Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,969 μέλη και 2,478,579 μηνύματα σε 78,943 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 451 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Παραολυμπιακοί αγώνες 2016

transcendence (Διομήδης Τρανέας)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Διομήδης Τρανέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Υπεύθυνος πωλήσεων και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 107 μηνύματα.

O transcendence έγραψε: στις 12:29, 17-09-16:

Αρχική Δημοσίευση από juste un instant
Σε αυτες ομως τρεχουν ολοι οι μεταναστες.
Αν το επιχείρημα σου περί εξευρωπαΪσμένων χωρών-παραδείσων είναι οι πρόσφυγες που "τρέχουν" να σώσουν τη ζωή τους και οι πάσης φύσεως τυχοδιώκτες που βρήκαν το ξέφραγο αμπέλι και συρρέουν κατά χιλιάδες, θα ήθελα να σε ευχαριστήσω που με βγάζεις από τον κόπο να γράψω αναλυτικά γι αυτό το έκτρωμα του εξευρωπαϊσμού που αφανίζει τις αδύναμες κοινωνίες. Έτσι κι αλλιώς αλλεργία με πιάνει να μιλάω για μια ξεπουλημένη ευρώπη που προσπαθεί τάχα να προβάλλει καινοτόμους ιδέες στον κοινωνικό, πολιτικό και πνευματικό χώρο, ανοίγοντας δρόμο στους άλλους λαούς με ....μπροστάρη ένα σάψαλο, απομεινάρι της χιτλερικής εποχής.
Kαλή σταδιοδρομία (αν δεν έχεις ήδη κάνει) σου εύχομαι
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη transcendence : 17-09-16 στις 12:34.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

hack3r

Επιφανές Μέλος

Ο hack3r αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,632 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 12:43, 17-09-16:

Όσοι είναι σε καροτσάκι δεν μπορούν να κάποια μορφή παθητικής γυμνατικής για να μην ατροφούν τα πόδια τους?
Παράθεση

juste un instant (Βασίλης)

Επιφανές Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 3,347 μηνύματα.

O juste un instant Examens, histoire, économie FINI - 1 heu έγραψε: στις 12:52, 17-09-16:

Αρχική Δημοσίευση από transcendence
Αν το επιχείρημα σου περί εξευρωπαΪσμένων χωρών-παραδείσων είναι οι πρόσφυγες που "τρέχουν" να σώσουν τη ζωή τους και οι πάσης φύσεως τυχοδιώκτες που βρήκαν το ξέφραγο αμπέλι και συρρέουν κατά χιλιάδες, θα ήθελα να σε ευχαριστήσω που με βγάζεις από τον κόπο να γράψω αναλυτικά γι αυτό το έκτρωμα του εξευρωπαϊσμού που αφανίζει τις αδύναμες κοινωνίες. Έτσι κι αλλιώς αλλεργία με πιάνει να μιλάω για μια ξεπουλημένη ευρώπη που προσπαθεί τάχα να προβάλλει καινοτόμους ιδέες στον κοινωνικό, πολιτικό και πνευματικό χώρο, ανοίγοντας δρόμο στους άλλους λαούς με ....μπροστάρη ένα σάψαλο, απομεινάρι της χιτλερικής εποχής.
Kαλή σταδιοδρομία (αν δεν έχεις ήδη κάνει) σου εύχομαι
Δεν εχεις πειστει ακομα απο τα σοσιαλιστικα η εθνο-σοσιαλιστικα υπερεκτρωματα;
Παράθεση

transcendence (Διομήδης Τρανέας)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Διομήδης Τρανέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Υπεύθυνος πωλήσεων και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 107 μηνύματα.

O transcendence έγραψε: στις 16:01, 17-09-16:

Αρχική Δημοσίευση από juste un instant
Δεν εχεις πειστει ακομα απο τα σοσιαλιστικα η εθνο-σοσιαλιστικα υπερεκτρωματα;
Mη με φουντώνεις περισσότερο με αυτούς!!!
Παράθεση

juste un instant (Βασίλης)

Επιφανές Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 3,347 μηνύματα.

O juste un instant Examens, histoire, économie FINI - 1 heu έγραψε: στις 13:34, 18-09-16:

Αρχική Δημοσίευση από transcendence
Mη με φουντώνεις περισσότερο με αυτούς!!!
Γιατι καλε; Μη μου πεις οτι δεν σε εμπνεουν τα κατα τοπους σταλινιδια, λενινιδια, ναζιδια, λαφαζανιδια, φασιστιδια και βαλαβανιδια...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια