! Αλλά να αγαπάς δύο άτομα
ταυτόχρονα..αυτό πραγματικά δε γίνεται!!..

'Ανετα να είσαι ερωτευμένη με δυο άτομα ή άνετα να ποθείς σεξουαλικά δυο άτομα ? 'Εχει τεράστια διαφορά. Να είσαι ερωτευμένος με δυο άτομα είναι τελείως αδύνατο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
'Ανετα να είσαι ερωτευμένη με δυο άτομα ή άνετα να ποθείς σεξουαλικά δυο άτομα ? 'Εχει τεράστια διαφορά. Να είσαι ερωτευμένος με δυο άτομα είναι τελείως αδύνατο.

Aυτό πιστεύω κι εγώ. Σεξουαλική χημεία μπορεί να έχω με πολλούς, αν ερωτευτώ όμως, είμαι ερωτευμένη μόνο με εκείνον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Νομίζω (και έχω διαβάσει) ότι ερωτευμένος μπορείς να είσαι με ένα πρόσωπο κάθε φορά...

Οπότε δεν παίζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μπορείς να είσαι ερωτευμένος με ένα άτομο και παροδικά να "ενθουσιάζεσαι" με κάποιον άλλον και να σου περνάει πολύ γρήγορα. Να είσαι ερωτευμένος και με τους δύο δεν μου έχει συμβεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

s_PAO_piata

Νεοφερμένος

Ο s_PAO_piata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Εγω νομιζω οτι μπορεί να εισαι ερωτευμενος με 2 ατομα.Αυτο μπορει να συμβει οταν τυχει να ξαναερωτευτεις καποιον που ησουν παλια ενω την ιδια στιγμη εισαι ερωτευμενος με το ατομο που εισαι μαζι αυτη τη στιγμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Μπορείς να είσαι ερωτευμένος με ένα άτομο και παροδικά να "ενθουσιάζεσαι" με κάποιον άλλον και να σου περνάει πολύ γρήγορα. Να είσαι ερωτευμένος και με τους δύο δεν μου έχει συμβεί.
ναι συμφωνώ! και εμένα μου έχει συμβεί, αλλά δεν είναι τίποτα άλλο παρά ενθουσιασμός. αν τον άλλον τον αγαπάς, τότε δεν αφήνεις τον ενθουσιασμό σου να μεγαλώσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
"...Oλο τον κόσμο να αγαπάς,
μα και ποτέ πάρα πολύ κανέναν...."
R.Kipling
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πώς μπορείς να μοιράσεις τον έρωτα σου; όταν εισαι ερωτευμένος με κάποιον εισαι μόνο με αυτόν, έτσι πιστέυω απλά τον δέυτερο τον θές εμφανησιακά :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω με τη Βίκυ.
Ενθουσιασμό και πόθο μου έχει τύχει να νιώσω για 2 άτομα ταυτόχρονα, έρωτα όμως όχι, ποτέ. Το μυαλό μου δεν είχε άλλη φαιά ουσία να σπαταλήσει για δεύτερο άτομο! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω με τη Βίκυ.
Ενθουσιασμό και πόθο μου έχει τύχει να νιώσω για 2 άτομα ταυτόχρονα, έρωτα όμως όχι, ποτέ.

Μια απο τα ίδια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Εγω νομιζω οτι μπορεί να εισαι ερωτευμενος με 2 ατομα.Αυτο μπορει να συμβει οταν τυχει να ξαναερωτευτεις καποιον που ησουν παλια ενω την ιδια στιγμη εισαι ερωτευμενος με το ατομο που εισαι μαζι αυτη τη στιγμη.

Aποκλείεται σπάω πιάτα :)
Δύο πράγματα συμβαίνουν:
α) Δεν είσαι και πολύ ερωτευμένος με αυτόν που είσαι μαζί αυτή τη στιγμή.απλά γουστάρεις ..;)
β) Δεν είσαι και πολύ ερωτευμένος με τον παλιό έρωτα, και ίσως ξύπνησαν αναμνήσεις, νοσταλγία, απωθημένα κλπ κλπ

Ο έρωτας είναι ένας και μοναδικός !τα υπόλοιπα είναι υποκατάστατα...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω με τη Βίκυ.
Ενθουσιασμό και πόθο μου έχει τύχει να νιώσω για 2 άτομα ταυτόχρονα, έρωτα όμως όχι, ποτέ. Το μυαλό μου δεν είχε άλλη φαιά ουσία να σπαταλήσει για δεύτερο άτομο! ;)
δεν έχει γενικότερα αλλά μη το κάνουμε θέμα :bleh::bleh:

+1:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω με τη Βίκυ.
Ενθουσιασμό και πόθο μου έχει τύχει να νιώσω για 2 άτομα ταυτόχρονα, έρωτα όμως όχι, ποτέ. Το μυαλό μου δεν είχε άλλη φαιά ουσία να σπαταλήσει για δεύτερο άτομο! ;)


+1 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top