Είστε υπέρ ή κατά των ατόμων που βγαίνουν από τα Realities;

thebest20

Νεοφερμένος

Ο thebest20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Eγώ προσωπικά συμπαθώ αρκετούς πρώην παίκτες reality ειδικά fame story 2 τους περισσότερους και μερικούς από fame 1+3...από 4 μόνο τη Χριστίνα γιατί είναι σεξοβόμβα.Από dream μόνο το Μακρή.Πάντως υπάρχει πιστεύω μεγάλη άνοδος πολλών παικτών πχ.Πετρέλης...πέρισυ πήγα 3 φορές ΑΠΟΛΛΩΝ!Αλλά και Καραφώτης,Νίνο,Ραλλία,Λιανός,Γιώργος Χρήστου,Μάρω Λύτρα,Ανδρέας Κωνσταντινίδης,Eλεάννα,Ιωάννα Κουταλίδου και φυσικά Νάνσυ Αλεξιάδη για μένα αξίζουν σαν φωνές ή και σαν παρουσίες.Για Καλομοίρα δεν ξέρω τι να πω...καλή μόνο για παιδικό θέατρο.Καλά είμαι πολύ κατά Περικλή και Νότη Χριστοδούλου γιατί είναι εντελώς άφωνοι.Τους έβγαλαν και δίσκο που κόστιζε 20 ευρώ στα δισκοπωλεία.Πάντως αν κρίνω από το fame 4+Dream show the music έβγαλαν καλές φωνές.Για τα άλλα realities:survivor,big brother,the wall,mission,φάρμα έχω να πω ένα αίσχος!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εγώ δεν είμαι κατά των ατόμων σαν άτομα, είμαι κατά της κατάστασης πο έχει φτάσει αυτά τα άτομα σε αυτό το σημείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diddle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Δεν τους κατηγοριοποιώ ανάλογα με το παιχνίδι που συμμετέχουν κ ούτε με ενδιαφερει η προσωπική ζωή του καθενός για να τους κρινω μεσα στο παιχνιδι. Ο καθενας αποδεικνύει εάν κ κατά πόσον αξιζει εκτός παιχνιδιού και τότε είναι κ που αποκτά αξία για μενα. Φυσικά εγώ δεν εχω μουσικές γνώσεις για να κρινω τον καθενα στο τραγούδι ή σε οτιδήποτε άλλο επιλέξει να κανει οπότε περιορίζω απλά στο να κρινω με βαση το γουστο και τις προτιμησεις μου..Αναγνωρίζω καποια αξιόλογα κατεμε προσωπα που εχουν αναδειχθει μέσω των παιχνιδιών αυτών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αν οι φωνες ειναι καλες, κανενα προβλημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εδώ ο Ρήγκαν έγινε από ηθοποιός "πλανητάρχης" (μα τι εγωκεντρικός τίτλος)
θα με χαλάσει αν μερικά άμουσα και άφωνα πλάσματα κάνουν καριέρα για κανα δυο χρόνια? :P
αφου ο κόσμος ΠΛΗΡΩΝΕΙ για να τους δει ( :laugh: ) καλά κάνουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazy lover

Δραστήριο μέλος

Η crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 521 μηνύματα.
Στο dream show περσι ειχε καλες φωνες...Στο fame story ομως ηταν λιγο αφωνοι:P Τελοσπαντων δεν με ενδιαφερει κ δεν ειμαι ουτε υπερ ουτε κατα..Εχω σταματησει πλεον να βλεπω τετοιου ειδους realiti γιατι πολυ απλα τα βαριεμαι..Μονο σουρβαιβορ βλεπω φετος κ αυτο γιατι δεν εχει τιποτα καλυτερο η tv εκεινη τη μερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Eγώ πάλι είμαι κατά του κάθε άφωνου και ατάλαντου πιπινακίου (ναι ξέρω τα υποκοριστικά δεν κλίνονται) και του αντίστοιχου σε αρσενικό (υπάρχει ανάλογη λέξη? :hmm:) και του ψωνίσματος που τρώνε επειδή μερικοί πληρώνουν για να πάνε να δούνε τα ωραία μάτια ή το ωραίο αιδοίο (το έθεσα κομψά!) τους. Έιτε ξεπήδησαν από reality είτε από κάποιο μπουζουκομάγαζο. Διαχωρισμοί τύπου "το fame story καλό,το big brother κακό" βρίσκω να στερούνται νοήματος. Από παίκτες reality έχω αγοράσει το δίσκο ενός, αλλά γιατί είναι από το χωριό μου και τον ξέρω προσωπικά οπότε ήθελα να τον στηρίξω. Σε διαφορετική περίπτωση (για όλους τους υπόλοιπους δλδ) αν έδινα έστω και ένα ευρώ θα ήταν αν είχα ακούσει τα τραγούδια τους πχ στο ραδιόφωνο και μου αρέσαν. Όπως και για οποιονδήποτε άλλο νεοεμφανιζόμενο δλδ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
XRZ και το αρσενικό πιπίνι, πιπίνι λέγεται ;)

ΥΓ: Κλίνονται και όχι κλείνονται όταν μιλάμε για γραμματική ;)
ΥΓ2: Συμφωνώ απόλυτα με XRZ. :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ΥΓ: Κλίνονται και όχι κλείνονται όταν μιλάμε για γραμματική ;)
omg!!! :redface::redface::redface::redface::redface::redface:
έχεις απόλυτο δίκιο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Σιγα καλέ εώ τις προάλλες έκανα πολύ χειρότερο κατα λάθος:

Καθγητής: Συνώνυμο του στιγματίζω είναι το στηλιτεύω παιδιά
Εγώ: Πως γράφεται το στηλιτεύω για να σιγουρευτώ;
Κ: ήττα-γιώτα
Ε: Α, το στη με ήττα όπως ο στηλός;
Τάξη: Καλά εσύ τον στυλό με ήττα τον γράφεις;;
Ε: Όχι ρε παιδιά, μπερδεύτηκα στιγμιαία!!!!! :redface: :redface: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
:laugh::lol::laugh::laugh::laugh::laugh:

[μα που στο καλό είναι εκείνο που χτυπιέται από τα γέλια και δεν τον βρίσκω!! :P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Δεν τα αντιπαθώ προφανώς, άλλωστε τί μου έκαναν?
Στενοχωριέμαι λίγο μόνο, που μπήκαν σε μια απίστευτη διαδικασία έκθεσης, και τελικά δεν κατάφεραν τίποτα, οι περισσότεροι τουλάχιστον. Ποιος θυμάται τα τραγούδια της τάδε ή του άλλου? Κανείς. Ποιος θυμάται τα ξεκατινιάσματα? ΌΟΟΛΟΙ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Ποιά realities;;
Εδώ καλά καλά δεν βγάζουν νέες σειρές,θα κάνουν τον Big Brother 13 και το Survivor 25(Μύκονος);
Τέλος εποχής και για αυτά στην Ελληνική τηλεόραση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω πως θα βγουν κι άλλα ριάλιτι. Απλά το έπαθλο θα ναι ασήμαντο. Δηλαδή δεν θα δίνουν 200.000 Ευρώ όπως παλιά, αλλά πολύ λιγότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
Τα περισσοτερα τυπου φειμ στορι και γκρικ αιντολ τα ανεχομαι επειδη(((((στα παλιοτερα γινοταν αυτο) αυτοι που συμμετειχαν ασχοληθηκαν με την καριερα για την οποια πηγαν πχ πετρελης και δεν ψαχνονταν και βρηκαν μια ευκαιρια να βγει η μουρη τους στην τιβι.Καλα τυπου σερβαιβορ κι ετσι ουτε να τα χιουεσω γιατι οσοι συμμετεχουν ειναι απλα ψωνια και μετα γινονται κυριοι και κυριες μη μου απτου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tina Winchester

Νεοφερμένος

Η Tina Winchester αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Σίγουρα κατά!Ψωνισμένα παιδάκια που δεν έχουν κανένα απολύτως ταλέντο να φιγουράρουν στα ΜΜΕ υπό καθοδήγηση για θέματα που κανένας δεν νοιάζεται(π.χ:Άλλαξε η τάδε χρώμα στα μαλλιά της,ουάου) και να κάνουν πράγματα εκθέτοντας την προσωπικότητα τους και μηδενίζοντας την αξιοπρέπεια τους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Εγω τα γουστάρω και θα θέλα να πήγαινα έτσι για πλάκα αλλα δν ειμαι τέτοιος τύπος οπότε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νεογέννητος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 848 μηνύματα.
Εξαρτάται... αν είναι θηλυκό με 2 κιλά στήθος, τότε είμαι φανατικά υπέρ. Όλοι οι άλλοι είναι καραγκιόζηδες και δεν έχουν ενδιαφέρον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Κατά, βγαίνουν στην τηλεόραση μόνο για προβληθούν :mad: Σπάνια θα δεις κάποιον με ταλέντο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
εντελώς κατά
το μόνο που κάνουν είναι να γελοιοποιούνται για να ανεβάσουν τα νούμερα στο εκάστοτε κανάλι και να φιγουράρουν στις κουτσομπολίστικες εκπομπές και στα ανάλογα περιοδικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top